18363 На Рівненщині птах насмерть заклював дитину. Рівне. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
На Рівненщині птах насмерть заклював дитину

На Рівненщині птах насмерть заклював дитину

Індик заклював насмерть дитину. Трагедія сталася в одному із сіл Рівненського району. Там домашній птах дзьобнув дворічного хлопчика у скроню так, що проломив череп і заніс інфекцію. На другу добу дитина померла. Села, де сталася біда, ми не називаємо з етичних міркувань. Загибель хлопчика його рідні переживають вкрай важко.

Індик заклював дворічного хлопчика. Птах дзьобнув дитину у скроню так, що проломив череп.

Спершу дитину лікував сільський фельдшер. Тільки наприкінці другої доби хлопчика батьки повезли до лікарні в обласному центрі. Протягом усього часу у дитини трималася температура, він блював. Лікарі кажуть, птах заніс до рани інфекцію, яка уразила мозок.

Ми розшукали жінку, на яку напав фазан. Пані Любов працює у зоопарку, птах накинувся на неї, коли жінка зайшла до вольєру й насипала корм.

Жінка відбулася переляком й двотижневим лікуванням. Тепер з птахами — обережна. Вони стають агресивними, коли захищають кладку чи пташенят, пояснює ветеринар. На дитину, пояснює, індик напав, бо хлопчик був ще геть маленьким.

Наразі прокуратура рівненського району перевіряє чи належним чином виконували свій батьківський обов'язок батьки загиблого хлопчика і як виконали професійний обов'язок медичні працівники. Відповідно до законодавства мають на це десять днів. Також наступної п'ятниці із лабораторії рівненські медики отримають заключення, яка саме інфекція вбила дитину.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: