rivne1.tv / Програми /
«
Детальний новинний огляд
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки:   5  4  3  2  1  старіша

// 21.02.2017
Маршрутки без вікон та кондуктори-багатії [ВІДЕО]

Маршрутки без вікон та кондуктори-багатії [ВІДЕО] (переглядів: 903)

Маршрутки без вікон, як рівнянин перекрив дорогу комунальникам і кондуктори-багатії, для яких копійки - вже не гроші. Те, що часто оминають своєю увагою ЗМІ, але що хвилює і обурює мешканців нашого міста - у рубриці "Новини рівнян".

// 21.02.2017
Оцінка для голови: на скільки напрацював очільник Рівненщини [ВІДЕО]

Оцінка для голови: на скільки напрацював очільник Рівненщини [ВІДЕО] (переглядів: 354)

Старі люди кажуть - ні за собою, ні перед собою. Ніби й працюєш-працюєш, години відсиджуєш, папірці перекладаєш, прес-конференції вряди-годи організовуєш, а результатів - ніц. Ну ніхто твоєї роботи не цінує! А недоброзичливці ще й рейтинги склададають, де ти не спереду, а ближче до заду. Хто ж задніх пасе знає Ірина Ничипорук.

// 21.02.2017
Найгучніші події останніх семи днів у Рівному [ВІДЕО]

Найгучніші події останніх семи днів у Рівному [ВІДЕО] (переглядів: 289)

Військовослужбовець у кафе підірвав гранату, а рівняни пікетували Рівненську ОДА. У Вараші двоє невідомих побили авто швидкої. У Рівному чоловік ледь не вбив дружину, а після цього напав патрульного. Найгучніші події останніх семи днів дивіться в нашому огляді "Рівне за тиждень".

// 21.02.2017
Столичні забаганки для старшокласників [ВІДЕО]

Столичні забаганки для старшокласників [ВІДЕО] (переглядів: 370)

Забагато знань, або ж як викинути зайве. Українські школярі наче "піддослідні кролики" столичних освітян - щороку їх спіткають нові реформи. Першими на собі відчули "нові покращення" учні початкової ланки. Їм відмінили оцінки, зазубрювання таблиці множення, та, навіть, замінили ручку на олівець. А тепер "дісталися" і до старшокласників: "гадають" чи впроваджувати дванадцятирічну освіту чи ні.

// 21.02.2017
За березень рівняни платитимуть житлово-комунальним підприємствам за новими тарифами [ВІДЕО]

За березень рівняни платитимуть житлово-комунальним підприємствам за новими тарифами [ВІДЕО] (переглядів: 1257)

Коли діагноз визначений і визначена навіть точна дата смерті - нате гроші на лікування. І що тепер з ними робити? Сподіватися на одужання чи замовити труну гарну і справити поминки? Кажуть, з собою в могилу все, що нажито - не забереш. Але якщо попереду реінкарнація - то чом би й ні? В новому житті стане у пригоді. Тим більше, коли майбутні мерці - житлово-комунальні господарства. Гроші на лікування - нові тарифи, які піднімуться у три рази.

// 21.02.2017
Детальний новинний огляд від 18.02.2017 [ВІДЕО]

Детальний новинний огляд від 18.02.2017 [ВІДЕО] (переглядів: 63)

Покращення - воно всюди. Не бачите? То ж є! Що, зовсім-зовсім не бачите? То потерпіть, покращення воно таке, як фото на плівку, мороки багато, а результат до кінця не відомий: треба ж і сфотографувати, і плівку проявити, браковане - викинути. Одним словом, мороки багато, а що в результаті - буде відомо аж у самісінькому кінці.

// 13.02.2017
Рівненщина у сніговому "полоні": заметені дороги, кучугури снігу біля будинків та величезні затори на вулицях міста [ВІДЕО]

Рівненщина у сніговому "полоні": заметені дороги, кучугури снігу біля будинків та величезні затори на вулицях міста [ВІДЕО] (переглядів: 445)

Сонце на стелі - комахи на стінах, камуфляж для каналізаційного люка і в неволі у снігових кучугур - все, що часто лишається поза увагою ЗМІ, але що хвилює і обурює мешканців нашого міста - у рубриці "Новини рівнян".

// 13.02.2017
Екс-очільник поліції Рівненщини став головним полісменом України [ВІДЕО]

Екс-очільник поліції Рівненщини став головним полісменом України [ВІДЕО] (переглядів: 198)

У Здолбунові 22-річний хлопець згвалтував школярку. До всесвітнього спортивного флешмобу долучаються і жителі Рівненщини, тільки от з якою метою? І як отримав вогнепальне поранення працівник водного господарства в області? Найгучніші події останніх семи днів дивіться в нашому огляді "Рівне за тиждень".

// 13.02.2017
Рівнян атакують телефонні шахраї [ВІДЕО]

Рівнян атакують телефонні шахраї [ВІДЕО] (переглядів: 1229)

Вони телефонують зненацька. І перш, аніж ви встигнете оговтатися, видурюють кругленьку суму. Вашу банківську картку заблокували. Родич потрапив у біду. Або ж – ви щасливий власник новенького автомобіля. Чого лишень не вигадають телефонні шахраї, щоб поживитися за ваш рахунок.

// 13.02.2017
Рівненщина в очікуванні газових "покращень" [ВІДЕО]

Рівненщина в очікуванні газових "покращень" [ВІДЕО] (переглядів: 596)

Горить та не гріє? Чи отримують рівняни разом з плакитним паливом домішки, та чому дивуються і з чого сміються вже й за межами нашої області?

// 13.02.2017
Детальний новинний огляд від 11.02.2017 [ВІДЕО]

Детальний новинний огляд від 11.02.2017 [ВІДЕО] (переглядів: 111)

Гра у кішки-мишки. А все життя - гра. Це ще Вільям Шекспір помітив. І в цій грі ми або кішки, або мишки. Тут, як то кажуть, кожному - за здібностями. Хтось чатує на соковиту жертву, а хтось - і є ця жертва, яку зжеруть на обід. Ну, або на вечерю. Це програма Детальний новинний огляд. Поглянемо глибше і по-іншому.


сторiнки:   5  4  3  2  1  старіша