rivne1.tv / Проекти /
«
Україна плюс


Матеріали спецпроекту "Україна +" підготовлено у співпраці з ГО "Інтерньюз-Україна" за підтримки Internews.
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів


// 18.08.2017
Олександр Майструк: Об'єктив як еліксир життя  [ВІДЕО]

Олександр Майструк: Об'єктив як еліксир життя [ВІДЕО]  (переглядів: 179)

Мужність, мудрість, наполегливість - такі риси притаманні відомому рівненському фотохудожнику Олександру Майструку. Який майже двадцять років передає своє бачення світу за допомогою фотоплівки. Він мріяв стати військовим льотчиком, щоправда доля розпорядилась інакше. Страшна хвороба колосально змінила його життя. Втім не завадила злетіти до зірок... Фільм із серії "Нові герої" виготовлено в рамках проекту "Україна +" від ГО "Інтерньюз Україна".

теги: фотограф, Україна +, Україна плюс, Нові герої// 07.08.2017
Гра не для всіх

Гра не для всіх (переглядів: 397)

Дитячий майданчик – це дорослий світ у мініатюрі. Чи реально зробити цей простір для дитячих ігор та розвитку доступним кожній дитині? Читайте у черговому матеріалі проекту "Україна +" від ГО "Інтернюз Україна".

// 01.08.2017
Як навчають дітей любити природу в “Лісовій школі”? [ВІДЕО]

Як навчають дітей любити природу в “Лісовій школі”? [ВІДЕО]  (переглядів: 213)

Сьогодні парки у містах стали ласим шматком для забудовників. Зелені насадження руйнуються, а на їх місці виростають торгові центри, місця відпочинку чи ресторани.Як врятувати зелені міста знають організатори “Лісової школи”. Вони змалку вчать дітей любити природу.

// 01.08.2017
Двори (не)байдужості [ВІДЕО]

Двори (не)байдужості [ВІДЕО] (переглядів: 205)

Кожне місто має власну неповторну атмосферу. І це не лише його архітектура, традиції чи історія, а й звичайна буденність. Спосіб життя місцевих жителів, їх звички чи особливості. Найкраще це “невидиме обличчя” міста можна пізнати зазирнувши у нього глибше...у його двори.

теги: Україна, Інтерньюз, урбаністика// 17.07.2017
Час змінюватися

Час змінюватися (переглядів: 343)

Ми з дитинства віримо у героїв, які можуть кардинально змінити наше життя. Це були як фантастичні герої з казок та фільмів, так і реальні люди - пожежники і лікарі, наші мами і тати... У дорослому віці образ "Героя" як такого змінився. Ще більше на уявлення про героїзм вплинула наша історія. Які вони - герої нашого часу - читайте у матеріалі спецпроекту "Україна +" від "Інтерньюз"

// 17.07.2017
Не зброєю єдиною: історія про жінку,  яка змінює життя сотні чоловіків

Не зброєю єдиною: історія про жінку, яка змінює життя сотні чоловіків (переглядів: 1205)

Історія про жінку, яка змінює життя сотні чоловіків - черговий матеріал із серії "Нові герої" проекту "Україна +" від ГО "Інтернюз Україна".

// 17.07.2017
Друг братів наших менших: як айтішник рятує безпритульних тварин

Друг братів наших менших: як айтішник рятує безпритульних тварин (переглядів: 772)

Історія айтішника, який рятує безпритульних собак та кішок, - черговий матеріал із серії "Нові герої" проекту "Україна +" від ГО "Інтерньюз Україна".

теги: Україна +, Україна плюс, Нові герої// 13.07.2017
"Не дам померти": як жінка-волонтер рятує військових із полону у бойовиків [ВІДЕО]

"Не дам померти": як жінка-волонтер рятує військових із полону у бойовиків [ВІДЕО]  (переглядів: 561)

Про визволення кіборга Ореста Петришина з російського полону говорили всеукраїнські ЗМІ. Та мало хто знає, що великих зусиль у порятунку життя чоловіка доклала волонтер, родичка полоненого Марія Петришина. Що довелось пережити кіборгу та його рідним і як не зупиняються визволяти інших з полону - дивіться у документальному фільмі проекту "Нові герої".

теги: герої, АТО, волонтер, Україна +, Україна плюс// 06.07.2017
Мрія: Як хлопець з ДЦП доїхав до океану на велосипеді [ВІДЕО]

Мрія: Як хлопець з ДЦП доїхав до океану на велосипеді [ВІДЕО]  (переглядів: 448)

21-річний хлопець Іван Маслюк - особливий хлопець. Хоча суспільство його сприймало інакше, він вперто робив своє. ДЦП не стало на заваді не лише жити "як усі", а й зробити те, що не кожному під силу.

теги: Україна +, Україна плюсНевидимки на ринку праці

Невидимки на ринку праці (переглядів: 683)

У рамках проекту "Україна +" від ГО "Інтернюз Україна" публікуємо матеріал партнерів з Молдови

Працювати листоношею в епоху Skype-у

Працювати листоношею в епоху Skype-у  (переглядів: 527)

У рамках проекту "Україна +" від ГО "Інтернюз Україна" публікуємо матеріал партнерів з Молдови

теги: Україна +, Молдова// 09.06.2017
Як село Веселе стало найбільш енергоефективним в Україні [ВІДЕО]

Як село Веселе стало найбільш енергоефективним в Україні [ВІДЕО] (переглядів: 626)

Село Веселе у Харківській області має неофіційний девіз: «Під лежачий камінь вода не тече». Цю фразу ми чули в сільській раді, у будинку культури та й просто на вулиці – від жителів населеного пункту. Напевно, вона найкраще пояснює, як півторатисячній громаді вдалося реалізувати заходи на загальну суму 1,5 млн. грн. і стати найкращим соціальним проектом у галузі енергоефективності в Україні в 2016 році. Журналісти проекту "Україна плюс" завітали у Веселе, аби дізнатися, що спонукає слобожан до інновацій.

Як українці будують солом'яні будинки [ВІДЕО]

Як українці будують солом'яні будинки [ВІДЕО] (переглядів: 783)

Довговічно і екологічно. У пошуках бюджетних варіантів житла двоє українців з Дніпра почали будувати з ... соломи. На скільки цей варіант ефективний та чи можна жити у таких будинках - читайте у матеріалі проекту "Україна плюс".

Енергосистема зблизька: коротко про головне

Енергосистема зблизька: коротко про головне (переглядів: 97)

Яка область споживає найбільшу кількість електроенергії? Яка українська вітрова станція найпотужніша? У яких регіонах найвигідніше ставити сонячні панелі? Відповіді на ці та багато інших запитань - у матеріалі "Україна+".

Гід із ефективного використання енергоресурсів

Гід із ефективного використання енергоресурсів (переглядів: 393)

Після підвищення цін на житлово-комунальні послуги частина українців зрозуміла: енергоефективність – головний біль не лише парламентарів або Кабінету міністрів. Цифри свідчать про те, що попит на зміни відчутний і знизу. Зокрема, із 2014 року понад 220 тис. українських сімей скористалися програмою «теплих» кредитів і залучили на енергоефективні заходи більше 2,9 млрд. грн. бюджетних коштів. У рамках проекту "Україна +" за підтримки ГО "Інтерньюз-Україна" пропонуємо невеличкий гід для тих, хто поки що не наважився на конкретні дії, але хотів би розумніше використовувати енергію та гроші.

// 08.06.2017
Сила альтернативної енергії [ВІДЕО]

Сила альтернативної енергії [ВІДЕО]  (переглядів: 595)

Перше, що спадає на думку, коли ми чуємо про відновлювальні джерела енергії, – класична тріада: вітер, сонце, вода. Після підвищення цін на газ до цього списку часто додають ще й біопаливо: органічні пелети, брикети, хмиз або звичайну деревину. На прикладі Львівської області ми вирішили дізнатися, наскільки вправно українці навчилися використовувати силу альтернативної енергетики. Про найяскравіші енергопроекти Львівщини – дивіться в оглядовому сюжеті ""Україна+".

Як просувають енергоефективні заходи на Рівненщині?

Як просувають енергоефективні заходи на Рівненщині? (переглядів: 590)"Жити на сонці": здолбунівчанин економить за рахунок сонячної енергії [ВІДЕО]

"Жити на сонці": здолбунівчанин економить за рахунок сонячної енергії [ВІДЕО] (переглядів: 1012)

Жити без переплат. Здолбунівчанин Ігор Квачун вже другий рік економить і на електроенергії, і на обігріві. Встановив на даху будинку сонячні панелі.

// 31.05.2017
Чи тепло рівнянам від "теплих кредитів"?

Чи тепло рівнянам від "теплих кредитів"?  (переглядів: 715)

теги: енергоефективність, теплі кредити, Україна +


*