rivne1.tv / Проекти /
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки:   2  1  старіша

// #обличчя  05.11.2018
Пластична хірургія: мистецтво робити людей щасливими

Пластична хірургія: мистецтво робити людей щасливими (переглядів: 181)

Пластична хірургія для нього – це ніщо інше як мистецтво, а людське тіло – чисте полотно, на якому можна творити шедеври. Керівник Центру пластичної хірургії, кандидат медичних наук, Заслужений лікар України Петро Тарасюк – про місію дарувати людям впевненість.

// #обличчя  05.11.2018
Коли віра стає дією: Тарас Сень про життя у доброчинності та доброчинність у житті.

Коли віра стає дією: Тарас Сень про життя у доброчинності та доброчинність у житті. (переглядів: 310)

Всі ми потребуємо людської підтримки: одному потрібна молитва, іншому – відверта розмова. Волонтерство не дає забути наскільки ми всі одне одному близькі. Волонтер, пастор церкви «Христос є відповідь», прекрасний сім’янин, батько 5 малюків. Той, кому небайдуже, – Тарас Сень – герой нашої розповіді.

// #обличчя  04.11.2018
Віктор Чернега: «Ми беремо будинок з історією та змінюємо її на краще»

Віктор Чернега: «Ми беремо будинок з історією та змінюємо її на краще» (переглядів: 200)

Вони були закинуті та нікому не потрібні. Вони – довгобуди, завершення будівництва яких ніяк не могли дочекатися рівняни. Є люди, яким байдуже, а є ті, які змінюють місто. До успіху легких шляхів немає. Про складний шлях відновлення довгобудів розповів голова кооперативу «Квартал» Віктор Чернега.

// #обличчя  04.11.2018
Віктор Данилов: «Мандрівки – це стиль життя»

Віктор Данилов: «Мандрівки – це стиль життя» (переглядів: 151)

За натурою він дослідник та мандрівник. А почалося все зі школи, великої любові до географії, до вивчення планети у всіх її деталях та жаги до нового. Віктор Данилов ще в дитинстві поставив собі неймовірну мету – побачити світ і відвідати щонайменше 100 країн. Хотілося вивчити географію не з підручника, а прямо там на місці. Як виявилось, немає нічого неможливого, головне – мати непереборне бажання побувати в найцікавіших куточках нашої планети. І зараз на його рахунку мандрівки в 70 країн, а в планах відвідати ще як мінімум 30. Своїми враженнями та порадами досвідченого мандрівника Віктор Данилов ділиться з вами. Читайте, черпайте натхнення, пакуйте валізи та рушайте до своєї мрії!

теги: подорожі, обличчя, Суренж, Віктор Данилов// #місто  04.11.2018
Коли ставиш бізнесу високу планку: як воно – бути зразковим забудовником?

Коли ставиш бізнесу високу планку: як воно – бути зразковим забудовником? (переглядів: 173)

Роздивляючись білборди, сітілайти і вивіски у нашому місті, одразу впадає у вічі велика кількість пропозицій з привабливими квадратними метрами, які можна придбати в новобудовах Рівного. Але не завжди красивий дизайн та гучні слова свідчать про те, що забудовник справді зробить усе для свого клієнта, щоб його очікування від дорогої покупки виправдалися на 100%.

// #обличчя  22.09.2018
FarInHate: «Хобі тисячі, але музика – це найкраще, що з нами сталося»

FarInHate: «Хобі тисячі, але музика – це найкраще, що з нами сталося» (переглядів: 913)

Рівненська музика варта того, щоб про неї дізнавалися, слухали та переслуховували треки сотні разів. А ще більшої уваги достойні справжні фанати своєї справи. Блиск в очах, вибухові емоції та жага до змін – це невідмінна частина кожної репетиції рок-гурту «FarInHate».

теги: музика, Рівне, Farinhate// #рух  14.09.2018
Магазин "Яблуко": ми вирішимо всі ваші проблеми!

Магазин "Яблуко": ми вирішимо всі ваші проблеми! (переглядів: 471)

Магазин «Яблуко» - найперший магазин техніки Apple у Рівному. За тривалий час роботи ми стали партнерами та надійними помічниками для значної кількості наших постійних клієнтів.

теги: техніка, Рівне, Apple, яблуко// #обличчя  17.08.2018
Оксана Ковтун: «Я роблю ідеально або не роблю взагалі»

Оксана Ковтун: «Я роблю ідеально або не роблю взагалі» (переглядів: 370)

Вона – справжня, вона – щира, вона та, яку хочеться слухати та слухати. Спілкуючись з нею, я надихалася та вслухалася в кожне слово, щоб не пропустити нічого. Вона викладається на максимум у будь-якій справі.
Мріяла стати психологом, але знайшла себе у косметології. Втім психологія не зникає з її життя, адже кожен її пацієнт перевтілюється не тільки ззовні, але й внутрішньо. Вона – приклад поєднання краси та мудрості. Частинку її щирості та натхнення спробую передати вам. Читайте та надихайтеся.

теги: косметолог, Оксана Ковтун, Естет// Наші випуски  13.08.2018
"SURENZH" 2 ВИПУСК

"SURENZH" 2 ВИПУСК (переглядів: 547)

Літо.Воно заряджає креативними ідеями, мотивує на нові досягнення, дає сили працювати над собою і прокладати нові маршрути…
На сторінках другого випуску тебе чекає велика порція натхнення. Ми покажемо Рівне з незвичного ракурсу, поділимося місцями з шаленою енергетикою та познайомимо з особистостями, які власними історіями переконують – можливо все!

// #місто  18.05.2018
Куди їхати за містикою, або три найлегендарніші місцини на Рівненщині

Куди їхати за містикою, або три найлегендарніші місцини на Рівненщині (переглядів: 319)

На Рівненщині є що подивитися та чим надихнутися. Пропонуємо вашій увазі три наймістичніші місцини на Рівненщині.

теги: туризм, журнал, Суренж// #місто  18.05.2018
Загадка нетуристичного Рівного, або Що таке Суренж?

Загадка нетуристичного Рівного, або Що таке Суренж? (переглядів: 796 / коментарів: 1)

Замок жерців, храм Сонця, візантійський щит, древні монети, розгалужені підземні ходи під сучасним містом... Здається, усе це елементи якоїсь чудної історії, не рівненської точно. Бо ми звикли, що є краєзнавчий музей, «бункер Коха» і знищений «совєтами», зрівняний із землею, майже забутий палац Любомирських. Це все, що у нас є. А спраглим до історії варто навідатися до сусідніх міст — Луцьк, Львів, Тернопіль...

теги: журнал, Суренж// #деталі  17.05.2018
Замість скальпелю: як відтермінувати старість безпечно?

Замість скальпелю: як відтермінувати старість безпечно? (переглядів: 487)

Мода на свіже і підтягнуте обличчя не проходить ніколи. А от молодість швидкоплинна. Та разом із бажанням зберегти її з’являються безліч сучасних, а головне безпечних методів це зробити. Один з таких з’явився у Рівному і має він назву біполярний радіохвильовий ліфтинг апаратом «Reaction». Ця інноваційна у сфері краси послуга поєднує у собі функції вакууму та впливу радіохвиль. Охочих підтягнути та омолодити шкіру безпечно та безболісно завдяки цій процедурі запрошують до медичного центру «Med&Life». А фахівець медичного центру Світлана Майструк розповідає про усі переваги та ефект від біполярного радіохвильового ліфтингу.

теги: журнал, Суренж, surenzh
сторiнки:   2  1  старіша


*