18364 У Рівному вшанували пам'ять розстріляних політв'язнів. Рівне. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
У Рівному вшанували пам'ять розстріляних політв'язнів

У Рівному вшанували пам'ять розстріляних політв'язнів

На мітингу-реквієму під стінами колишньої катівні НКВС, де у червні 1941-го розстрілювали і депортували політв'язнів, місцеві націонал-демократи і чиновники зібралися і під державними, синьо-жовтими, і під червоно-чорними прапорами - символом боротьби українців за незалежність від усіх тоталітарних режимів.

Близько сотні рівнян сьогодні зібралися біля приміщення колишньої в'язниці, щоб згадати всіх тих, хто загинув у катівнях. Керуючись вказівками з Москви, керівництво каральних структур Радянського Союзу ув'язнило близько двох тисяч людей, їх розділили по чотирьох тюрмах, що знаходились на території Рівненщини.

Як відомо, ніхто не з'ясовував, чи були винними ті люди, яких безжально розстрілювали. Жахливим є й те, що багатьох примусово депортовували. За словами заступника міського голови Рівного Галини Кульчинської на місці колишньої в'язниці найближчим часом встановлять нову меморіальну дошку та кімнату-музей.

Люди повинні знати правду.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: