Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Проекти /
«
Європейський вибір Рівненщини
Телерадіокомпанія "Рівне1" із вересня 2017 року по лютий 2018 року бере участь у проекті «Просування реформ в регіони» за сприяння Європейського Союзу ( https://ec.europa.eu/europeaid/), який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій та «Європейською правдою». Окремі думки, висловлені в інформаційних матеріалах, підготовлених в рамках проекту, є особистою позицією авторів телерадіокомпанії та жодним чином не відображають точку зору Європейського Союзу.

pic
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки:   4  3  2  1  старіша

// 19.04.2018
Євроінтеграційна економіка: куди рухається Рівненщина

Євроінтеграційна економіка: куди рухається Рівненщина (переглядів: 696)

Розвиток є, але це не причина зупинятися. Саме так фахівці характеризують економічну ситуацію на Рівненщині у порівнянні з іншими регіонами за 2014 – 2016 роки. При чому роблять це у розрізі економічного євроінтеграційного поступу. А ще аналізують у які саме роки стрибок був найбільшим, та які галузі вдалося розвинути найкраще.

// 31.03.2018
Як вищі навчальні заклади Рівненщини адаптуються у європейській системі освіти?

Як вищі навчальні заклади Рівненщини адаптуються у європейській системі освіти? (переглядів: 1789)

На шляху до змін та перевтілень. Україна поволі та все ж таки крокує до кращого, нового життя. Угода про асоціацію України з ЄС відкриває перед державою нові можливості та розвиток. Та в ту ж чергу ставить певні зобов'язання.

теги: Рівненщина, освіта, ЄС, Європейський вибір Рівненщини// 25.03.2018
Співпраця влади і громади: яка ситуація у Рівному [ВІДЕО]

Співпраця влади і громади: яка ситуація у Рівному [ВІДЕО]  (переглядів: 660)

Щоб місто постійно розвивалося необхідно налагодити ефективну співпрацю влади та громали. Участь громади у розбудові міста втілюється у різних формах: інформування, консультування, співпраці і делегування. Чому владі сьогодні потрібно рахуватися та прислухуватися до думок громади та яка ситуація у Рівному?

// 24.03.2018
Як у Рівному ОСББ співпрацюють з міською владою [ВІДЕО]

Як у Рівному ОСББ співпрацюють з міською владою [ВІДЕО]  (переглядів: 1125)

Як міська влада Рівного допомагає ОСББ впроваджувати програми підтримки з енергозбереження? Чому це вигідно для людей? Та як це діє на практиці? Про це говорили в рамах проету "Європейський вибір Рівненщини".

// 13.03.2018
Кровна справа

Кровна справа (переглядів: 275)

Асоціація України з Європейським союзом більшість українців цікавить у економічному та промисловому аспекті - вищі зарплати, якісніша продукція, полегшений процес виїзду за кордон. Та не всі знають, що імплементація зачіпає наше життя і тіло впритул до... краплі крові. Донорство - одна із систем, яку реформуватимуть в рамках Угоди про асоціацію з ЄС.

// 12.03.2018
Не любов, а в'язниця чи лікування

Не любов, а в'язниця чи лікування (переглядів: 882)

Насильство у сім'ї – це не тільки коли б'ють, а й коли принижують і знущаються, зневажають, коли позбавляють можливості користуватися одягом, грошима, документами, забороняють працювати або навчатися. Домашнє насильство може бути різним – фізичним, сексуальним, психологічним, економічним. Покарати домашнього тирана жорсткіше вимагають європейські норми. Україна йде на зустріч - прийнятий новий закон про запобігання насильству стосовно жінок, який вносить зміни до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів. Та чи каратимуть домашніх агресорів насправді?

// 11.03.2018
Технології вперед, а екологія — назад?

Технології вперед, а екологія — назад? (переглядів: 1019)

Земля, що живить нас, повітря, яким ми дихаємо, вода, яку п'ємо, щорічно зазнають величезних втрат від необдуманої дії людей. Щодня ми викидаємо тонни сміття не задумуючись про майбутнє. Через об'єми накопичених в Україні відходів її можна віднести до однієї з найбільш техногеннонавантажених країн світу. Адже щорічно їх утворюється 700-720 млн тонн.

теги: Рівненщина, сміття, екологія, Рівне, ЄС// 10.03.2018
Громадський бюджет Рівного як приклад ефективної співпраці влади і громади [ВІДЕО]

Громадський бюджет Рівного як приклад ефективної співпраці влади і громади [ВІДЕО]  (переглядів: 1144)

Одним із прикладів співпраці влади та громади у Рівному є Громадськй бюджет. Саме через створення власних унікальних проектів рівняни можуть брати участь у розподілі коштів місцевого бюджету та впливати на розвиток свого міста. Чи активні рівняни та як у місті розвивають та удосконалюють таку систему?

// 07.03.2018
Співпраця політиків і громади у проекті "Модельні округи": кроки в Європу і чи достатньо їх?

Співпраця політиків і громади у проекті "Модельні округи": кроки в Європу і чи достатньо їх? (переглядів: 411)

Демократичні перетворення не можливі без включення у цей процес громади. Не лише у передвиборчий період, коли відбувається боротьба за голоси виборців. Але й після них. Бо саме на громаду та її інтереси мають орієнтуватися представники цієї громади - народні депутати. Звісно, якщо їхня мета - в реальності втілити свої передвиборчі обіцянки та інтегруватися в Європу.

// 07.03.2018
Рівненщина екологічна: куди йдемо?

Рівненщина екологічна: куди йдемо? (переглядів: 685)

Ще у 1992 році нашу країну визнали державою екологічного лиха. Однією з причин цього стало те, що на кількість населення, яке складає тільки 1% від населення Землі, видобувається і переробляється майже 5% світового обсягу мінеральних ресурсів.

// 06.03.2018
ІТ-індустрія: європейські перспективи для українського бізнесу

ІТ-індустрія: європейські перспективи для українського бізнесу (переглядів: 564 / коментарів: 1)

Майбутнє за передовими технологіями. І на сьогодні фахівці ІТ-сфери мають чи не найбільше шансів успішно себе презентувати на європейському ринку. Мова, зокрема, йде про експорт та інвестиції. І найперспективнішим для цього є ринок ІТ- послуг.

теги: Рівненщина, Рівне, ЄС, ІТ// 04.03.2018
Співпраця України та ЄС. Як рівненському бізнесу конкурувати на іноземному ринку [ВІДЕО]

Співпраця України та ЄС. Як рівненському бізнесу конкурувати на іноземному ринку [ВІДЕО]  (переглядів: 1006)

Жити без кордонів. Український бізнес зацікавлений в економічній співпраці з Європейським Союзом. В Україні почали діяти різного роду програми фінансової підтримки малого та середнього бізнесу від Європейського Союзу.

теги: Рівненщина, бізнес, Європа// 26.02.2018
Чи готова Україна визнати міжнародні стандарти рівності прав та можливостей статей

Чи готова Україна визнати міжнародні стандарти рівності прав та можливостей статей (переглядів: 562)

Жінка створена для сім'ї та збереження домашнього вогнища, а чоловікові все це чуже. Такими і не лише стереотипами щодо розподілу ролей поміж статями живе українське суспільство. Сучасний європейський підхід, який дозволяє рівнозначно сприймати і чоловіків і жінок в нашій країні поки не приживається, як і камінь спотикання - термін "гендер".

// 25.02.2018
Чи привабливе Рівне для інвестора? [ВІДЕО]

Чи привабливе Рівне для інвестора? [ВІДЕО]  (переглядів: 506 / коментарів: 1)

Чи привабливе Рівне та Рівненщина для інвестора? Та як Рівненщина залучає іноземні інвестиції?

// 24.02.2018
Інвестиції у розвиток: яка ситуація на Рівненщині [ВІДЕО]

Інвестиції у розвиток: яка ситуація на Рівненщині [ВІДЕО]  (переглядів: 511)

Чи привабливе Рівне та Рівненщина для інвестора? Яка ситуація сьогодні та як Рівне залучає іноземні інвестиції? Про це говорили в рамках проекту Європейський вибір Рівненщини на Першому місцевому

// 23.02.2018
Європейський вибір Рівненщини: співпраця влади і громади [АНОНС]

Європейський вибір Рівненщини: співпраця влади і громади [АНОНС]  (переглядів: 1095)

Проект "Європейський вибір Рівненщини" дивіться телеміст Рівне-Люблін у четвер, 8 лютого, о 19:20 на Телеканалі "Рівне 1".

// 13.02.2018
Європейський вибір: коли Україна налагодить систему поводження з відходами? [ВІДЕО]

Європейський вибір: коли Україна налагодить систему поводження з відходами? [ВІДЕО]  (переглядів: 384)

Відповідно до Угоди про асоціацію з Європейським Союзом Україна повинна наблизити своє законодавства до законодавства ЄС у сфері охорони довкілля. Насамперед, Україна має імплементувати три директиви, що пов'язані з управлінням відходів. Однак, чомусь високопосадовці не поспішають цього робити. Більше про це далі.

// 10.02.2018
Рівне-Люблін: співпраця влади і громади [ВІДЕО]

Рівне-Люблін: співпраця влади і громади [ВІДЕО]  (переглядів: 534)// 06.02.2018
Європейський вибір Рівненщини: співпраця влади і громади [АНОНС]

Європейський вибір Рівненщини: співпраця влади і громади [АНОНС]  (переглядів: 964)

Проект "Європейський вибір Рівненщини" дивіться телеміст Рівне-Люблін у четвер, 8 лютого, о 19:20 на Телеканалі "Рівне 1".


сторiнки:   4  3  2  1  старіша


*