14821 Україна – на 152-му місці у світі за легкістю ведення бізнесу. Бізнес. Архів. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
Україна – на 152-му місці у світі за легкістю ведення бізнесу

Україна – на 152-му місці у світі за легкістю ведення бізнесу

Це рейтинг Світового банку. Усього в ньому представлено 183 держави, інформує ICTV. У нас одні з найзаплутаніших у світі правил реєстрації бізнесу, будівництва, електрифікації. Сотні тисяч вітчизняних підприємців й іноземних інвесторів потерпають від свавілля чиновників, які штрафують за невиконання старих радянських норм. Утім, перспективи у нашої держави неабиякі.

Новий податковий кодекс все ж полегшив життя підприємцям. Альтернатив реформам немає – кажуть в українському уряді. Минулого тижня Верховна Рада вдосконалила Податковий кодекс, врахувавши побажання малого і середнього бізнесу, наголошує прем‘єр-міністр Микола Азаров. Сьогодні він доручив уряду проаналізувати, наскільки ефективно діє так зване єдине вікно, аби з нового року запровадити його повсюдно. Ще 7 років тому Грузію взагалі не включали до рейтингу Світового банку, а сьогодні вона – на 16-му місці. Нині тут найлегше на планеті зареєструвати власність, а свою справу можна відкрити за два дні. Бо там провели радикальні реформи, і тепер грузинський чиновник на службі у людей. А не навпаки.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: