18366 "Розумні зустрічі" для активної молоді Рівного. Рівне. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv

"Розумні зустрічі" для активної молоді Рівного

Молоді активні рівняни отримали новий майданчик для спілкування: молодіжна організація Смарт Піпл спільно з Українською асоціацією маркетингу започаткували освітньо-просвітницький проект Смарт мітінгс. У перекладі з англійської - розумні зустрічі. Відомі рівняни у неформальній обстановці ділитимуться власним досвідом з тими, хто прагне досягти успіху і знайти своє гідне місце у житті. Гостем першої зустрічі став рівненський видавець Віктор Данилов, а темою - "Двадцять років у медіа-бізнесі".

Двадцять років тому молодий підприємець Віктор Данилов вирішив створити у Рівному першу газету приватних оголошень. Проект під назвою "ОГО" виявився успішним і розвинувся у потужний медіа-бізнес, який розвивався і розвивається разом із становленням незалежної України та розвитком ринку. Чи легко це - бути видавцем у Рівному; як формувати команду і шукати партнерів; з чого взагалі варто починати молодій людині, яка прагне створити бізнес - про все це Віктор Данилов спілкувався з учасниками зустрічі. Не загальні фрази про успіх, а цифри, факти і приклади; не лекція, а живий невимушений діалог - такий формат розмови присутнім прийшовся до душі.

Активні студенти, молоді підприємці та громадські діячі - ось основна аудиторія "Розумних зустрічей". Організатори проекту прагнуть, аби досвід гостей та неформальне спілкування між собою допомогли присутнім у реалізації власних задумів.

Зустріч, розрахована на годину, тривала довше - молодь довго не відпускала гостя. Віктору Данилову спілкування також припало до душі.

У майбутньому Смарт Мітінгс проводитимуть двічі на місяць. І, можливо, з часом хтось із сьогоднішніх слухачів також розповідатиме майбутнім учасникам "Розумних зустрічей" про історію успіху власної справи.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: