rivne1.tv / Програми /
«
Детальний новинний огляд
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки:   7  6  5  ...  3  2  1  старіша

// 24.04.2017
"Запахло" безвізом: рівняни масово кинулися змінювати паспорти [ВІДЕО]

"Запахло" безвізом: рівняни масово кинулися змінювати паспорти [ВІДЕО] (переглядів: 681)

Працівники Державної міграційної служби розповідають: лише у березні 2017-го майже півтори тисячі рівнян подали заяви на виготовлення біометричних паспортів, а в області цей показник сягнув більше 18 тисяч.

// 24.04.2017
Підпали авто у Рівному: помста та залякування чи показова вистава на публіку? [ВІДЕО]

Підпали авто у Рівному: помста та залякування чи показова вистава на публіку? [ВІДЕО] (переглядів: 1452)

Підпали авто у Рівному вже давно перестали бути чимось незвичним. Горять як машини звичайних рівнян, так і політиків, суддів та бізнесменів. Та чим це є насправді – помстою, залякуванням чи просто показовою виставою на публіку? Так чи інакше, правоохоронці знаходять далеко не всіх зловмисників. Часто-густо причиною загоряння називають коротке замикання.

теги: підпал, Рівне, авто// 24.04.2017
Розкрадання державних коштів чи внутрішні розбірки? [ВІДЕО]

Розкрадання державних коштів чи внутрішні розбірки? [ВІДЕО] (переглядів: 1343)

Костопільчанин і спонсор турніру імені Віталія Ставського Андрій Мориконь переконаний, що гроші виділені на змагання з обласного бюджету - розікрали чиновники.

// 24.04.2017
Детальний новинний огляд від 22.04.2017 [ВIДЕО]

Детальний новинний огляд від 22.04.2017 [ВIДЕО] (переглядів: 75)

Театр, політика, справи сімейні, провокації, спорт. Спитаєте, який зв`язок у цьому наборі? Та, як виявляється, не такі це вже різні речі. І то вам не пазл, у якому кожен елемент має своє чітке місце. Тут все настільки закручено і на вузол часом зав"язано - що швидше схоже на брудну кухню, завалену мотлохом, де навіть спеції - не в тих банках, і підписи на них суперечать вмісту. І сьогодні ми, як завжди в цей день і о цій порі, спробуємо навести на тій кухні лад і розставити все на свої місця. Це програма Детальний новинний огляд. Поглянемо глибше і по-іншому.

// 19.04.2017
Чи мріяти рівнянам про парковки? [ВІДЕО]

Чи мріяти рівнянам про парковки? [ВІДЕО]  (переглядів: 304)

Скільки людей - стільки машин, як співає відомий український гурт. І якщо у Рівному автівок більшає, то місця, аби поставити чотириколісних - бракує.

теги: Рівне, парковки, поліція, Словацького// 19.04.2017
Безконтрольний чи підконтрольний контроль: чи розпуститься фракція Рівнеради [ВІДЕО]

Безконтрольний чи підконтрольний контроль: чи розпуститься фракція Рівнеради [ВІДЕО]  (переглядів: 306)

"Закинули невід у море, і зібрав він усячину. Коли невід наповнився, тягнуть на берег його, а потім сідають і перебирають: вибирають добре і складають у посуд, а непотріб викидають геть". Невід - життя. Всячина - то рівненська міськрада і ті, хто її наповнюють. Є там і щось добре, є й непотріб. А про це розкаже Ірина Ничипорук. Іро, то розкажи, кого відсортували і яке приховане ДНО має те сортування?

// 18.04.2017
Найрезонансніші рівненські події останніх днів [ВІДЕО]

Найрезонансніші рівненські події останніх днів [ВІДЕО] (переглядів: 542)

Трагічна ДТП на трасі "Київ-Чоп". Майбутнє бункера Коха у Рівному і такий очікуваний безвізовий режим. Найрезонансніші теми і події останніх семи днів дивіться у нашому огляді "Рівне за тиждень"

// 18.04.2017
Газова "кабала" у Рівному: відступи і підступи [ВІДЕО]

Газова "кабала" у Рівному: відступи і підступи [ВІДЕО] (переглядів: 1168)

Золотий батон і золотий унітаз - в минулому. Натомість прийшла ера золотої труби. Абонплата за користування газовими мережами - як дамоклів меч, нависла над шиями українців.

// 18.04.2017
Детальний новинний огляд від 15.04.2017 [ВIДЕО]

Детальний новинний огляд від 15.04.2017 [ВIДЕО] (переглядів: 125)

Сад Гетсиманський - це місце останніх вільних хвилин, і місце, де закували в кайдани Ісуса Христа. Сад підлої зради і незбагненної віри, брудного підступу - ціна якому - тридцять срібників, і всепрощення, якому меж немає. Сад випробкувань, нескінченного терпіння і розплати. Сад життя, і смерті за чужі гріхи, після якої - світле воскресіння. Та не для всіх. Це програма Детальний новинний огляд. Поглянемо глибше, і по-іншому.

// 10.04.2017
Казка про стадіонного монстра: коли у Рівному добудують Авангард? [ВІДЕО]

Казка про стадіонного монстра: коли у Рівному добудують Авангард? [ВІДЕО] (переглядів: 613)

"Циклоп", якого залишили без ока або ж Колізей-розвалюха - це не міфи давньої Греції та Риму. Таке у Рівному є. І всього кілька мільйонів гривень, і місцеве страховисько перетвориться у красеня. Так обіцяють і обіцяють вже не перший рік. Хто ж цей "Циклоп" безокий, знає Ірина Ничипорук.

теги: спорт, Рівне, Авангард// 10.04.2017
Як діти простих смертних рівнян без дошкільної освіти живуть? [ВІДЕО]

Як діти простих смертних рівнян без дошкільної освіти живуть? [ВІДЕО] (переглядів: 617)

Буде чи, може, не буде? Чи може то на кавовій гущі погадати? Чи карти розкинути? Чи до чого ще вдарися? Скажете, в 21 столітті хто в таке ще вірить? А що ж залишається, коли виконання обіцянок політиків і чиновників - то також суцільне вангування? Дадуть грошей - не дадуть. Виділять - не виділять. От хоч би дитячі садочки. Всі ж знають - не вистачає. Та от парадокс - більше їх не стає. Здавалося б, чиновників-політиків діти теж в садочки ходять. Та хто сказав, що в ті, що й наші?

// 07.04.2017
Детальний новинний огляд від 01.04.2017 [ВIДЕО]

Детальний новинний огляд від 01.04.2017 [ВIДЕО]  (переглядів: 361)

Все життя ми під прицілом. Хтось - обєктивів телекамер, ще хтось - під пильним спостереженням сусідів, щось під лезом бензопилки, або й взагалі гранатомета. І ніхто не знає, коли буде те "бац", коли все летить під три чорти, на самісіньке ДНО. Це програма Детальний новинний огляд. Поглянемо глибше і по-іншому.

// 27.03.2017
Детальний новинний огляд від 25.03.2017 [ВІДЕО]

Детальний новинний огляд від 25.03.2017 [ВІДЕО] (переглядів: 251)

У кожного - своє ДНО. Для одного на вулицю вийти в лахмітті - сором, для інших стояти з простягнутою рукою - не тільки стиль життя чи його обставини, а й навіть професія. Одним цукор з кафе прихопити - справжнісінька ганьба, іншим - красти мільярди як звична справа. Це програма Детальний новинний огляд. Поглянемо глибше і по-іншому.

// 21.03.2017
Рекламне Рівне: хто зупинить засилля "візуального сміття"? [ВІДЕО]

Рекламне Рівне: хто зупинить засилля "візуального сміття"? [ВІДЕО]  (переглядів: 824)

Його описують по-різному - комусь воно з радянським післясмаком, іншим - затишне, зручне і настільки компактне, що за двадцять хвилин автомобілем об`їхати можна, а ще комусь - це занехаяний житловий фонд, де що не день - то комунальний колапс, такий, що аж труби прориває і сміттям закидає. А тут ще й до всього цього "чума" - рекламна. І нахабна. На сороку схожа - все, що блищить і все, що рябе до болю в очах - одягає. А про те, кого одягають в такі лахи страхітливі і хто цьому сприяє - знає Анастасія Бачук.

// 21.03.2017
Троуар на Чорновола або "важкі" обіцянки рівненських чиновників [ВІДЕО]

Троуар на Чорновола або "важкі" обіцянки рівненських чиновників [ВІДЕО]  (переглядів: 549)

Обіцянка-цяцянка, а дитині - втіха. Тільки от в ролі обіцяльників - як завжди - чиновники, і нас за дітей нетямущих мають. Ще б пак, бо вже так вгрілись в кріслах та на посадах, що либонь і крісла ті ввігнулись - чи то від способу життя сидячого і неповороткого, чи то під вагою обіцянок - гучних, та от не виконаних. Ще зрозуміти можна, коли дорогу заасфальтувати не вдалося, що не один мільйон коштуватиме - ну не знайшли в бюджеті, хоч ти плач. Але от коли вже навіть такий дріб`язок, як кілочки для паркування встановити - не можуть? То що ж виходить - ті, хто живе за наші з вами податки - пустобріхи, яким вірити - себе не поважати? Чи їх? І от свідком такої обіцянки, стала і наша Юлія Павленко.

// 20.03.2017
Детальний новинний огляд від 18.03.2017 [ВІДЕО]

Детальний новинний огляд від 18.03.2017 [ВІДЕО]  (переглядів: 488)

Життя, то суцільна реклама. Не вірите? Ну от подумайте, йдете влаштовуватись на роботу - реклама - умінь-навичок-талантів. То вже потім розберуться, хто ви і чого варті. Або ж хвоста віялом розпушити перед вподобаним об`єктом, аби ваги власній персоні надати - то не тільки у тварин, у людей теж не гірше виходить. Чи, скажімо, на вибори збираєтеся - теж реклама. Хто ж про вас такого прекрасного і відданого ділам народним знатиме без добрячого піару? І знову ж таки - тільки через деякий час, коли затихнуть пристрасті - стає зрозуміло, що й до чого і хто . Це програма Детальний новинний огляд. Поглянемо глибше і по-іншому.


сторiнки:   7  6  5  ...  3  2  1  старіша


*