rivne1.tv / Проекти / Порадник /
«
Господині
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки:   60  59  58  ...  3  2  1  старіша

// 26.04.2017
Як зробити мило з моркви та меду власноруч?

Як зробити мило з моркви та меду власноруч? (переглядів: 80)

Домашнє мило приготоване в домашніх умовах поєднує в собі корисні властивості цих компонентів і чудово очищає обличчя й тіло. При цьому воно не містить хімічних речовин, які погано впливають на шкіру .

// 25.04.2017
Простий та ефективний спосіб чистки кухонної витяжки

Простий та ефективний спосіб чистки кухонної витяжки (переглядів: 107)

Витяжка була й залишається проблемним місцем на кухні. Жир, який на ній накопичується важко усунути звичайними миючими засобами. Але тут на прийде на допомогу старий бабусин засіб – харчова сода.

// 25.04.2017
Як знизити вологість у ванній кімнаті?

Як знизити вологість у ванній кімнаті? (переглядів: 121)

У ванній кімнаті, якщо ви використовуєте її за призначенням, регулярно відбувається процес випару вологи й наступного її осідання на поверхнях. Таким чином, наша ванна стає ідеальним середовищем для розмноження різного роду бактерій, грибка та цвілі. Все це негативно впливає на стіни та стелю, сприяє розвитку патогенного середовища, що небезпечно для нашого здоров’я.

// 25.04.2017
Як прати та сушити ковдри?

Як прати та сушити ковдри? (переглядів: 89)

Як правильно прати ковдри виготовлені з різних матералів?

// 20.04.2017
Все, що потрібно знати про цукор. Який буває, з чого виробляють та чим замінити?

Все, що потрібно знати про цукор. Який буває, з чого виробляють та чим замінити? (переглядів: 205)

Родовід цукру обчислюється тисячоріччями. На право називатися батьківщиною цукрового очерету претендують Індія і острови Полінезії в Тихому океані. Як говорить давня індійська легенда, один могутній, але бездітний раджа просив бога Ішвара подарувати йому сина. Бог дав йому насіннячко, з якого виріс цукровий очерет. Серед його стебел раджа знайшов хлопчика.

// 19.04.2017
Шуба, пальто, дублянка, пуховик. Правила зберігання речей до наступної зими.

Шуба, пальто, дублянка, пуховик. Правила зберігання речей до наступної зими. (переглядів: 141)

Для кожного типу теплого одягу, чи це хутряна шуба, дублянка, пальто або пуховик, є свої правила зберігання.

// 16.04.2017
Чи викидати шкаралупу від свячених яєць?

Чи викидати шкаралупу від свячених яєць? (переглядів: 1392)

Після великодніх застіль часто постає питання: шкаралупу від крашанок, посвячених в церкві на Великдень, потрібно викидати як харчові відходи чи зберігати, як церковну святиню?

// 15.04.2017
Чим потішити похресників на Великдень? Поради хрещеним батькам

Чим потішити похресників на Великдень? Поради хрещеним батькам (переглядів: 452)

У багатьох регіонах нашої країни є традиція на Великдень хрещеним батька і похресникам обмінюватись подарунками. В народі це має назву «носити волочильно». Що подарувати похреснику, щоб було корисно, цікаво та не дорого?

// 14.04.2017
Як відмитити душову кабіну від різного роду забруднення?

Як відмитити душову кабіну від різного роду забруднення? (переглядів: 258)

Душова кабіна останнім часом досить успішно витісняє громіздку ванну з наших осель, і все завдяки своїй компактності. Але прибирати її, виявляється, не так просто: і тут є деякі нюанси. Ви просто зобов'язані бути в курсі, чим мити душову кабіну, як доглядати за нею. Адже не для того ви її встановлювали, щоб приймати душ в замурзаній кабінці, прикрашеній цвіллю і розводами від вапняного нальоту!

// 13.04.2017
Що не можна зберігати вдома?

Що не можна зберігати вдома? (переглядів: 993)

Кожному будинку притаманна своя енергія. Створюється вона людьми, які там живуть, а також речами, які їх оточують. Чим краще і сильніше буде ця енергія, тим успішніше буде кожен, хто живе в будинку і сім’я в цілому.

// 12.04.2017
Як відмити кришталеву люстру?

Як відмити кришталеву люстру? (переглядів: 159)

Люстра з кришталю служить прикрасою інтер'єру і дуже високо цінується. Доглядати за нею треба дбайливо, а для цього слід знати, як помити кришталеву люстру, і як почистити її від пилу.

// 09.04.2017
Як зменшити вміст нітратів у фруктах і овочах?

Як зменшити вміст нітратів у фруктах і овочах? (переглядів: 827)

Фрукти і овочі – основні джерела вітамінів, мікроелементів, пектинів і органічних кислот для нашого організму. Однак саме з фруктами і овочами в організм людини надходить найбільша кількість нітратів і нітритів.

// 08.04.2017
Зробити свічку власноруч легко і просто!

Зробити свічку власноруч легко і просто! (переглядів: 928)

Звичайно, будь-які свічки і для будь-якого випадку сьогодні можна просто купити. Але куди цікавіше змайструвати свічку самостійно. Ви не пробували? А адже це не так складно, як може здатися. І часу, і матеріалів для цього знадобиться зовсім небагато. Та й якихось особливих навичок виготовлення свічок теж не вимагає. А якщо це так просто, то давайте дізнаємося, як зробити свічку в домашніх умовах і спробуємо застосувати ці знання на практиці.

// 07.04.2017
Подарункові коробки своїми руками

Подарункові коробки своїми руками (переглядів: 1295)

Красиво упакувати подарунок можна за допомогою фахівців. Вони і милу подарункову коробочку підберуть, і бантик на ній вміло зав'яжуть. Але все одно це не те. Чи то справа, якщо оформленням подарунка займетеся ви самі. Адже саме ви, а не хтось інший довгими годинами, а мабуть і днями ходили по магазинах і шукали підходящий, потрібний подарунок. І хто ж крім вас самих може знати, як краще тій або іншій людині піднести ваш презент.


сторiнки:   60  59  58  ...  3  2  1  старіша


*