Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Рівненським студентам вручали жовті картки

Рівненським студентам вручали жовті картки

Втім не футбольні - а спеціальні - майже міліцейські. На них - з двох сторін виключно корисна інформація - від обов'язків правоохоронців при затриманні до прав самих затриманих. Таким чином рівненська молодь приєдналася до всеукраїнської акції під назвою "Жовта картка українській міліції: друге попередження".

Запланована акція-попередження, яку організатори паралельно проводили провести у 16 містах України, в Рівному була малолюдною. Головна мета її, кажуть активісти — підвищити рівень обізнаності молоді із Законом.

Студентам роздали пам'ятки із переліком прав затриманих та обов'язків правоохоронців при виконанні цієї процедури. Молодь цитує пам'ятки, і зауважує, лише просвітницької роботи з цього питання недостатньо. Не завадить і самоосвіта.

Тим часом у секторі зв'язків з громадськістю МВС України повідомили — станом на сьогодні в області відремонтовані усі кімнати затриманих та доставлених. Там кіпи роздаткових матеріалів та корисних пам'яток для затриманих. Самим ж правоохоронцям щотижня проводять роз'яснення базових положень та інструктажі.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: