18180 Підприємці Рівненщини плакалися у жилетку Дмитру Фірташу. Рівне. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
Підприємці Рівненщини плакалися у жилетку Дмитру Фірташу

Підприємці Рівненщини плакалися у жилетку Дмитру Фірташу

Голова Федерації роботодавців України Дмитро Фірташ приділив рівненським підприємствам майже три години свого часу. На зустріч із бізнесменом, який надав роботу тисячам українців, а серед них і рівняни, прийшло майже дві сотні місцевих підприємців.

На тлумачення одного закону по-різному декількома службами, про рейдерські захоплення, відтік кадрів, про відсутність прозорого ринку землі поскаржилися місцеві підприємці Голові Федерації роботодавців України. Мовляв, щоб фермеру взяти в оренду 100 гектарів землі, він має заплатити 20 тисяч гривень проектній організації.

Але це все було пізніше. Їхня зустріч розпочалася із розповіді Дмитра Фірташа про те, як він очолив Федерацію роботодавців.

А ще розповів, хто входить до федерації і чому приїхав до Рівного.

Серед клопотів місцевих підприємців — зміна у підході до оцінки. Якщо до цього визначали вартість об'єкту, то тепер.

Про цю ситуацію, каже Дмитро Фірташ, знає.

Сказав, що знає і про решту клопотів у бізнесі. Більше того, 80 відсотків неприємностей уже намагається вирішити: працює над новими законопроектами. От тільки частина бізнесменів не на камеру виказала сумніви, що ця зустріч полегшить їхню роботу і принесе зміни на краще.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: