Тактична підготовка - одна з головних складових ведення війни. Її навчають військовослужбовців Національної гвардії України.
Військовослужбовець з позивним "Дизайнер" з 2020 року в лавах Нацгвардії. Чоловік ще не мав бойового досвіду. Та щотижня разом з побратимами приїжджають навчатись на полігон, аби зуміти захистити українців.
Після тактичних занять, інструктори проводять навчання з тактичної медицини. Головна ціль навчити військовослужбовців врятувати життя собі та побратиму.
Проводить навчання з тактичної медицини інструктор з позивним "Док". Чоловік на собі знає наскільки важливі навички медичної допомоги на війні. "Док" під час одного зі штурмів отримав поранення.
Наступним етапом підготовки є опановування керуванням дронами. Оператор БПЛА з позивним "Князь" розповідає, війна за 10 років змінилася, тому бійці повинні вміти керувати безпілотниками. Вони не лише розвідують територію, а й нищать ворогів.
Наступний етап - зачистка окопів. Військовослужбовці працюють двійкою, прикриваючи один одного.
Родзинкою військових навчань є стрес-тест. Полягає він у проходженні смуги перешкод під вибухи та димові завіси. Усе, аби наблизити організм до рівня бойових дій. Під час нього інструктори визначають, наскільки готовий солдат та стресостійкий.
Такі стрес-тести почали застосовувати у 2017 році. До слова, навчання проводяться протягом півтора місяця. Для військових це обов'язковий елемент служби. Усе, аби підготуватися до ведення бойових дій на передовій.
Читайте також: Полеглому бійцю з Рівненщини просять присвоїти звання Героя України