Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Програми / Архів /
«
Телепресклуб
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки:   2  1  старіша

// 09.04.2010
Голова Рівненської облдержадміністрації Василь Берташ - у "Телепресклубі"

Голова Рівненської облдержадміністрації Василь Берташ - у "Телепресклубі"  (переглядів: 3818)

Про перші кроки на посаді та плани обласного керівництва, про те, як розвиватиметься найближчим часом Рівненщина і чого чекати її мешканцям від нової влади.

// 25.11.2009
Провідні політики Рівненщини - в телепроекті “Україна – це ми” [ЗАПИС ЕФІРУ]

Провідні політики Рівненщини - в телепроекті “Україна – це ми” [ЗАПИС ЕФІРУ]  (переглядів: 7235 / коментарів: 22)

До 5-річчя подій листопада 2004 року Видавничий дім “ОГО” спільно з телеканалом “Рівне 1” та за підтримки приватного підприємства “Анкор” підготували документальний телепроект “Україна – це ми: уроки листопада-2004”. Прем'єра фільму відбулася 26 листопада в "Телепресклубі". Дивимось запис онлайн-трансляції прямого ефіру.

// 19.11.2009
Перший місцевий знімає фільм про Майдан

Перший місцевий знімає фільм про Майдан (переглядів: 4974 / коментарів: 6)

До 5-річчя подій листопада 2004 року, коли після другого туру президентських виборів в Україні відбулись масові акції протесту, що згодом отримали назву Помаранчевої революції, Видавничий дім “ОГО” спільно з телеканалом “Рівне 1” та за підтримки приватного підприємства “Анкор” готують документальний телепроект “Україна – це ми: уроки листопада-2004”.

// 09.06.2009
У cкасуванні обласних державних адміністрацій  керівник Рівненщини Віктор Матчук бачить тільки позитив

У cкасуванні обласних державних адміністрацій керівник Рівненщини Віктор Матчук бачить тільки позитив (переглядів: 3545 / коментарів: 1)

Про свої досягнення за трирічну роботу на посаді голови Рівненської ОДА звітував Віктор Матчук в ефірі "ТелеПресКлубу" на телеканалі "Рівне 1". Чільник області переконаний — пріоритетом у роботі залишиться розбудова інфраструктури краю, а не популізм.

// 04.06.2009
Віктор Матчук – у "Телепресклубі" 4 червня

Віктор Матчук – у "Телепресклубі" 4 червня (переглядів: 5066 / коментарів: 10)

"Три роки на чолі області" – такою буде тема чергового випуску "Телепресклубу" на телеканалі "Рівне 1" у четвер, 4 червня, за участю голови облдержадміністрації Віктора Матчука.// 16.04.2009
Прагматизм та економність допоможе рівнянам перемогти кризу, - Віктор Матчук

Прагматизм та економність допоможе рівнянам перемогти кризу, - Віктор Матчук (переглядів: 3247)

Голова Рівненської облдержадміністрації Віктор Матчук вперше цього року став гостем програми "ТелеПресКлуб" на Першому місцевому у четвер, 16 квітня. Керівник області розповів своє бачення стосовно економічної ситуації в області.

// 14.04.2009
Прорекламуватися благодійністю та врятувати дитячі життя закликали жителів Рівненщини

Прорекламуватися благодійністю та врятувати дитячі життя закликали жителів Рівненщини (переглядів: 3464)

   Щойно завершився ефір чергового "ТелеПресКлубу" на "Рівне 1". Наскрізною темою передачі стало благодійництво. Діяльність благодійних організацій — лише частина добрих вчинків переконані гості програми. До благодійності ще більше активно мають долучатися прості мешканці Рівненщини, студенти та службовці.

// 10.04.2009
У "Телепресклубі" на "Рівне 1" обговорювали цензуру і незалежність рівненських ЗМІ

У "Телепресклубі" на "Рівне 1" обговорювали цензуру і незалежність рівненських ЗМІ (переглядів: 3666 / коментарів: 5)

Останнє засідання “Телепресклубу” в рамках проекту “Підвищення стандартів журналістської етики на Рівненщині та Волині” відбулось учора. Проект реалізовує інформаційна агенція “Рівнеінформ” за підтримки Посольства США в Україні.// 19.03.2009

У "Телепресклубі" говоритимуть про етичні виклики для журналістів-початківців (переглядів: 3473)

Чергове засідання "Телепресклубу" відбудеться в четвер, 19 березня, на Першому місцевому. Воно пройде в рамках проекту "Підвищення стандартів журналістської етики на Рівненщині та Волині", який реалізовує інформаційне агентство "Рівнеінформ" за підтримки Посольства США в Україні. Тема розмови - етичні виклики для журналістів-початківців.

// 25.12.2008
Луцьк перегнав Рівне  на чистому патріотизмі?

Луцьк перегнав Рівне на чистому патріотизмі? (переглядів: 3758)

Телеміст за участю представників міської влади Рівного та Луцька провели минулої п’ятниці на телеканалі “Рівне 1”. Під час прямого ефіру говорили про одвічне суперництво двох сусідніх обласних центрів, а також з’ясовували: де ж влада господарська, а де — патріотична…

// 05.12.2008

4 грудня в “Телепресклубі” гостював Володимир Хомко (переглядів: 3521)

Гостем засідання Телепресклубу 4 грудня став лідер виборчих перегонів на посаду міського голови Рівного Володимир Хомко. Поговорити про перші кроки керівника “Рівнеоблводоканалу” на посаді міського голови зібралися редактори та провідні журналісти обласних засобів масової інформації.

// 30.11.2008

Телемарафон "Доба вибору" на Першому місцевому: вся правда про вибори міського голови Рівного! (переглядів: 3778)

Традиційний марафон "Доба вибору" - спільний проект Першого місцевого та Видавничого дому "ОГО" - відбувається сьогодні. Журналісти упродовж усього дня й до пізнього вечора працюватимуть, аби рівняни володіли найсвіжішою інформацією про вибори міського голови Рівного.

// 27.11.2008

"Телепресклуб" 27 листопада: еліта Рівного - про життя після виборів (переглядів: 3358)

Якими повинні бути перші кроки новообраного міського голови Рівного, хто б ним не став, аби вони об'єднали, а не роз'єднали громаду і місцевих політиків, втомлених передвиборчим протистоянням? Про це говоритимуть учасники "Телепресклубу" 27 листопада - останнього "Телепресклубу" перед виборами мера.

// 19.11.2008
Найсмішніші моменти "Народних теледебатів" на "Рівне 1". ВІДЕО

Найсмішніші моменти "Народних теледебатів" на "Рівне 1". ВІДЕО  (переглядів: 9663 / коментарів: 30)

У суботу, 15 листопада, на телеканалі «Рівне 1» у прямому ефірі вийшла програма «Народні теледебати». Учасниками стали семеро кандидатів на посаду міського голови Рівного, журналісти місцевих ЗМІ та телеглядачі. Пропонуємо вам вирізки найцікавіших моментів.


сторiнки:   2  1  старіша


*