Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Про економне опалення думають не лише науковці, а й медики

Про економне опалення думають не лише науковці, а й медики

В амбулаторії села Теслугів Радивилівського району днями встановили новий енергозберігаючий котел. Тепер місцеві лікарі з медсестрами, а разом з ними і їхні пацієнти радіють теплу і комфортним умовам лікування.

Амбулаторія сімейної медицини у Теслугові - сімейна не лише за вивіскою. Ось уже півтора десятки літ працює тут подружжя Ющуків: дружина - головний лікар, чоловік - стоматолог.

Понад дві тисячі жителів на території двох сільрад - лікувати у Теслугівській амбулаторії є кого. Не було лише нормального опалення.

Тепер в амбулаторії тепло - над запуском котла спільно попрацювали і районна влада, і газовики, і місцеві підприємці. Та левову частку коштів на реконструкцію системи опалення виділив депутат обласної ради Данило Корилкевич.

Гості оглядають амбулаторію і тішаться: тут панує чистота і порядок. Подружжя Ющуків секрету не приховує. Таке воно - сімейне тепло по-теслугівськи: і праця спільна, і відповідальність, і радість від маленьких у масштабах області, але важливих для конкретного села змін на краще.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: