14809 Рівненські села отримують освітлення вулиць. Рівне. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
Рівненські села отримують освітлення вулиць

Рівненські села отримують освітлення вулиць

Через відсутність вуличного освітлення в селах збільшується кількість крадіжок та дорожньо-транспортних пригод. Особливо актуальною тема освітлення сільських вулиць стає перед початком зими. Якби хоч якось покращити ситуацію в п'ятнадцяти селах Дубенщини провели освітлення. Черговим населеним пунктом, якому пощастило отримати кошти з районного бюджету на освітлення вулиць стало село Рачин.

Урочистий момент. Включення вуличного освітлення в селі Рачин Дубенського району. Місцеві мешканці такій події раді, кажуть востаннє світло на вулицях в їхньому насаленому пункті горіло ще за радянських часів.

Поки світло увімкнули лише на п'яти вулицях села. Інші обіцяють підключити до електромережі до кінця року.

На цьому освітлення сіл району не завершиться стверджує голова районної державної адміністрації. На черзі Малі сади та Семидуби.

До пропозицій інших голів сільських рад району, які зможуть довести першочерговість освітлення в своєму населеному пункті також будуть прислуховуватися, адже поки коштів з районного бюджету на всіх не вистачає.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: