14810 У Рівному гостюють майже півсотні лікарів із Білорусі. Рівне. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
У Рівному гостюють майже півсотні лікарів із Білорусі

У Рівному гостюють майже півсотні лікарів із Білорусі

Медики Брестської обласної лікарні приїхали на запрошення колег із Рівненської міської. Такий обмін між медичними закладами двох держав триває уже 4 роки. Що переймають рівненські та брестські лікарі одні в одних?

У Рівненській міській лікарні хлібом-сіллю зустрічають білоруських медиків. Півсотні делегатів Брестської обласної лікарні приїхали побачити, що нового у їхніх рівненських колег. Наші до демонстрації досягнень готові.

Обмін триває вже 4 роки - між лікарнями, які вважають паритетними. Але це за кількістю ліжок і медперсоналу. Про рівень матеріально-технічного забезпечення Брестської обласної лікарні, яка є однією із трьох найкращих у Білорусі, в Рівненській міській можуть поки тільки мріяти.

Білоруські медики відрядження до Рівного сприймають радше як дружній візит. Марія Богдан тут уже вдруге. Чи змінилося щось у міській лікарні із попереднього разу, роздивитися поки не встигла. Але на дива не очікує.

Щоб придивитися до Рівненської міської лікарні ближче, частину дня білоруси проведуть пліч-о-пліч зі своїми колегами на їхніх робочих місцях. По-тому для гостей запланували екскурсію до Острога. Завтра білоруські лікарі відбудуть на Батьківщину. А наступного року прийматимуть рівнян у себе.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: