15383 Рівне матиме власну алею зірок. Рівне. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
Рівне матиме власну алею зірок

Рівне матиме власну алею зірок

Її створять на базі четвертої школи. Там власні зірки вже зробили найкращі учні закладу в рамках шкільного проекту "Ми - унікальні". Його частиною є також родинні змагання "Сімейні перегони".

Батьки дев'ятикласника Сергія Опольського - вчителі. Саме вони, вважає хлопець, допомогли йому вже досягнути значних успіхів у житті.

Так охарактеризував себе дев'ятикласник на своїй зірці. Поки вішає її стіну, а вже скоро вона буде частиною шкільної зіркової алеї. А от шестикласник Роман Тележинський незважаючи на свою юність, вже мріє далеко не про дитячі речі.

Поки одні учні пишаються своїми здобутками, наймолодші школярі разом з батьками демонструють свою фізичну вправність. Змагання "Сімейні перегони" проходять не даремно у навчальному закладі. Адже він позиціонує себе як школу Здоров'я.

А батьки й справді активно долучаються до активного життя своїх дітей. Вміють учні 4-ї школи і презентувати свої учнівські колективи.

Проходять ці заходи у навчальному закладі у рамках проекту "Ми - унікальні". Проект у школі діятиме й надалі. Керівництво закладу планує його розширити і поділитися досвідом з іншими школами.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: