Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Біля Рівного виявили радіацію

Біля Рівного виявили радіацію

У дачному масиві Новоукраїнки чоловік знайшов дві металеві пластини, радіоактивний фон яких перевищив норму у двадцять разів. Рятувальники закопали метал у землю, чиновники організовують вивезення та утилізацію небезпечної знахідки, а сусіди-дачники вчинили переполох, адже про небезпечне сусідство їх ніхто не попередив.

У дачному масиві справжній переполох, чоловік прокладав трубу і знайшов пакет з металом. Пан Григорій викликав працівників МНС, міліціонерів та медиків.

Рятувальники метал закопали в землю, запевняють небезпеки немає. Ми взяли свій дозиметр, перевищення норми радіаційного фону не виявили, втім сусіди налякані і обурені тим, що їх ніхто не попередив.

Чиновники зараз домовляються з приватною фірмою щоб ті вивезли небезпечну знахідку, поки ж запевняють що місце охороняють працівники міліції.

У МНС кажуть, за цю подію відповідають міліціонери, у міліції запевняють – охорону не ставили, бо радіацією займаються рятувальники. А насправді організовує усе голова райадміністрації, тут навіть техногенну комісію утворили.

Поки радіаційну відповідальність спихають один на одного, налякані дачники самі охороняють місце і чекають поки метал вивезуть від їх будинків.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: