Рівненський "Верес" у матчі сьомого туру чемпіонату VBET-ліги сьогодні, 17 вересня, в гостях зіграв з криворізьким "Кривбасом".

Вирішальний гол рівняни пропустили за п'ять хвилин до завершення основного часу гри.

Кривбас - Верес - 2:1 (1:1)

Арбітриня: Анастасія Романюк (Івано-Франківськ). Асистенти: Семен Шлончак (Черкаси), Володимир Висоцький (Запоріжжя). Четвертий арбітр: Дмитро Кубряк (Одеса). Спостерігач арбітражу: Ігор Хіблін (Хмельницький). Делегат УАФ: Ярослав Дерев'янко (Дніпро). Асистент делегата: Олег Базай (Запоріжжя).

Арбітр VAR: Віктор Копієвський (Кропивницький). Асистент арбітра VAR: Олександр Корнійко (Миргород). Спостерігач арбітражу VAR: Сергій Задіран (Дніпро).

Кривбас: Кліщук - Понєдєльнік, Бескоровайний, Стецьков, Дібанго, Бізімана, Задерака (Кузик, 82), Іліч (Татарков, 88), Вакулко (Приходько, 64), Хомченовський, Кожушко (Дебелко, 64). Запасні: Маханьков, Хома, Рябов, Семотюк, В.Блізніченко, Устименко, Гончарук, Морель.

Головний тренер: Юрій Вернидуб.

Верес: Паст - В.Шарай, Вовченко, Курко, Хондак (Світюха, 78), Шевченко, Кучеренко, Кучеров (Кухарук, 88), М.Шестаков (Гагун, 66), С.Шарай (Яго, 66), Гайдучик (Марусич, 66). Запасні: Когут, Коркодим, Жуліо Сезар, Ковалюк.

Головний тренер: Сергій Лавриненко.

Голи: Бескоровайний (11), Іліч (85) - Кучеров (34, з пенальті).

Попередження: Бізімана (72), Іліч (86) - Кучеров (45), С.Шарай (61), Вовченко (90+4).

Звітний матч став третім в історії відроджених футбольних клубів Кривбас та Верес. Перші два суперники провели у минулому сезоні, обмінявшись виїзними перемогами.

Звітний поєдинок обидві команди розпочали у дуже високому темпі. Господарі багато атакували, застосовуючи високий пресинг. Рівняни - за першої ліпшої нагоди намагалися розкручувати пружину стрімких контратак.

Команді Юрія Вернидуба вдалося забити швидкий м'яч. Бізімана виконав верхову подачу у район одинадцятиметрової позначки. Там її намагався перехопити Семен Вовченко, не зумів достатньо далеко вибити м‘яча. Підбір виграв Олег Кожушко і одразу пробивав по воротах! Євген Паст зумів здійснити сейв, але відбив м‘яча просто на ногу Данилу Бескоровайному. Удар у порожні ворота і це - 1:0.

Забивши, господарі взяли оперативну паузу і вже Верес почав атакувати гостріше.

Михайло Шестаков не зумів замкнути на дальній стійці передачу Владислава Шарая з лівого флангу! А згодом вже Андрій Кліщук парирував удар низом з десяти метрів від Владислава Шарая!

Рахунок на табло змінився наприкінці тайму. Спершу голкіпер Кривбаса перевів на кутовий удар Станіслава Шарая. А розіграш з кута поля завершився пострілом вже Владислава Шарая з-за меж штрафного майданчика! М'яч влучив у руку Максима Задераки, який намагався заблокувати цей постріл. Спершу арбітриня Анастасія Романюк призначила лише штрафний, але після перегляду VAR справедливо змінила рішення - пенальті! З одинадцятиметрової позначки точно пробив Валерій Кучеров - 1:1.

Після цього знову активніше грав Кривбас. Хрвоє Іліч виконав штрафний, Олег Кожушко пробив у дотик і м‘яч пролетів лише у кількох сантиметрах повз дальню стійку воріт Вереса!

По переві Кривбас не збавив темпу і продовжив атакувати. На старті другого тайму Євген Паст у ближньому куті воріт парирував небезпечний удар Хрвоє Іліча. Пізніше Роман Дебелко неточно пробивав головою після передачі Дібанго зліва.

У Вереса запам'ятався дальній удар Валерія Кучерова, постріл Яго у руки Андрію Кліщуку і небезпечний штрафний у виконанні Семена Вовченка.

Розв'язка у грі настала на 85-й хвилині гри. Дмитро Хомченовський віддав передачу на Дібанго. Того загубив Денис Світюха, гравець Кривбаса увірвався у штрафний майданчик рівнян лівим флангом і віддав поперечну передачу повз голкіпера на вільного Хрвоє Іліча. Знову удар практично в порожні ворота і це 2:1.

Часу, щоб відігратися у Вереса майже не було.

За інформацією офіційного сайту НК "Верес".