Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Проекти / Архів / Блоги /
«
Блог Віталія Голубєва
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів


// 06.12.2009

"Час Литвина" на дорогах Рівного і халявна котлета для депутата (переглядів: 5934 / коментарів: 21)

Багатьом рівнянам вечір п'ятниці запам'ятався незручностями на дорогах: непрацюючі світлофори, регулювальники на перехрестях, зміни в русі "маршруток"... Хтось дивувався, хтось обурювався, а "обізнані" лише знизували плечима: знову приїхав черговий "високий гість". Цього разу - голова Верховної Ради Володимир Литвин. Не в Литвині, звісно, проблема. А в тому, що в нас традиційно є "рівніші" перед законом, і це вже мало кого дивує або хвилює.

// 25.10.2009

"Дозволити не можна заборонити": ще раз про онлайн-трансляцію сесій Рівнеради (переглядів: 6211 / коментарів: 25)

Будете сміятись, але депутати Рівнеради так і не прийняли чіткого рішення щодо онлайн-трансляції своїх сесій. Минулого тижня комісія, створена за дорученням міського голови ще у серпні (!), вчергове зібралась, подискутувала і в підсумку прийняла документ, про який хочеться сказати: воно, може, було б і смішно, якби...

// 08.10.2009

Україна - це не ВОНА, це ми (переглядів: 6552 / коментарів: 35)

А ми-то думали: хто ж така ВОНА? Я припускав, що пральна машинка "Індезіт". Хтось чомусь думав, що це якось пов'язано з виборами. Наївні... Україна це - написали нам на бігбордах. Все геніальне, як кажуть, просто. Ось тільки...

// 21.08.2009

Список депутатів Рівнеради, які не голосували за дозвіл на онлайн-трансляцію сесії (+ СКАНДАЛЬНІ КОММЕНТИ) (переглядів: 18536 / коментарів: 76)

Депутати ідентифіковані журналістами "ОГО" за відеозаписом. Уточнюємо: це не ті, хто голосував ПРОТИ, а ті, хто НЕ ГОЛОСУВАВ ЗА. Тому що голосування ПРОТИ не було як такого - рішення просто не набрало потрібної кількості голосів.

// 20.08.2009

Депутатська більшість Рівнеради - проти свободи слова (переглядів: 3770 / коментарів: 11)

Вони блокують - а вона існує:) Це я про депутатів Рівнеради і про свободу слова. Ну не скасуєш її "височайшою" постановою, ось біда! Осоромились наші обранці по самі вуха. Бояться, що виборці побачать їх в онлайні. Інакше як пояснити відмову в здійсненні онлайн-трансляції сесії? Значить, мають секрети від нас "слуги народу", ой мають!!!

// 19.08.2009

Вони балакають, вона працює. Пральна машина "Індезіт":) (переглядів: 7408 / коментарів: 28)

Поки новий сезон у КВН не розпочався, скажу це першим:) Ні, ну ми всі, звичайно, зрозуміли, про кого реклама, якою обвішали Україну. Але давайте пофантазуємо... Можливо, замовник і розробники мали на увазі зовсім не те, точніше, не ту?


*