18361 Чому і навіщо рівненська молодь працює в громадських організаціях. Рівне. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
Чому і навіщо рівненська молодь працює в громадських організаціях

Чому і навіщо рівненська молодь працює в громадських організаціях

Цієї неділі в Україні святкуватимуть День молоді. Її найактивніших представників у Рівному вже привітала міська влада. В числі нагороджених - скаути, студенти, волонтери. Між тим, постійної офіційної роботи в Україні не мають 20% молодих людей. І чимало з них працюють задарма у громадських організаціях.

Жоден із присутніх на урочистому нагородженні за свою роботу ніяких фінансових заохочень не отримує. Усі проекти, акції, в тому числі благодійні - тримаються на ентузіазмі та бажанні змінити світ навколо себе. Костянтин почав займатися громадською діяльністю ще у студентські роки. А потім, як каже, закрутилося. Сьогодні на його руках не просто грамота міського голови, а численні проекти, які допомогли багатьом людям, серед них — хворі дітки, для яких хлопець разом з колегами збирає гроші.

Міська влада не завжди допомагає фінансово, але як кажуть — у них є ресурси, що сприяють добрим ініціативам.

Втім головне, аби з часом ось вогник, робити добро, не згасав і не зникав за гострими фінансовими труднощами, визнають і чиновники і активісти. І додають, саме за такими молодими людьми — наше країни.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: