Джерело: Рівненська обласна рада
З 25 по 28 жовтня у Рівному вперше в історії вітчизняного спорту осіб з інвалідністю відбувся чемпіонат України з боулінгу (молодь) серед осіб з порушеннями слуху.

У цих змаганнях взяли участь 33 спортсмена з 5 команд: Запорізької, Одеської, Полтавської, Рівненської області та міста Києва, повідомляє Рівненська обласна рада.

Змагання проходили серед юнаків та дівчат 12-15 років, юніорів та юніорок 16-19 років в особистому заліку, видах програми «двійка» та «четвірка змішана».

Команду Рівненської області представляли:

• юніори та юніорки Костянтин Лавренчук, Родіон Василевич, Вікторія Удодик, Вероніка Лобчук;
  • юнаки та дівчата Рувим Колодич, Дмитро Кукуруза, Яна Березко та Софія Мушик.

У підсумку спортсмени Рівненської області здобули 16 нагород чемпіонату, з яких 2 срібні медалі та 14 бронзових.

Так, у змаганнях в особистому заліку Рувим Колодич виборов ІІІ місце серед юнаків, а Яна Березко виборола ІІІ місце серед дівчат.

У виді програми «Двійка»:

• Рувим Колодич та Дмитро Кукуруза вибороли ІІ місце серед юнаків,
  • Софія Мушик та Яна Березко вибороли ІІІ місце серед дівчат,
  • Родіон Василевич та Костянтин Лавренчук вибороли ІІІ місце серед юніорів.

У виді програми «Четвірка змішана»:

• команда у складі Вероніки Лобчук, Вікторії Удодик, Родіона Василевича та Костянтина Лавренчука виборола ІІІ місце серед юніорів та юніорок;
  • команда у складі Софії Мушик, Яни Березко, Рувима Колодича та Дмитра Кукурузи виборола ІІІ місце серед юнаків та дівчат.

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами Укрцентру «Інваспорт».