Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Великі мрії маленьких дітей на одній виставці

Великі мрії маленьких дітей на одній виставці

Великі мрії маленьких дітей на одній виставці. Тут зібрані всі роботи, які прийшли на конкурс Великодні фантазії. Його організувала "РІвненська газета". Це і малюнки і крашанки з писанками, а ще вишиванки.

Маленькі митці з усієї Рівненщини з"ясовували хто наукраще нфаантазує перед Великоднем. Марійка вже більше 5 років малює. На конкурсі вона вперше, але це не завадило їй перемогти. Каже конкурс- це стимул для додаткових занять, адже в майбутньому дівчинка мріє стати художником.

Поділяють захопленя маленької художниці і батьки. Розповідають відірвати дочку від олівця з папером просто неможливо.

У захваті від дитячих робіт і журі конкурсу. Розповідають серед такої кількості різножанрових напрацювань важко обрати найкращих. Тому вони намагалися нікого не образити. Організатори конкрусу в один голос запевняють, що і надалі всіляко підтримуватимуть подібні заходи.

Переможців конкрусу обирали в двох вікових категоріях до 9 та 16 років. Для переможців приготували подарунки та дипломи, і подарували виставу. Розважав дітлахів переодягнений домовичок Кузя. Дітлахи у захваті, тому організатори пообіцяли зробити конкурус щорічним.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: