rivne1.tv / Проекти /
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки:   66  65  64  ...  3  2  1  старіша

// Традиції  14.06.2018
Вінчання: потреба чи традиція? [ЧАСТИНА 2]

Вінчання: потреба чи традиція? [ЧАСТИНА 2] (переглядів: 133)

А що ж таке вінчання сьогодні – данина традиціям, моді чи поклик душі? Давайте розберемося!

// Традиції  13.06.2018
Вінчання: потреба чи традиція? [ЧАСТИНА 1]

Вінчання: потреба чи традиція? [ЧАСТИНА 1] (переглядів: 149)

Ще століття тому без вінчання неможливо було уявити практично жодного весілля. Потім був період, коли цей обряд вважався неактуальним, тому молодята лише розписувались у РАЦСі.

// Весільні тренди  12.06.2018
Оберіть весільний букет до типу своєї фігури

Оберіть весільний букет до типу своєї фігури (переглядів: 193)

Кожна наречена є неповторною в день свого весілля, а правильно підібравши сукню та аксесуари, ви можете використовувати свою природну красу по повній та виглядати просто приголомшливо. Перш ніж прийняти рішення про форму, стиль та колір вашого весільного букета, варто з’ясувати, який букет підійде до вашої фігури. Головне - баланс!

// Посібник наречених  07.06.2018
Підв’язка нареченої – атрибут весільних святкувань

Підв’язка нареченої – атрибут весільних святкувань (переглядів: 192)

Обов’язковим елементом образу нареченої є підв’язка. Уже більше десяти років традиція використовувати такий аксесуар прижилася в українській культурі. Мало кому відомо звідки ж з’явилася сама прикраса і хто ж започаткував моду її одягати?

// Посібник наречених  06.06.2018
Для чого нареченій фата?

Для чого нареченій фата? (переглядів: 388)

У різні часи фаті приписували інше значення. Задум фати залежить від історичного періоду часу, культури і релігійних вірувань наречених. У різні проміжки часу фата символізувала захист від надприродного, а також багатство і шляхетність. Для сучасних наречених фата в значній мірі сприймається скоріше як модний аксесуар, який доповнює плаття, образ нареченої і стиль свята. Значно рідше фату розглядають як річ із глибоким змістом.

// Весільні тренди  02.06.2018
Про що говорить мова квітів?

Про що говорить мова квітів? (переглядів: 354)

Квітка, як «посланець серця» стала дуже популярною в дев’ятнадцятому столітті, коли люди мріяли про вік куртуазної любові та вірності, що і стало причиною використання сентиментальної «мови квітів». Ця давня традиція була відроджена і є досить поширеною сьогодні.

// Посібник наречених  30.05.2018
Обираємо ідеальний весільний торт

Обираємо ідеальний весільний торт (переглядів: 309)

Коли надходить час планування весілля, необхідно надати увагу великій кількості деталей, але однією з найделікатніших є весільний торт. Символізуючи солодке подружнє життя, він стане родзинкою завершення святкування і приємним спогадом для усіх гостей.

// Посібник наречених  24.05.2018
Визначаємося з бюджетом весілля

Визначаємося з бюджетом весілля (переглядів: 319)

Нікуди не дінешся, як би не кружляла вам голову романтична складова свята, а без грошей і чіткого планування навряд чи ви досягнете успіху. Отже, бюджет. Для початку вам потрібно визначитися, скільки можете ви і ваш обранець витратити на весілля, будуть вам допомагати батьки. Виходячи з цих міркувань, можна визначити розмах урочистості: маленьке подія в колі близьких друзів або грандіозне весілля з купою гостей. Визначившись із сумою грошей, яку ви готові витратити, можете приступати до планування самого бюджету. Отже, які витрати вас чекають і що необхідно врахувати в першу чергу?

// Посібник наречених  23.05.2018
10 простих та наївних питань про весілля

10 простих та наївних питань про весілля (переглядів: 508)

Ні парубок, що робить пропозицію своїй обраниці, ні дівчина, що із хвилюванням каже «так» на головне питання, не уявляють собі, у що вони вплутуються. Щоб допомогти майбутнім чоловікам і дружинам зорієнтуватися щодо підготовки до весілля, ми приготували відповіді на самі основні питання.

// Весільні тренди  20.05.2018
Весільний декор. Чого не варто робити?

Весільний декор. Чого не варто робити? (переглядів: 454)

Одним із найголовніших завдань є пошук та декорування бенкетного залу і, коли перше завдання виконано, надходить час для розгляду ідей для завершення іншого. Безліч модних журналів, інтернет блогів, сайтів та весільних агенцій пропонують покроковий план дій у тому, що потрібно робити, проте, мало хто з них звертає увагу на деталі, які потрібно уникати у будь-якому стильовому виконанні весільних мрій. Провідні декоратори святкових подій вирішили дати кілька простих порад щодо елементів, які не потрібно використовувати у дизайні бенкетного залу.

// Традиції  17.05.2018
10 весільних традицій, про які вже можна ЗАБУТИ

10 весільних традицій, про які вже можна ЗАБУТИ (переглядів: 587)

Ви вважаєте себе традиційною нареченою? Навіть якщо так, то можна побитись об заклад, що вам припаде до душі хоча б одне оновлення для вашої весільної церемонії. Є декілька способів модернізації святкування, які піднімуть ваше весілля на новий рівень.

// Весільні новини 
Перша шлюбна ніч. Якою вона повинна бути?

Перша шлюбна ніч. Якою вона повинна бути? (переглядів: 4629 / коментарів: 1)

Всім нареченим хочеться, щоб перша шлюбна ніч стала найяскравішою і запам'яталася чуттєвою і ніжною. Як цього досягти?

// Весільні тренди  14.05.2018
Поради при виборі весільного фотографа

Поради при виборі весільного фотографа (переглядів: 377)

Весільний фотограф — це один з найбільш важливих людей на весіллі. Саме його очима і уявленням про те, що таке краса, ви збережете спогади про цю значущу подію. Ваша співпраця має пройти максимально ефективно і приємно для обох сторін

// Традиції  13.05.2018
Топ – 5 нетрадиційних весільних церемоній в світі

Топ – 5 нетрадиційних весільних церемоній в світі (переглядів: 323)

Красива біла сукня, розкішний бенкетний зал, білі орхідеї та троянди, весільний торт з кумедними фігурками наречених та традиційна церемонія в колі рідних і близьких. Можна досхочу милувати свою фантазію цими безперечними уявленнями про ідеальне весілля. Та не всі молодята вважають вищезгаданий сценарій весіллям своєї мрії. Багато хто давно відійшов від традицій стандартного проведення найщасливішого дня у житті, вважаючи біле плаття, фату та лімузин запліснявілою тривіальністю.

// Весільні тренди  12.05.2018
За якими критеріями обирати весільне агенство?

За якими критеріями обирати весільне агенство? (переглядів: 319)

Ще декілька років тому послуги весільних агенцій – це була примха обраних, проте уже зараз весілля без сторонньої допомоги уявити важко. Якщо загальну організацію можуть взяти на себе молода пара, то декорації, фуршетні столи та їх облаштувати, навряд чи вдасться організувати самостійно.


сторiнки:   66  65  64  ...  3  2  1  старіша


*