rivne1.tv / Програми /
«
Детальний новинний огляд
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки:   6  5  4  3  2  1  старіша

// 21.03.2017
Рекламне Рівне: хто зупинить засилля "візуального сміття"? [ВІДЕО]

Рекламне Рівне: хто зупинить засилля "візуального сміття"? [ВІДЕО]  (переглядів: 672)

Його описують по-різному - комусь воно з радянським післясмаком, іншим - затишне, зручне і настільки компактне, що за двадцять хвилин автомобілем об`їхати можна, а ще комусь - це занехаяний житловий фонд, де що не день - то комунальний колапс, такий, що аж труби прориває і сміттям закидає. А тут ще й до всього цього "чума" - рекламна. І нахабна. На сороку схожа - все, що блищить і все, що рябе до болю в очах - одягає. А про те, кого одягають в такі лахи страхітливі і хто цьому сприяє - знає Анастасія Бачук.

// 21.03.2017
Троуар на Чорновола або "важкі" обіцянки рівненських чиновників [ВІДЕО]

Троуар на Чорновола або "важкі" обіцянки рівненських чиновників [ВІДЕО]  (переглядів: 488)

Обіцянка-цяцянка, а дитині - втіха. Тільки от в ролі обіцяльників - як завжди - чиновники, і нас за дітей нетямущих мають. Ще б пак, бо вже так вгрілись в кріслах та на посадах, що либонь і крісла ті ввігнулись - чи то від способу життя сидячого і неповороткого, чи то під вагою обіцянок - гучних, та от не виконаних. Ще зрозуміти можна, коли дорогу заасфальтувати не вдалося, що не один мільйон коштуватиме - ну не знайшли в бюджеті, хоч ти плач. Але от коли вже навіть такий дріб`язок, як кілочки для паркування встановити - не можуть? То що ж виходить - ті, хто живе за наші з вами податки - пустобріхи, яким вірити - себе не поважати? Чи їх? І от свідком такої обіцянки, стала і наша Юлія Павленко.

// 20.03.2017
Детальний новинний огляд від 18.03.2017 [ВІДЕО]

Детальний новинний огляд від 18.03.2017 [ВІДЕО]  (переглядів: 349)

Життя, то суцільна реклама. Не вірите? Ну от подумайте, йдете влаштовуватись на роботу - реклама - умінь-навичок-талантів. То вже потім розберуться, хто ви і чого варті. Або ж хвоста віялом розпушити перед вподобаним об`єктом, аби ваги власній персоні надати - то не тільки у тварин, у людей теж не гірше виходить. Чи, скажімо, на вибори збираєтеся - теж реклама. Хто ж про вас такого прекрасного і відданого ділам народним знатиме без добрячого піару? І знову ж таки - тільки через деякий час, коли затихнуть пристрасті - стає зрозуміло, що й до чого і хто . Це програма Детальний новинний огляд. Поглянемо глибше і по-іншому.

// 13.03.2017
Чому під головою Рівненської облради знову захитався трон? [ВІДЕО]

Чому під головою Рівненської облради знову захитався трон? [ВІДЕО] (переглядів: 527)

Ви коли-небудь у пісочниці грались? Якщо грались, то й певно бились, за лопатку якусь чи відерце? Але ж виросли? А дехто - ні. І далі продовжує штурхатись, але тепер забавки - і ліпші, і дорожчі. Наприклад, за крісло голови облради. То вам не у піску колупатись. То що знов не так з невгамовною гідрою Рівненської обласної ради, розповість Ірина Ничипорук у своєму сюжеті.

// 13.03.2017
У Рівному хочуть відновити проект, який десять років припадав пилом [ВІДЕО]

У Рівному хочуть відновити проект, який десять років припадав пилом [ВІДЕО] (переглядів: 673)

Плани - наполеонівські. Бюджет - жебрацький. Самооцінка - мало не як у Цезаря. Бо як іще можна пояснити потуги місцевого чиновництва реалізувати те, на що грошей не має, і при цьому до хрусту кісток у груди бити себе - та то байка, малята, все буде! Та все б нічого, хай би й вовтузилися собі у вигрібній ямі своїх фантазій. А що людям робити, які від таких жонглювань потерпають?

// 13.03.2017
Антисанітарія у рівненському медзакладі лякає рівнян [ВІДЕО]

Антисанітарія у рівненському медзакладі лякає рівнян [ВІДЕО] (переглядів: 823)

Нестерильні будні в рівненській лікарні, а ще як комунальники попрацювали, що аж асфальт зіпсували? Все, що часто своєю увагою оминають ЗМІ, але що турбує та обурює мешканців нашого міста - у рубриці "Новини рівнян".

// 13.03.2017
Детальний новинний огляд від 11.03.2017 [ВІДЕО]

Детальний новинний огляд від 11.03.2017 [ВІДЕО] (переглядів: 466)

Життя, то коло - подій, людей, обставин. Є коло, яке не закінчується, є ті, які попри весь супротив, з кола вириваються. Є й ті, кого коло душить. Це програма Детальний новинний огляд. Поглянемо глибше і по-іншому.

// 04.03.2017
Детальний новинний огляд від 04..03.2017 [ВІДЕО]

Детальний новинний огляд від 04..03.2017 [ВІДЕО] (переглядів: 94)

Життя, то вічна боротьба. І в кожного - своя. Хтось бореться за місце під сонцем, мало зубами не вигризаючи посади, крісла, голоси виборців. А комусь і цілісінький трон подавай. Іншим же багато й не треба - трохи волі. А коли на волю, щоб знов у неволю? Це програма Детальний новинний огляд. Поглянемо глибше і по-іншому.

// 27.02.2017
"Накурена" маршрутка та асфальтовий колодязь для відмивання грошей [ВІДЕО]

"Накурена" маршрутка та асфальтовий колодязь для відмивання грошей [ВІДЕО] (переглядів: 876)

"Накурена" маршрутка, асфальтовий колодязь для відмивання грошей і пенсіонер-інвалід, якому не дали хліб. Все, що часто оминають своєю увагою ЗМІ, але що хвилює і обурує мешканців нашого міста - у рубриці "Новини рівнян".

// 27.02.2017
Найбільш резонансні рівненські події останніх днів [ВІДЕО]

Найбільш резонансні рівненські події останніх днів [ВІДЕО] (переглядів: 480)

Людей евакуювали з залізничного вокзалу через підозрілий предмет, у Дубні студенток врятували від суіциду, а в книгарнях Рівного знайшли антиукраїнську літературу. Про найбільш резонансні події останніх днів - дивіться в огляді "Рівне за тиждень"

// 27.02.2017
Яким ноу-хау зловживають рівненські таксі? [ВІДЕО]

Яким ноу-хау зловживають рівненські таксі? [ВІДЕО] (переглядів: 1209)

«Наші люди за хлібом на таксі не їздять». Зважаючи на мізерні статки українців, цей вислів з радянської кінострічки «Діамантова рука» актуальний і нині. Втім, схоже, у більшості рівненських служб таксі вважають, що рівняни замовляють їхні автівки лише до пиріжкової. Тому не передбачили у тарифі бодай невеликий багаж. Скажімо, дорожню сумку. Відтак, за неї вам доведеться сплачувати додатково.

// 27.02.2017
Детальний новинний огляд від 25.02.2017 [ВІДЕО]

Детальний новинний огляд від 25.02.2017 [ВІДЕО] (переглядів: 179)

За що заплатив - те й маєш. Де схибив і вирішив ввести в оману долю - за те заплатиш. А що, коли отримане не співпадає із оплаченим? Вам продають повітря, або ж деруть втридорогога, вигадуючи все нові й нові побори? А ті, хто неодноразово намагався ввести в оману, виходять сухими з води? Та головне, як захиститись тим, на яких повсяк час чигає армія облудників? Це програма Детальний новинний огляд. Поглягемо глибше і по-іншому.

// 21.02.2017
Маршрутки без вікон та кондуктори-багатії [ВІДЕО]

Маршрутки без вікон та кондуктори-багатії [ВІДЕО] (переглядів: 1372)

Маршрутки без вікон, як рівнянин перекрив дорогу комунальникам і кондуктори-багатії, для яких копійки - вже не гроші. Те, що часто оминають своєю увагою ЗМІ, але що хвилює і обурює мешканців нашого міста - у рубриці "Новини рівнян".


сторiнки:   6  5  4  3  2  1  старіша


*