18362 Як прожити п'ять днів без світла - знають рівняни. Рівне. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
Як прожити п'ять днів без світла - знають рівняни

Як прожити п'ять днів без світла - знають рівняни

П'ять днів без електрики живуть мешканці будинку на Соборній, 275 у Рівному. Ще в неділю зранку на шостому поверсі багатоповерхівки сталася пожежа, від якої постраждала електромережа. Відтоді люди там живуть без світла і просять про допомогу.

Зранку в неділю мешканці будинку на вулиці Соборна, 275 прокинулися від запаху їдкого диму у себе в квартирах. Як тільки вийшли в коридор одразу з'ясували причину. В одному з помешкань вирувало полум'я.

Хто винен в пожежі і чому вона почалася - поки з'ясовується, але людям від того не легше. Вони п'ять днів живуть без електроенергії.

Будинок по вулиці Соборній, 275 — об'єднання співвласників багатоквартирних будинків "Прометей". Його голова Людмила Андрошулік розповідає, має укладений договір з "Рівнеобленерго", яке начебто має обслуговувати їхній будинок. Але до начальника Рівненської комерційної дільниці Юрія Конобєєва її не пустили.

В свою чергу начальник Рівненської комерційної дільниці Юрій Конобєєв повідомив, що про пожежу в будинку дізнався від знімальної групи "Першого місцевого" і одразу ж відправив туди своїх працівників, а вчора зранку був у плановому відрядженні, тому фізично не міг приймати людей.

В підтвердження своїх слів Юрій Конобєєв показує документи з підписом голови ОСББ, де написано, що АЕС "Рівнеобленерго" не несе відповідальності за внутрішньобудинкові мережі.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: