Про мету створення та послуги, що там надаватимуть, розповіли під час брифінгу у Рівненській ОДА.
«Все розпочалося з початку повномасштабного вторгнення. За Головним управлінням Національної соціальної сервісної служби області були закріплені повноваження щодо ВПО, людей, які постраждали від війни, - розповідає Юлія Шигорева. - Ми зустрічали переселенців, поселяли та надавали потрібну їм допомогу. Завдяки синергії усіх, хто долучився до допомоги постраждалому населенню, виникла ідея створення єдиного хабу для людей, які постраждали від війни».
«Простір інтеграції» працює у двох напрямках: багатофункціональна допомога людям, які потрапили у складні життєві обставини, та розвиток організації громадянського суспільства (ОГС) Рівненщини. ВПО знайдуть тут соціальну, медичну, психологічну, юридичну, гуманітарну допомоги, а також підтримку з пошуку житла та працевлаштування.
«Це також хаб для волонтерських груп, громадських організацій, які зможуть там працювати, налагоджувати співпрацю, ділитися ідеями та втілювати їх у життя. Наприклад, другий поверх створений для проведення тренінгів та різних заходів. Ми пропонуємо таку безкоштовну послугу для того, щоб громадянське суспільство на Рівненщині розвивалося та ставало більш міцним. Тоді вони зможуть надати допомогу тим людям, які її потребують. Зокрема, постраждалим від війни», - поділилася Олена Хомич.
Єдиний виняток - простір не працює для політичних та релігійних організацій.