19729 Рівняни! Знайдіть себе у списках виборців . Рівне. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
Рівняни! Знайдіть себе у списках виборців

Рівняни! Знайдіть себе у списках виборців

Знайти себе у списках виборців закликають рівнян громадські організації. Вже за двадцять днів списки з'являються на виборчих дільницях і туди можна буде звернутися, щоб перевірити свої дані. Як відстояти своє право на волевиявлення, якщо вашого імені у державному реєстрі виборців не виявиться?

Виборець має захищати свої права ще до початку виборів. Громадські активісти закликають українців перевірити свої дані або у Державному реєстрі виборців, або вже у списках на виборчих дільницях. Пояснюють - якщо будуть неточності чи порушення у списках, це одна зі складових фальсифікацій.

Андрій Карташов радить рівнянам: якщо ви виявили неточності і не довіряєте членам дільниці, поправки своїх даних у Державному реєстрі можете внести самі. Так уникнете зайвих клопотів у день виборів. Рівняни, які трапилися нам у розмові на попередніх виборах таких проблем не мали, однак ідею підтримують - списки перевіряти попередньо потрібно.

Якщо ж 28 жовтня ви не знайшли свого прізвища у списках виборців, варто звернутися зі скаргою до суду. Факт зафіксують як порушення виборчого процесу, однак проголосувати виборець вже не зможе.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: