19845 Бавитись на дитячих майданчиках Рівного небезпечно. Рівне. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
Бавитись на дитячих майданчиках Рівного небезпечно

Бавитись на дитячих майданчиках Рівного небезпечно

Дитячий майданчик перетворили на проїжджу частину. На вулиці Волинської дивізії 1 дітям небезпечно йти на гойдалки чи гірку. Адже маленькі рівняни ризикують потрапити під колеса автомобілів.

Це звичайний продуктовий магазин у звичайному житловому будинку на вулиці Волинської Дивізії 1. У Рівному таких безліч. І все б добре, якби до цієї крамниці можна було б хоч якось під'їхати. Бо заасфальтованої дороги тут немає. Натомість, водії-експедитори паркують свої автмобілі поряд з дитячим майданчиком. Чим змушують мешканці будинку непокоїтися за життя своїх дітей.

Тутетшні мешканці розповідають, іноді, щоб не об'їжджати будинок, водії паркують свої машини просто на майданчику. Люди не раз робили їм зауваження, але ті не реагують.

Скаржаться на водіїв і працівники приватних кіосків, які знаходяться поруч з магазином. Коли машини виїжджають вже після вигрузки - вивозять на тротуар купу багнюки.

Начальник міського управління торгівлі Ігор Остапенко повідомив: для встановлення порушень в роботі магазину, мешканці будинку мають написати скаргу. Чому сам власник торгової точки завчасно не подбав про під'їзд до магазину, у нього особисто дізнатись не вдалося. За словами продавців - він нині за межами Рівного.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: