18039 Лікарняні листки на Рівненщині будуть на посиленому контролі. Рівне. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
Лікарняні листки на Рівненщині будуть на посиленому контролі

Лікарняні листки на Рівненщині будуть на посиленому контролі

Перспективи включення області до пілотного проекту Єдиного електронного реєстру листків непрацездатності обговорили на засіданні правління обласного відділення фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

За дорученням заступниці голови облдержадміністрації Світлани Сад, управління охорони здоров’я вже готує відповідне клопотання до столиці. На її переконання, участь у пілотному проекті дозволить жорсткіше контролювати обґрунтованість видачі та продовження лікарняних листків. Нині щотижневий та щомісячний моніторинг здійснюють фахівці Фонду. Так, торік вони перевірили 88 медзакладів області, а цьогоріч уже 16. В результаті такої роботи вдалося попередити виплату лікарняних на понад 100 мільйонів гривень за необґрунтовано виданими та продовженими листками непрацездатності. Зекономлені гроші доцільніше використовувати на здешевлення путівок для оздоровлення соціально вразливих категорій. Водночас вона запропонувала жорсткіше контролювати гроші, які спрямовані з бюджету Фонду на співфінансування санаторіїв-профілакторіїв. Це внески працівників Рівненщини, а отже мають використовуватися ефективно.

Повідомляє Рівненська ОДА

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: