Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Програми /
«
Детальний новинний огляд
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки:   16  15  14  ...  3  2  1  старіша

// 21.02.2018
неОБМЕЖЕНИЙ простір: чи зручно рівненським слабозорим пересуватися містом, в якому живуть? [ВІДЕО]

неОБМЕЖЕНИЙ простір: чи зручно рівненським слабозорим пересуватися містом, в якому живуть? [ВІДЕО]  (переглядів: 113)

Чи жили ви коли-небудь у темряві? Ну хоч б кілька годин? І що відчували при цьому? Напевно ж невпевненість, розгубленість і бажання, аби якнайшвидше побачити світло. А коли воно з"являлося то, напевно полегшення?Як воно – відчувати місто навпомацки?

теги: Назар Забейда, Анна Хіночик, Євген Мирончук// 21.02.2018
Чотири гривні не межа. Коли у Рівному піднімуть ціну на проїзд у місцевому транспорті [ВІДЕО]

Чотири гривні не межа. Коли у Рівному піднімуть ціну на проїзд у місцевому транспорті [ВІДЕО]  (переглядів: 175)

Рівнянам знову готують черговий "сюрприз". На цей раз місцеві перевізники. Хочуть підняти тариф на проїзд у маршрутках. А якщо ціна зросте у маршрутних таксі, то відповідно і тролейбусники попросять більше. Тож на скільки хочуть підняти тариф та коли слід очікувати здорожчання - дивимось.

теги: ціна, транспорт, гроші// 21.02.2018
Детальний новинний огляд від 19.02.2018 [ВІДЕО]

Детальний новинний огляд від 19.02.2018 [ВІДЕО]  (переглядів: 101)// 21.02.2018
Скільки на своє вбрання витрачають міські депутати? [ВІДЕО]

Скільки на своє вбрання витрачають міські депутати? [ВІДЕО]  (переглядів: 233)

Вони обрані. Народом. І, як обрані, де ж то мають право вдарити обличчям у бруд. Ну, або хоча б одягом. Бо, як то кажуть, стрічають за одягом, а проводжають... ну самі знаєте. Та поки проведуть їх на наступних виборах - кого куди, то роздивитися, хто і в що вдягнутий, та спитати, де купили та за що купили, можемо вже.

// 13.02.2018
Чи впоралися рівненські дорожники із зимовими примхами погоди? [ВІДЕО]

Чи впоралися рівненські дорожники із зимовими примхами погоди? [ВІДЕО]  (переглядів: 8)

В принципі, вона біла і пухнаста. І чекають її всі. А як довго нема, то нарікають - ну коли вже, коли. А як прийде - знов нарікають - бо білизна снігів може враз перетворитися в білизну ... лікарняної палати. Про зиму, яку чекали, і яка принесла те, чого не чекали. якими видалися майже півтора тижні справжньої зими і що вона з собою принесла?

// 13.02.2018
"Без шкільного журналу, зате з крутими зв'язками". Чи впізнали рівняни непростого екс-вчителя? [ВІДЕО]

"Без шкільного журналу, зате з крутими зв'язками". Чи впізнали рівняни непростого екс-вчителя? [ВІДЕО]  (переглядів: 11)

Прем'єр міністр, міські голови та керівники адміністрацій багатьох областей України. Кого тільки не побачиш у телефонній книзі нашого героя. Сам же він навіть не депутат, не міський голова і не обласний чиновник. Розпочинав свою кар'єру з вчителя історії. Та і нині до шкіл має пряме відношення. Будує амбітні плани. А може через впливові знайомства і до Верховної ради мітить – я запитала. Що відповів… і хто ж він наш містер Х – здогадувалися перехожі рівняни.

// 13.02.2018
"Порішати", відрізати чи залишити, або як рівняни намагаються економити теплопостачання? [ВІДЕО]

"Порішати", відрізати чи залишити, або як рівняни намагаються економити теплопостачання? [ВІДЕО]  (переглядів: 9)

Сушити, чи не сушити? Та не сухарі, і не яблука на узвар. А рушники. Хтось над цим не замислюється, а для когось це, як виявляється, дороге задоволення. А хтось навіть і не здогадується, що кожного місяця із власного гаманця сплачує, щоб свої ж рушники, у своїй же квартирі посушити. Докладно про це - дивіться далі.

// 13.02.2018
Детальний новинний огляд від 12.02.2018 [ВІДЕО]

Детальний новинний огляд від 12.02.2018 [ВІДЕО]  (переглядів: 8)// 05.02.2018
Бариста – хто це? [ВІДЕО]

Бариста – хто це? [ВІДЕО] 

Є професії найдревніші. Наприклад лікар чи швачка. А є професії нові. От, до прикладу та, в якій себе спробувала наша Анастасія Кучеренко, з"явилася вона всього 50 років тому в Італії. Ристрето, лунго, корето. Вже тільки вимовляючи ці слова, можна відчути присмак Італії. А що, коли скуштувати?

// 05.02.2018
"Модник, який ходить пішки на роботу": чи знають рівняни того, хто відповідає за комфорт міста? [ВІДЕО]

"Модник, який ходить пішки на роботу": чи знають рівняни того, хто відповідає за комфорт міста? [ВІДЕО]  (переглядів: 3)

Він каже, що стежить за модою, та й люди вважають, що нога його на базар чи в магазин секонд-хенду ніколи не ступала. Він каже - стільки років працював, та от автомобіля власного не надбав. А от у людей інша думка. Розказують навіть, на яких марках міг би їздити. Що й до чого, а головне - хто цей модник, який на початках слюсарем-мийником працював, знає Інеса Пославська.

// 29.01.2018
Паспортний колапс: Як довго у Рівному спостерігатиметься ажіотаж на закордонні документи [ВІДЕО]

Паспортний колапс: Як довго у Рівному спостерігатиметься ажіотаж на закордонні документи [ВІДЕО]  (переглядів: 3)

Напевне, усі бачили скульптуру "почекуна" у центрі Рівного? Якщо не бачили, то обов'язково подивіться. Ми не випадково згадали цю фігуру. Адже нині людям, які хочуть отримати закордонний паспорт, радять увімкнути режим очікування. і можна зауважувати про терміновість, і про необхідність. але дарма. Чому? Давайте поглянемо.

// 29.01.2018
Скільки на комунальні послуги витрачають міські чиновники та депутати? [ВІДЕО]

Скільки на комунальні послуги витрачають міські чиновники та депутати? [ВІДЕО] 

Усі хочуть взимку мати теплі батареї. Не гріти воду на газовій плиті, якщо ще й газ є, а з крану набирати теплу ванну. А в кімнатах - не ходити навпомацки, а щоб світло яскраво світило. Нормальні бажання у 21 столітті, але за такий комфорт треба платити. Хтось і не підраховує скільки ті комунальні послуги коштують, а хтось ледь зводить кінці з кінцями, щоб з ними розрахуватися. а от чи в думках вони у наших міських депутатів і скільки за комуналку обранці сплачують.

// 29.01.2018
Малинова земля: на Рівненщині в багатодітної сім`ї хочуть відсудити землю [ВІДЕО]

Малинова земля: на Рівненщині в багатодітної сім`ї хочуть відсудити землю [ВІДЕО] // 29.01.2018
"Дають більше, однак користі від цього мало" - рівняни про мінімальну заробітну плату [ВІДЕО]

"Дають більше, однак користі від цього мало" - рівняни про мінімальну заробітну плату [ВІДЕО] 

Кожен прагне більшої зарплатні. Бо що б там не говорили про те, що треба думати про духовне, та гроші ще ніхто не скасовував, і часто від їхньої кількості залежить, чи знайдете ви час на духовне, а чи будете шукати додатковий підробіток, аби і ви мали все необхідне, і діти ваші. І ніби й почали заробляти щось трохи більше. Та як ходили в старому пальто, яке купили п'ять років тому - так і ходите. Як не могли відкласти на чорний день, так і далі ваш сховок порожній. Або ще гірше - трохи й було, і ті тануть. Ніби й чорний день не настав, а мусите в той сховок заглядати, та гривня по гривні - витягати. І думаєте щоразу: і що за напасть така та коли скінчиться?

// 22.01.2018
Детальний новинний огляд від 20.01.2018 [ВІДЕО]

Детальний новинний огляд від 20.01.2018 [ВІДЕО] // 21.01.2018
Спалах кору в Україні. Чи варто панікувати рівнянам? [ВІДЕО]

Спалах кору в Україні. Чи варто панікувати рівнянам? [ВІДЕО]  (переглядів: 3)

В Україні кір вирує не на жарт. Тисячі хворих та навіть декілька смертей. У Рівному на сьогодні зареєстрований один випадок. Захворів студент. Та на момент,коли ми готували матеріал хворих не було взагалі. Ми спробували розібратися чи можна уберегти себе від недуги. Більше дивіться далі.


сторiнки:   16  15  14  ...  3  2  1  старіша


*