33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Міні-футбольний клуб

Міні-футбольний клуб "Рівне” сьогодні вдома приймав одного з найближчих переслідувачів - львівський клуб "Кардинал”

Битва аутсайдерів. Чим закінчилося дербі конкурентів з дна турнірної таблиці Чемпіонату України з футзалу — далі в сюжеті.

Перед грою "Кардинал” мав у активі лише шість очок. Майже вдвічі менше, ніж господарі. Проте у запасі у львів’ян — дві гри попереду. Виходить, що "Кардинал” за втраченими очками займав не останнє місце. Саме тому дербі в Рівному мало принципове значення для обох команд.

Господарі одразу взялися кувати перемогу. Володимир Сондак уже на другій хвилині відкриває рахунок, а на дев’ятій Едуард Петрик його подвоює. "Кардинал” зумів один м’яч відіграти, але під кінець першого тайму пропустив зі штрафного удар рівнянина Дмитра Жовкуна.

З перших секунд другої половини зустрічі МФК "Рівне” став грати на утримання рахунку. Проте зниженням темпу скористалися гості, які відіграли ще один м’яч. Господарі стали грати активніше, та Олександр Басіч відновив статус-кво — 4:2. За дві хвилини до фіналу рівнянин Дмитро Жовкун оформляє дубль. "Кардинал” замінює воротаря на польового гравця з надією відігратися. Під завісу матчу львів’яни таки зуміли забити третій м’яч, але на більше сил не вистачило. МФК "Рівне" на три очки збільшив розрив від найближчих переслідувачів. У наступному турі клуб завітає в гості до Львова, де протистоятиме команді ТВД, яка займає третій рядок у турнірній таблиці вищої ліги Чемпіонату України з футзалу.