18187 Сотня рівнян вийшла на пікет, щоб захистити рідну українську мову. Рівне. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
Сотня рівнян вийшла на пікет, щоб захистити рідну українську мову

Сотня рівнян вийшла на пікет, щоб захистити рідну українську мову

Більше сотні мітингувальників під стінами Рівненської обласної державної адміністрації вимагали від обласних депутатів захистити українську мову.

Захистити українську мову як єдину державну в Україні та не допустити ухвалення законопроекту "Про засади мовної політики в Україні", який пройшов перше читання у Верховній Раді вимагали від депутатів Рівненської обласної ради більше сотні мітингувальників. Голова облради з мітингувальниками солідарний, — каже депутати вже зверталися до народних депутатів, але останні на їхнє звернення не відреагували.

Далі мітингувальники колоною рушили на майдан Незалежності, де зібралося народне віче. Люди переконані, цей законопроект не можна приймати.

Проте навіть мітингувальники впевнені, що такими акціями у Рівному справі не допомогти, для того аби депутати Верховної ради України дослухались до їхньої думки потрібно їхати до столиці.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: