18573 Українці не поспішають брати кредити - підсумували банкіри. Бізнес. Архів. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
Українці не поспішають брати кредити - підсумували банкіри

Українці не поспішають брати кредити - підсумували банкіри

У другій половині року ринок продовжить перебувати у стані стагнації. У І півріччі кредитний портфель банківської системи зменшився менше як на вісоток і становив 833 мільярдів гривень - повідомляє НБУ.

І у другій половині року динаміка навряд чи зменшиться - кажуть банкіри, оскільки нинішня вартість позик не може привабити значну кількість клієнтів. Все ж попит на кредити є. Щоправда бажання позичальників прокредитуватися прохолоджує наближення виборів та очікування девальвації. Певне пожвавлення експерти очікують на кінець року, особливо це стосується фізичних осіб. А от корпоративним клієнтам банки зможуть запропонувати короткострокове фінансування.

Брати українці у банків гроші не поспішають, а от віддавати стали більше. Як повідомляють столичні ЗМІ, банкам не вистачає гривні, тому ростуть депозитні ставки. І на цьому люди хочуть заробити. За минулий місяць населення поклало в українські банки більше п'яти мільярдів гривень - повідомили у Нацбанку. При цьому банки продовжують підвищувати депозитні ставки, щоб залучити ще більше клієнтів, Варто зазначити, що депозитні ставки виросли і по валюті. Якщо раніше ставки на рівні 10-11% пропонували невеликі банки, то тепер 10% обіцяють вже й установи в групі найбільших.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: