Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Проекти / Архів / Блоги /
«
Блог Світлани Сироти
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів


// 18.07.2014

Блог Світлани Сироти. Вперед і з піснею (переглядів: 1583)

Не треба панікувати, не можна боятися, немає підстав опускати руки. Ми з вами – велика нація. Ми з вами – героїчна нація! Вдумайтеся лишень: стільки століть поруч із таким сусідом – а ми продовжуємо не просто існувати, а й бути найбільшою європейською державою. Живучи поруч з імперіалістами і агресорами, а тривалий час – ще й під їхньою окупацією, ми зберегли свою мову, свою культуру, історію, національну ідентичність, свою символіку, свої традиції, своїх власних героїв, свою генетичну та історичну пам’ять.

// 07.05.2014
Блог Світлани Сироти. Українська ціна перемоги

Блог Світлани Сироти. Українська ціна перемоги (переглядів: 2548)

І знову 9 травня. День, підтекст і значення якого десятиліттями культивувала радянська пропаганда, не забуваючи підкреслювати: «савєцкій народ-побєдітєль». Аж уже понад два десятиліття як немає «савєцкого народа», але в ідеологічному наповненні цього дня з боку державної влади незалежної України дотепер мало що змінювалося, а Росія, як спадкоємець СРСР, продовжує називати «народом-пабєдітєлєм» себе, без жодного на те морального чи історичного права.

// 01.05.2014

Блог Світлани Сироти. "Ми вас почули" (переглядів: 2543)

Ми вас почули. І побачили також. Цього цілком достатньо. І навіть більше, ніж достатньо. Не Донбас, яким ви себе смієте називати, а саме вас: сіро-зелену масу, прикрашену «аквафрешем» і «колорадами».

// 14.10.2013
Нащадки гречкосіїв

Нащадки гречкосіїв (переглядів: 2954 / коментарів: 6)

На свято Покрови в українців якось заведено раптом згадувати про те, що вони є нащадками козаків. Наче пробуджується масове прагнення притертися до колишньої слави та звитяги і хоч у такий спосіб виглядати трохи менш нікчемними. Наче ми раптом опиняємося верхи на коні із шаблею при боці, готові рубати ворожі голови, боронити мирне населення і захищати своєю спиною товариша. Або уявляємо себе загартованим повстанцем, котрий крокує з рушницею в руках назустріч небезпеці, готовий до смерті за волю України.

// 29.03.2013
Камо грядеши?

Камо грядеши? (переглядів: 2906 / коментарів: 15)

Після однієї зустрічі цього тижня я раптом зрозуміла річ, якої просто не помічала за буденними клопотами, або, радше, просто поки не надавала їй значення. А між тим, в Україні на повну розгорнулася виборча президентська кампанія, котра фінішуватиме 2015 року. Як правило, для більшості українців початок виборів стає очевидним після того, як починається висування кандидатів, або навіть коли їхніми фізіями вже завішані всі вулиці і забитий чи не увесь ефірний час. Із того моменту в Україні неабияк активізуються «кухонні мітинги» і загострюються застільні суперечки, зростають рейтинги політичних шоу, які повноцінно виправдовують другу частину своєї назви, громадяни починають придивлятися (і значно рідше – прислуховуватися) до претендентів на крісло.

// 26.02.2013
Дякую, пане Президенте!

Дякую, пане Президенте! (переглядів: 5239 / коментарів: 22)

Я живу в щасливій квітучій країні. Я сповнена впевненості у завтрашньому дні і віри у свою забезпечену старість та гідне майбутнє моїх дітей. Люди у моїй країні задоволені і усміхнені, вони отримують гарну зарплатню і достатні пенсії, повноцінно харчуються, добре вдягаються, живуть у затишних будинках із усіма благами цивілізації, забезпечені сучасною доступною медициною та якісною освітою, захищені правоохоронними органами і почуваються справжніми громадянами у своїй державі. Міста моєї країни – чисті, зелені і комфортні, із освітленими вулицями і рівними дорогами. Чиновники у моїй країні, незалежно від рангу - люди із державницьким мисленням, котрі чесно і старанно працюють, дбають про захист прав і свобод громадян, добробут моєї країни і її статус у світі.

// 26.06.2012
Україна. Останній бастіон Європи

Україна. Останній бастіон Європи (переглядів: 5587 / коментарів: 25)

Європейці таки відкрили для себе Україну. Влада звітує про майже мільйон футбольних вболівальників, котрі перетнули наш кордон за час Євро-2012. ЗМІ не втомлюються поширювати щасливі обличчя і захоплені відгуки зарубіжних фанів та їхні обіцянки повернутися знову і покликати з собою друзів. Кажуть, відкрили для себе незнану, але дуже симпатичну країну з доброзичливими людьми. І тішаться: це ж справжня Європа!
Більшість тих, кого ми сьогодні називаємо європейцями, себто жителі країн на захід від України, ще навіть не здогадуються, наскільки вони праві в тому, що тут Європа. І НАСКІЛЬКИ у нас Європа.

теги: Європа, політкоректність// 08.06.2012
Отакоє от (с)

Отакоє от (с) (переглядів: 3809 / коментарів: 20)

«Опозиція не чинила спротиву в залі під час прийняття мовного законопроекту, оскільки просто не встигла цього зробити. Про це заявили на спільному брифінгу Олександр Турчинов і Арсеній Яценюк. Відповідаючи на питання про те, чому голосування не було зірвано і чому лідер фракції БЮТ Андрій Кожемякін не дав відповідну команду, Турчинов сказав, що депутати фізично не встигли зорієнтуватися, оскільки Литвин раптово переніс розгляд питання.» («Українська правда», http://www.pravda.com.ua)
…Кілька разів перечитувала це повідомлення вздовж і впоперек, у викладі різних інформагенцій. Що тут можна додати? Вони не встигли. Не зорієнтувалися. Недочули. Недобачили. Проґавили. Ну, просто так сталося, що тепер вдієш?

// 08.05.2012

Міські нотатки V. Переможців не судять? (переглядів: 6250 / коментарів: 21)

Напередодні 9-го травня вирішила зробити сюжет для новин про
ветеранів Другої світової. Такі роблять щороку, на усіх телеканалах.
Робила і я. Але цьогоріч вирішила трохи урізноманітнити героїв і,
окрім, “класичних” вояків УПА або Червоної армії, залучити до
інтерв'ю ветерана НКВC. Хотілося почути від одного з них самих, доки
ще є, доки живі, і їхню правду про ту війну. Була певна, розмова
вийде непростою, але корисною сучасникам.

// 23.03.2012

Весняна депресія (переглядів: 2661 / коментарів: 10)

Життя прекрасне. Особливо навесні. Сонечко світить, пташечки співають, зелень пробивається, вулиці нарешті розчищені, дні стали довшими, підбори вищими, а спідниці коротшими. Тільки жити й радіти!
Головне — не думати. Інакше жити буде нестерпно, а радіти — неможливо. Із дня у день знаходжу радість у простому людському — в успіхах доньки, в обіймах коханого, в щирості друзів, в розумінні батьків. А на самому дні точить душу та розростається нестерпне і непримиренне, котре дедалі важче ховати під маскою “Все гаразд”.

// 18.01.2012

Міські нотатки ІV (Хто в Рівному господар) (переглядів: 9767 / коментарів: 76)

Чого вчепилися до Хомка за ту Соборну? Десяток років об’їжджали її мовчки, об’їжджали б і зараз. Дратує вас, що комусь їздити там таки дозволять? Але не вам? То зібгайте свою роздратованість в клуночок і запхайте собі в кишеню.

// 16.06.2010

Інтерв'ю зі Світланою Сиротою (переглядів: 3983 / коментарів: 5)// 09.04.2010

Міські нотатки. ІІІ (переглядів: 3393 / коментарів: 15)// 09.04.2010

Міські нотатки. ІІ (переглядів: 3189 / коментарів: 11)// 09.04.2010

Міські нотатки. І (переглядів: 6242 / коментарів: 29)


*