Доглядаємо за волоссям

сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів


5 способів повернути волоссю здоров'я

5 способів повернути волоссю здоров'я (переглядів: 348092 / коментарів: 98)

Можна виділити 5 основних проблем волосся, з яким стикаються більшість жінок із закінченням теплої пори року.

Дієта для волосся

Дієта для волосся (переглядів: 14175 / коментарів: 5)

Якими тільки епітетами не нагороджували поети жіноче волосся! Вони порівнювали їх з хвилями і шовком... Проте, щоб волосся стало такими, нам необхідно правильно... харчуватися. Учені звернули увагу на те, що стан наших кучерів і локонів безпосередньо залежить від продуктів, які ми їмо. Серед них є справжні мега-зірки, які повинні бути у нас на столі щодня, – це риба й інші дари моря, бобові та різні зелені овочі.

Бабусині рецепти миття волосся

Бабусині рецепти миття волосся (переглядів: 70982 / коментарів: 37)

Однією із основних компонентів догляду за волоссям є, безумовно, "правильне" миття. До вашої уваги народні методи миття волосся.

Укладання волосся: види фенів і препарати для укладання волосся

Укладання волосся: види фенів і препарати для укладання волосся (переглядів: 18356 / коментарів: 3)

В сучасному світі існує безліч щіток та різноманітних приладів, необхідних для укладання волосся, саме вони надають зачісці структуру та об'єм. Варто лише підібрати правильні інструменти для свого волосся.

Догляд за волоссям різної текстури

Догляд за волоссям різної текстури (переглядів: 14270 / коментарів: 2)

У всіх у нас на голові близько 100 000 волосин, але якщо вони тонкі, м'які, може здаватися, що їх удвічі менше. З жорстким кучерявим волоссям дуже важко справитися.

Кожному типу волосся - свій догляд

Кожному типу волосся - свій догляд (переглядів: 125325 / коментарів: 41)

Волосся має тенденцію сіктися, випадати, рідшати... І взагалі втрачає блиск та красу. Ось чому, правильний догляд за кожним типом волоссяя є необхідним.

Як правильно мити волосся

Як правильно мити волосся (переглядів: 52893 / коментарів: 21)

Основною умовою догляду за волоссям все-таки залишається миття. Учені довго сперечалися, як часто треба це робити, і нарешті дійшли висновку: мити голову необхідно у міру забруднення, але мити — правильно.

Особливості зимового періоду

Особливості зимового періоду (переглядів: 5349)

Волосся чи не найбільш беззахисне на всьому тілі. Особливо якщо ви не визнаєте всякі там шапки й капелюшки й носите у крайньому випадку капюшони. Перш ніж вдаватися до подібних крайнощів, необхідно зрозуміти, що ж відбувається з незахищеним волоссям у мороз.

Засоби для зміцнення волосся

Засоби для зміцнення волосся (переглядів: 12487 / коментарів: 8)

Сухе волосся (або пересушене у результаті неправильного догляду) після кожного миття голови потребує застосування живильних компресів, втирання спеціальних емульсій. Усі ці процедури не можуть відновити загублене волосся, але вони здатні припинити випадання волосся.

Скільки живе волосся

Скільки живе волосся (переглядів: 6775 / коментарів: 1)

Маса волосся на голові в якійсь мірі захищає її від холоду, але головним чином пом'якшує можливі травми голови. Волосся над очима (брови, вії), щетинисте волосся у вухах, носових проходах оберігають органи чуття від пилу, комах та інших чужорідних предметів. Добре розвинене волосся в пахвових западинах, де є скупчення потових залоз, служить для стікання по них потової рідини.

Типи волосся

Типи волосся (переглядів: 17309 / коментарів: 2)

Під типами волосся прийнято мати на увазі сухе, нормальне, жирне і змішане волосся; м'яке і жорстке; товсте і тонке; а також здорове або виснажене волосся.

Як визначити тип свого волосся?

Як визначити тип свого волосся? (переглядів: 6900 / коментарів: 4)

Основна складність цього питання – не в тому, що ви не знаєте, яке у вас волосся – це чудово відомо не тільки жінкам, які пильно стежать за станом свого волосся, але, і, практично кожному чоловікові.
*


© OGO.UA, Rivne1.TV, 2009

www.ogo.ua   www.gazeta.rv.ua  елекомпанія Рівне-1. Перший місцевий  ogo.rv.ua