Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Студенти з РДГУ знову не порозумілися з ректором

Студенти з РДГУ знову не порозумілися з ректором

Нового забарвлення набув конфлікт між ректором та студентами Рівненського державного гуманітарного університету. Довчивсь до бакалавра, переукладай угоду і здавай вступні іспити знову. Така перспектива чекає на студентів художньо-педагогічного факультету РДГУ. Вже вдруге вони намагались довести незаконність таких вимог ректорату вишу. Останній посилається на наказ міністра освіти, і свої дії вважає цілком правомірними.

Вдруге студенти спробували порозумітися з ректором РДГУ. Поясняюють, при вступі підписували угоду про навчання на 5 років. Тому повинні вчитись до здобуття звання спеціаліста, без змін. А дії ректорату, який намагається підвищити плату за навчання, та вимагає від балакаврів складати вступні істипи перед вступом 5 курсом називають неправомірними. За дітей вступиля і батьки.

Натомість керівництво вишу посилається на 6 пункт договору про навчання, а також постанову нинішнього міністра освіти про обов’язкове складання вступних іспитів після здобуття бакалавра. Категоричний у своїх заявах і ректор вишу. Єдине на що погодивсь керманич університету – зменшити плату за навчання для пятикурсників художньо-педагогічного факультету на півтисячі гривень.

Студентам від цього не легше. Вони сподіваються на допомогу юристів. Якщо ж і ті не допоможуть кажуть будуть шукати собі інший виш для продовження навчання.

Дискусія завершилася нічим, конфлікт не вичерпаний. Обидві сторони й далі трактують договір по-своєму. Ректор не збраються поступатись, і обіцяє студентів відрахують. А далі вони можуть знову складати іспити і вчитись на нових умовах.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: