Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Програми /
«
Детальний новинний огляд
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки:   12  11  10  ...  3  2  1  старіша

// 28.08.2017
Чи була стрілянина біля розважального закладу у Рівному? [ВІДЕО]

Чи була стрілянина біля розважального закладу у Рівному? [ВІДЕО]  (переглядів: 1692 / коментарів: 2)

Там - стріляють. Там - благають про допомогу. Та раптом ті, хто чув це все - вже й самі ладні засумніватися у реальності. та про це за кілька секунд.

теги: Рівне, стрілянина, розважальний заклад// 28.08.2017
Небезпечний перехід чи пішохід? [ВІДЕО]

Небезпечний перехід чи пішохід? [ВІДЕО]  (переглядів: 925)

Часом одна хвилина, а то й секунда може вберегти життя. А часом - його занапастити. Кажуть, тихше їдеш - далі будеш. Воно то так. Але якби ще дорога добра була, та ям менше, та правил дорожнього руху всі дотримувались - і ті. хто їдуть, і ті, хто ходять. Та хоч би пішохідні переходи в нормальному стані були. І того не дочекаєшся.

теги: дорога, Рівне, пішоходи, перехід// 28.08.2017
Детальний новинний огляд від 26.08.2017 [ВІДЕО]

Детальний новинний огляд від 26.08.2017 [ВІДЕО]  (переглядів: 285)

Життя, як пішохідний перехід. Ніби в безпеці, але це тільки на перший погляд. Життя, як світанок - ніби починається новий день. а для когось - схід сонця може стати останнім. Життя - це кожного дня боротьба: за нові можливості, за краще, за те, щоби знову почався той таки - новий день. і до до цього всього хочеться з відкритою душею утім на неї кожної миті можуть наставити дуло пістолета. Це програма Детальний новинний огляд. Поглянемо глибше і по-іншому.

// 21.08.2017
Коли рівненським пенсіонерам підвищать розмір соціальних виплат? [ВІДЕО]

Коли рівненським пенсіонерам підвищать розмір соціальних виплат? [ВІДЕО]  (переглядів: 550)

Реформуємо, реформуємо, а потім перереформовуємо. Отак і живемо: все не в лад. все не так. Бо ж змін потребують наші серця, розум й владна верхівка. Їй же ж видніше, як тут, знизу жити краще. Принаймні вона так думає, то й ставить експерименти на живих людях. А вони терплять, підлаштовуються, от тільки з кожною реформою розуміють усе менше і менше, бо ж роки не ті... Що знову чекає на рівненсьих пенсіонерів, цікавилась Інеса Пославська.

теги: реформа, пенсія. пенсіонери// 21.08.2017
Детальний новинний огляд від 19.08.2017 [ВІДЕО]

Детальний новинний огляд від 19.08.2017 [ВІДЕО]   (переглядів: 249)

Хтось копійки рахує, щоб хліба купити. Але копійки свої. А хтось мільйони витрачає ніби на блага для людей. Та от якось дивно, бо і суми змінюються, і кількість благ, і все воно якось не співпадає: ні за законами логіки, ні за законами людськими, ні взагалі хоч за якимись законами. А потім все так чи то по-дурному, чи то хитро переплутується, що чорт ногу зломить. Це програма Детальний новинний огляд. Поглянемо глибше і по-іншому.

// 15.08.2017
У Рівному патрульні виявили водія з рекордним результатом алкоголю в крові [ВІДЕО]

У Рівному патрульні виявили водія з рекордним результатом алкоголю в крові [ВІДЕО]  (переглядів: 1681)

Вони не каскадери, та виписують такі "кренделі" на дорогах, що аж мурашки по спині і холод в п'ятах. Вони не актори, але виправдовуються так, що могли б Оскара отримати, якби ними були. Вони не письменники, але вигадують такі аргументи своєї правоти, що від сміху ридав би Остап Вишня. А може, якби жив у наш час, ще й книгу написав би - "П'яні усмішки". Бо вони - це водії. Та не прості, а п'яні, яким море, чи то пак, траса - по коліно, а штрафи, за вираз вибачте, - до "фєні". А поліцейський жезл і закон - взагалі до лампочки.

// 15.08.2017
Смертельні "аксесуари" на дорогах Рівненщини: бути чи не бути?  [ВІДЕО]

Смертельні "аксесуари" на дорогах Рівненщини: бути чи не бути? [ВІДЕО]  (переглядів: 2252)

Вони в жалобі. Та плачуть слізьми не простими, а кривавими, всуміш з уламками заліза, покалічених людських тіл і асфальту. Їх одягають в особливий жалобний одяг і не знімають його, аж поки вітер не обшарпає, сонце не випалить і дощ не змиє жалобні кольори. Або ж поки людська рука не вирішить - досить. Це дороги, які часом стають місцем смерті, гробницею загиблих людських душ посеред моря живих. Про це - далі у сюжеті.

// 15.08.2017
Детальний новинний огляд від 12.08.2017 [ВІДЕО]

Детальний новинний огляд від 12.08.2017 [ВІДЕО]  (переглядів: 285)

Життя. як дорога. Тут вона рівна і гладенька, як скло. А вже в іншому місці горбата, ямиста і така дірява, що можна залишитися без коліс, підвіски, або й життя.

// 07.08.2017
За що рівненських військовослужбовців судять на Луганщині? [ВІДЕО]

За що рівненських військовослужбовців судять на Луганщині? [ВІДЕО]  (переглядів: 1954)

Їх спочатку нагороджують орденами, а потім кидають за грати. Вони спочатку герої для всіх, а потім - вороги, яких судять. Поки їхні дружини та родичі побиваються у пошуках істини та чесного розслідування, держава, яку вони захищають і ті, кому довірено нею керувати - мовчать. Та врешті усьому є межа, і терпець не безкінечний.. Про це - далі.

теги: суд, військові// 07.08.2017
 Довіряти чи перевіряти: чи варто рівнянам купувати продукти на стихійному ринку? [ВІДЕО]

Довіряти чи перевіряти: чи варто рівнянам купувати продукти на стихійному ринку? [ВІДЕО]  (переглядів: 620)

На ринку можна знайти все - від березових віників для лазні до парного молока, пучків домашньої городини чи свіжої курятини - вже общипаної, тільки-но з-під хвацької сокири господині. Це не просто місце для купівлі-продажу, але й осередок торгівельного азарту і свіжих пліток. До речі, про свіжість. Якщо вже згаданий березовий віник на прилавку може лежати роками і максимум, що може зробити - це обсипатися від старості, то продукти харчування можуть стати не лише смаколиком на вашому столі, а й отрутою.

// 07.08.2017
Детальний новинний огляд від 05.08.2017 [ВІДЕО]

Детальний новинний огляд від 05.08.2017 [ВІДЕО]  (переглядів: 323)

Життя, як ринок. Хтось торгує городиною щойно з грядки, а хтось, дивлячись на вас ну майже чесними очима, божиться, що ота риба з душком - свіжа і кращої ви не знайдете ніде. Хтось продає свій товар, а хтось скуповує за безцінь, а потім перепродує вам же втридорога. А для когось навіть людські долі - просто товар.


сторiнки:   12  11  10  ...  3  2  1  старіша


*