14815 Від незрозумілого - до пошуку сутності душі людини. Рівне. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
Від незрозумілого - до пошуку сутності душі людини

Від незрозумілого - до пошуку сутності душі людини

У стінах Палацу дітей та молоді, відбулася презентація першої з трьох вистав творчої лабораторії театру "Від ліхтаря" під назвою "Секонд хенд". Цією постановкою ПДМ-івці закликають глядачів ставитися до себе з більшою гідністю. Як то — вжитися у роль акторам у високофілософській виставі?

Повна зала глядачів, котрі з захопленням та певним нерозумінням водночас, спостерігають за дійством. Це не дивно, адже суть перфомативної вистави - особисте сприйняття побаченого. Найважче, кажуть актори, настільки вжитися в образ, аби передати всі емоції героя - глядачам.

Режисер постанови Юрій Паскар каже, основним з поставлених завдань показати, що внутрішня рабська сутність людини призводить неодмінно до її загибелі.

Творча лабораторія театру "Від ліхтаря" сьогодні представлятиме ще одну виставу перфомативного напрямку під назвою "Відсутність".

У вихідні ж акторська група "Від ліхтаря" показуватиме виставу про нелегкі відносини чоловіка та жінки, поєднуючи театральне мистецтво і кіно.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: