Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
У Рівному звільняють будівельників

У Рівному звільняють будівельників

Є кому жити, та немає кому будувати. Економічна криза вдарила по будівельній галузі Рівненщини. Частина працівників - уже безробітні, інших відправляють у відпустки за власний рахунок. У той же час, в обласному центрі зайнятості заспокоюють і пропонують перекваліфікуватися.

На обліку в обласному центрі зайнятості перебуває 27 тисяч чоловік. Серед них найбільше різноробочих, економістів та менеджерів. Директор обласного центру зайнятості Іван Ткачук розповідає: вільних вакансій щомісяця меншає. А безробітних — навпаки. Каже, у період економічної кризи страждають всі сфери виробництва, але найбільше — будівельна. Адже вона носить сезонний характер. За словами Івана Ткачука, на будівництві у Київській області працює майже чотири тисячі рівнян. У разі їх звільнення, у центрі зайнятості обіцяють знайти їм роботу або перекваліфікувати. Не є обнадійливою ситуація і з виплатою заробітної плати. Половина підприємств мають заборгованість. Ріст будівництва на Рівненщині поки значно не впав. За прогнозами фахівців, криза настане у середині зими.

Тоді значна частина будівельних підприємсв ледь виживатиме. А проблеми вчасної виплати заробітної плати і збереження робочих місць стануть ще гострішими.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: