16610 Двоє в’язнів Катеринівської колонії, які потрапили до лікарні з отруєнням, почуваються добре та вже повернулись до в’язниці. Патруль - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
Двоє в’язнів Катеринівської колонії, які потрапили до лікарні з отруєнням, почуваються добре та вже повернулись до в’язниці

Двоє в’язнів Катеринівської колонії, які потрапили до лікарні з отруєнням, почуваються добре та вже повернулись до в’язниці

Про це повідомили в обласному управлінні Департаменту виконання покарань. Тут кажуть, що ув’язнені справді отруїлись морилкою – речовиною, яку використовують при фарбуванні деревини.

Після вживання цієї рідини трьом в’язням стало зле. Спершу за медичною допомогою звернувся один з них, згодом компанію йому склали ще двоє. Станом на сьогодні загрози життю госпіталізованих немає. Двоє з них уже повернулись до в’язниці, а от стан іншого в’язня, який випив морилки найбільше, викликає у медиків занепокоєння.

У Катеринівській колонії, розповідають тюремники, в’язні живуть не в камерах, а в загальних приміщеннях, де одночасно може перебувати понад 100 осіб. Тож простежити за всіма, а тим більше вночі, майже неможливо, - каже Олександр Адамець.

Ув’язнені, які отруїлись морилкою, відбувають покарання за розбої, зґвалтування та крадіжки і до в’язниці потрапляють не вперше. Двоє з них, кажуть тюремники, мають вийти на волю уже до кінця цього року.

Матеріал по цій темі: У Катериніській колонії, що в Сарненському районі, отруїлись троє в’язнів

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: