18240 Рівненчанина засудили на 4 роки за крадіжку... сала та варення. Патруль - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
Рівненчанина засудили на 4 роки за крадіжку... сала та варення

Рівненчанина засудили на 4 роки за крадіжку... сала та варення

Крадій сала та варення з Березнівського району потрапив за грати на чотири роки. Такий вирок виніс суд у кримінальній справі, яку порушили правоохоронці проти 44-річного Миколи.

У лютому чоловік обікрав будинок у селі Моквин. Звідти виніс мікрохвильову піч, DVD-програвач, аби продати та купити випивки. Із собою крадій прихопив кілограм свіжого сала, а на десерт – кілька банок варення. Уже в райвідділі міліції чоловік зізнався, що раніше в коридорі одного з багатоквартирних будинків викрав велосипед, за якого на базарі вторгував 100 гривень. А вдома у затриманого правоохоронці вилучили вогнепальну зброю. Проти нього міліціонери порушили кримінальну справу одразу за двома статтями. Окрім того, у 2010-му за грабіж чоловіка суд позбавив волі на два роки, але відпустив, давши два роки іспитового терміну. Тож за сукупністю свіжих злочинів та частковим приєднанням невідбутого покарання Березнівський районний суд визначив для чоловіка остаточне покарання – позбавлення волі на чотири роки і один місяць. Тепер замість сала та варення Микола їстиме тюремну юшку.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: