Цікаво

сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів


Вибираємо зачіску правильно

Вибираємо зачіску правильно (переглядів: 5682 / коментарів: 1)

Постаючи перед вибором, що ж краще: природний вигляд і довжина волосся або ж модельна стрижка, жінки часто вирішують не на користь стрижки. Довге волосся є однією з характерних ознак, які роблять жінку жінкою, як казали у фільмі “Службовий роман”, а отже, багато жінок відчувають у цьому свою перевагу перед коротко підстриженими суперницями.

Магічні вірування, пов'язані із волоссям

Магічні вірування, пов'язані із волоссям (переглядів: 6082)

У тісному зв'язку з віруванням, що волосся має магічну силу, знаходиться й вірування, що доля людини, і зокрема її життя, залежить від її волосся. У билинах про Святогора-Самсона оповідається, що коли він запитав Микулу про свою долю, той скерував його до коваля. Знайшовши його, Святогор довідався, що він саме кував два волоски — кому з ким женитися. Вказав він тоді і Святогорові його будучу жінку (М. Грушевський "Іст. укр. літер" IV, 220).

Довге волосся

Довге волосся (переглядів: 8965 / коментарів: 1)

Багато жінок — володарок довгого волосся протягом довгих років — іноді замислюються: а не чи змінити їм зачіску радикально? І свіжий струмінь для іміджу, і позбавлення зайвої метушні: адже всім відомо, наприклад, як підступно поводиться довге волосся на сильному вітрі і просто на вулиці. Без дзеркала і гребінця зачіску не поправиш. А діставати гребінець на ходу, м'яко кажучи, незручно.

Найдовше волосся

Найдовше волосся (переглядів: 9630 / коментарів: 20)

Діана Уїтт з міста Вустер (США) зображена на фотографії у "Книзі рекордів Гіннеса": вона стоїть на балконі другого поверху свого будинку з розпущеним волоссям. Її волосся досягло довжини 2 метри 59 сантиметрів, причому воно продовжує рости, тоді як звичайно ріст волосся припиняється, досягнувши 90 сантиметрів.

Чи знаєте ви, що...

Чи знаєте ви, що... (переглядів: 6662)

Волосся - це не тільки елемент зовнішнього декору людини, а й складний хімічний елемент, свідчить про стан організму, може використовуватись у побутових цілях, а також розмовляти.

Чоловіки вважають довге волосся найбільш сексуальним

Чоловіки вважають довге волосся найбільш сексуальним (переглядів: 7668 / коментарів: 12)

Згідно з останніми опитуваннями, чоловіки вважають довге, хвилясте волосся найбільш сексуальним способом їх укладання. Зачіска, як у співачки Шеріл Коул або актриси та моделі Келлі Брук виявилась на першому місці за кількістю голосів, які віддали за них (43%), пише Мода online.

Звідки береться колір?

Звідки береться колір? (переглядів: 4777)

Колір волосся залежить від крихітних частинок пігменту, зосередженого в деяких частинах волосини. Найбільша кількість пігменту міститься в клітках цибулин, що зароджуються, серцевина і папіла майже не містять пігменту. Так само як і пігменти шкіри, пігменти волосся є фарбувальною субстанцією, так званим меланіном.

Зачіски, що приносять успіх

Зачіски, що приносять успіх (переглядів: 25225 / коментарів: 13)

Перш ніж наважитися зробити нову зачіску або пофарбувати волосся, незайвим буде прикинути, що це вам принесе. Адже від цього багато в чому залежить ваше самопочуття і світосприйняття. Астрологія допоможе вам у визначенні вашої внутрішньої сумісності з тією або іншою зачіскою або кольором волосся. І з цієї миті ви зможете моделювати своє життя, привносячи в неї успіх і навіть коректуючи здоров'я.
*


© OGO.UA, Rivne1.TV, 2009

www.ogo.ua   www.gazeta.rv.ua  елекомпанія Рівне-1. Перший місцевий  ogo.rv.ua