Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Проекти / Архів /
«
Марафон «З вірою в майбутнє...»
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки:   4  3  2  1  старіша

// 22.05.2013
Благодійний марафон "З вірою в майбутнє" підводить підсумки

Благодійний марафон "З вірою в майбутнє" підводить підсумки  (переглядів: 2816)

Благодійності у Рівному бути! Доказ цьому - вісімнадцятий Благодійний Марафон "З вірою в майбутнє". Вчора відбулося нагородження марафонців - це шість випускників Палацу дітей та молоді та трьоє вихованців з центру "Особлива дитина". Спонсори та благодійники проекту задарували дітей пакунками. Деякі нагороди виявилися напрочуд оригінальні. До прикладу - кожен марафонець отримав сертифікат на ящик морозива.

// 21.05.2013
У Рівному презентували унікальне танцювальне шоу

У Рівному презентували унікальне танцювальне шоу  (переглядів: 2589)

Сольний концерт єдиної на Західній Україні професійної трупи сучасної хореографії відбувся. "LIGHT DANCE COMPANY" відтанцював на підтримку шести дітей Благодійного Марафону "З вірою в майбутнє" Рівненського Палацу дітей та молоді.

теги: ПДМ, марафон// 20.05.2013
Благодійний марафон Рівненського міського палацу дітей та молоді "З вірою в майбутнє 2013" триває

Благодійний марафон Рівненського міського палацу дітей та молоді "З вірою в майбутнє 2013" триває  (переглядів: 3201)

Так, минулими вихідними з нагоди 30-тиріччя молодіжного фольклорного гурту "Веснянка" відбулись ентофестини, які зібрали поціновувачів української пісні не лише з Рівненщини, а й за-кордону. Вражали глядачів власною поезією та прозою молодь під час літературного кафе молодіжного об'єднання "Поетарх" та учасники камерного хору "Аве Марія". Про усі ці події детальніше у щоденнику Благодійного марафону.

теги: ПДМ, марафон// 17.05.2013
Благодійний марафон "З вірою в майбутнє" - дивує, радує, та відкриває нові імена

Благодійний марафон "З вірою в майбутнє" - дивує, радує, та відкриває нові імена  (переглядів: 2836)

Напередодні ввечері на головну сцену палацу вийшли учасники зразкового художнього колективу дитячого ансамблю сучасного танцю "Light". Свої напрацювання та успіхи упродовж року показали юні танцівники та педагоги школи сучасної хореографії. До вже зіркових постановників приєднались і новачки - молоді педагоги. Заряд позитивної енергії дивіться у щоденнику благодійного марафону " З вірою в майбутнє".....

теги: ПДМ, марафон// 16.05.2013
У Рівному відбувся концерт понад сорока гітар

У Рівному відбувся концерт понад сорока гітар  (переглядів: 2776)

Вихованці міського Палацу дітей та молоді знову зібрати повну залу глядачів. Цього разу в рамках Благодійного Марафону "З вірою в майбутнє" дарували співану поезію та звуки акустичної гітари. На вечорі зійшлися рок-клуб та клуби "ГітАрт" й "Музика мрій".

теги: ПДМ, марафон// 15.05.2013
Палац дітей та молоді презентував рівнянам "квіткову" виставку

Палац дітей та молоді презентував рівнянам "квіткову" виставку  (переглядів: 2736)

Благодійний Марафон "З вірою в майбутнє" Палацу дітей та молоді набирає обертів. Уже відбулися перші прем'єри палацівських театральних труп. Позитивні емоції та адреналін подарували співочий ансамбль "Вітамін" та колектив естрадно-спортивного танцю "Грація". Презентували і експозиції фотографій. Не без уваги залишилась виставка робіт вихованців профільної Школи образотворчого мистецтва. В експозиції - найкращі роботи за цілий рік

теги: ПДМ, марафон// 14.05.2013
Офіційно відкритий! XVІІІ Благодійний Марафон "З вірою в майбутнє" стартував

Офіційно відкритий! XVІІІ Благодійний Марафон "З вірою в майбутнє" стартував  (переглядів: 2864)

На черзі - чимала низка щоденних концертів, акцій, виставок, прем'єр, вечірок та драйв-шоу. На відкритті представили 6-тьох талановитих, але соціально не захищених вихованців Палацу дітей та молоді. Тому допомогти у втіленні їхніх мрій взялись не тільки палацівці та викладацький колектив. Долучаються й усі охочі жителі міста.

теги: ПДМ, марафон// 13.05.2013
У Рівному стартує щорічний благодійний марафон "З вірою в майбутнє"

У Рівному стартує щорічний благодійний марафон "З вірою в майбутнє"  (переглядів: 2430)

Упродовж тижня вихованці палацу нагадували рівнянам про початок благородної мети. Робили це у незвичний спосіб, організували танцювальні флеш-моби та міні виступи. Як місто у святкові дні перетворилось на концертні майданчик - в огляді "Щоденник благодійного марафону".

теги: ПДМ, марафон// 30.04.2013
Як святкуватимуть повноліття Благодійного Марафону "З вірою в майбутнє"?

Як святкуватимуть повноліття Благодійного Марафону "З вірою в майбутнє"?   (переглядів: 2653)

У Рівненському Палаці дітей та молоді підтримують власних талановитих випускників. Численні благодійні концерти, аукціони, флешмоби та вистави Марафону "З вірою в майбутнє" проведуть 25 творчих колективів. Зокрема, допоможуть і діткам з фізичними вадами центру "Особлива дитина", хворим на рак, сухоти та ВІЛ-інфікованим. Такий Марафон добрих справ цьогоріч святкує повноліття. Тому проводитимуть його з розмахом та закордонними гостями.

теги: ПДМ, марафон// 08.05.2012
Щоденник благодійного марафону "З вірою в майбутнє-2012"

Щоденник благодійного марафону "З вірою в майбутнє-2012"  (переглядів: 2723)// 04.05.2012
"Ритму" - 25!

"Ритму" - 25!  (переглядів: 2947)

Чверть століття відзначив зразковий ансамбль сучасного танцю "Ритм" Палацу дітей та молоді. До свого дня народження вихованці підготували танцювальний концерт та влаштували його в рамках Благодійного марафону "З вірою в майбутнє".

теги: ПДМ, благодійний марафон, Ритм// 03.05.2012
Урочисто завершився  благодійний марафон "З вірою в майбутнє"

Урочисто завершився благодійний марафон "З вірою в майбутнє"  (переглядів: 3070 / коментарів: 1)

Сімнадцятий Благодійний марафон "З вірою в майбутнє" добіг кінця. І хоча остаточна сума зібраних коштів ще не відома, на заключному гала-концерті головних учасників марафону вже потішили подарунками. Гостинці отримали і учні реабілітаційного центру.

теги: ПДМ, благодійний марафон// 28.04.2012
Камерний хор "Аве Марія" вразив своїх прихильників

Камерний хор "Аве Марія" вразив своїх прихильників  (переглядів: 4649)

Благодійний марафон набирає обертів, цього разу наші журналісти побували на концерті зразкового камерного хору "Аве Марія". Нове покоління вихованців колективу виконали вже улюблені твори рівнян та новинки.

теги: ПДМ, благодійний марафон// 27.04.2012
Французький оркестр виступив у Палаці дітей та молоді

Французький оркестр виступив у Палаці дітей та молоді  (переглядів: 3365)

Благодійний марафон "З вірою в майбутнє" набуває міжнародного статусу. У черговий день акції рівнян потішили своїми виступами французькі гості. На сцені Палацу французи виступали і раніше, адже з камерним хором "Аве Марія" товаришують вже багато років.

теги: ПДМ, співпраця, марафон// 27.04.2012
Ансамбль «Меридіан» виступив в рамках  благодійного марафону

Ансамбль «Меридіан» виступив в рамках благодійного марафону   (переглядів: 3696)

Третій день Благодійного марафону «З вірою в майбутнє» завершували театральні та музичні колективи. Зокрема, вокалісти ансамблю сучасної пісні "Меридіан" запропонували рівнянам свято джазу та блюзу. А соліст колективу Олексій Капланов презентував свій музичний альбом.

теги: ПДМ, благодійний марафон// 25.04.2012
 Ансамбль «Дружба» підтримав  учасників благодійного марафону

Ансамбль «Дружба» підтримав учасників благодійного марафону  (переглядів: 2846)

Благодійний марафон "З вірою в майбутнє" триває. Цього разу в Палаці дітей та молоді з обіду і до самого вечора свою майстерність демонстрували театральні та музичні колективи. В другий день марафону на сцену вийшли і більше двохсот танцівників ансамблю "Дружба".

теги: ПДМ, благодійний марафон// 24.04.2012
Урочисте відкриття благодійного  марафону "З вірою в майбутнє"

Урочисте відкриття благодійного марафону "З вірою в майбутнє"  (переглядів: 2930 / коментарів: 1)

Благодійний марафон "З вірою майбутнє" відкрито. Вже сімнадцятий рік поспіль вихованці Палацу дітей та молоді концертами, аукціонами та виставками збирають кошти на добрі справи. В перший день марафону на сцену вийшли як юні таланти ПДМу так і вже відомі його випускники.

теги: ПДМ, марафон// 20.04.2012
Танцювальний флеш-моб  полонив Рівне

Танцювальний флеш-моб полонив Рівне  (переглядів: 3115 / коментарів: 1)

У Рівному напередодні влаштували танцювальний флеш-моб. Майдан Незалежності "захопили" більше півтори сотні вихованців Палацу дітей та молоді. Юні танцюристи брали рівнян "за живе" своїми вільними рухами і гарячими серцями, щоб привернути увагу до 17-го благодійного марафону "З вірою в майбутнє".

теги: ПДМ, марафон, флеш-моб// 12.04.2012
Марафон «З вірою в майбутнє» знову підтримає своїх вихованців

Марафон «З вірою в майбутнє» знову підтримає своїх вихованців  (переглядів: 2811)

В Рівному стартує Благодійний Марафон "З вірою в майбутнє". Організовує його вже у сімнадцяте рівненський Палац дітей та молоді. Цьогоріч обіцяють традиційно порадувати численними концертами, виставами та аукціонами. До благодійності вихованці ПДМу закликатимуть рівнян рекламними флеш-мобами. Кому цьогоріч підуть отримані від марафону кошти, знає Анна Махно.

теги: ПДМ, марафон
сторiнки:   4  3  2  1  старіша


*