rivne1.tv / Проекти / Порадник /
«
Веселий газда
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки:   75  74  73  ...  3  2  1  старіша

// 02.10.2018
Що робити в саду у жовтні?

Що робити в саду у жовтні? (переглядів: 1754)

Жовтень – час важливих садових справ. Завершується черговий сезон, але досвідчені садівники розуміють, що краса саду і його благополуччя у наступному році буде залежати і від того, наскільки правильно, своєчасно і акуратно вирішені всі поточні завдання. Відпочивати ще рано, роботи знайдеться багато.

// 02.10.2018
Лісова земля – заготовка і суміші своїми руками

Лісова земля – заготовка і суміші своїми руками (переглядів: 2955)

Плануючи пересадження кімнатних рослин, ми часто задаємося питанням, яку суміш краще використовувати: покупну або приготовлену самостійно.

// 29.09.2018
Куди дівати бадилля після збору врожаю?

Куди дівати бадилля після збору врожаю? (переглядів: 3677)

Багато грядок уже звільняється від посівів. Від деяких рослин залишається велика кількість бадилля. Невже його доведеться викидати? Або можна знайти застосування всьому, що виросло на ділянці?

// 28.09.2018
Підготовка саду до зимівлі

Підготовка саду до зимівлі (переглядів: 2135)

З приходом осені у садівників починаються нові турботи, пов'язані з підготовкою до зими. Ні для кого не секрет, що врожай наступного року закладається восени попереднього. Як усі рослини перезимують, такий і врожай від них слід чекати. Особливо це питання актуальне, коли можлива холодна зима з дуже низькими температурами. А оскільки важко визначити, якою буде наступаюча зима, то садівникам доводиться готуватися до гіршого.

// 27.09.2018
Правильне збирання врожаю моркви

Правильне збирання врожаю моркви (переглядів: 1263)

Морква тим корисніша, чим довше вона залишається на грядці, тому що саме в осінні дні в ній інтенсивно накопичуються живильні речовини й вітаміни. І разом з тим з усіх коренеплодів, мабуть, у моркви, більше чим в інших овочів, від правильності вибору строків збирання залежать і розмір, і якість урожаю, і схоронність коренеплодів узимку.

// 22.09.2018
Період спокою кімнатних рослин

Період спокою кімнатних рослин (переглядів: 1254)

Осінь - період для кімнатних рослин неоднозначний. Деякі з них повністю закінчили цвітіння й начебто завмерли, інші почали втрачати яскраве офарблення зелені та навіть листя. Але є й такі, які тільки збираються квітувати, і це спантеличує. Звичайно, ми в курсі, що у рослин є період спокою. Але якби всі вони одночасно поринули в зимовий сон, було б простіше: ми точно знали б, що навесні настане дружне пробудження.

// 13.09.2018
Добрива, які краще вносити восени

Добрива, які краще вносити восени (переглядів: 2701)

Осінь - цей кращий час, щоб гарненько удобрити ґрунт на ділянці. Ґрунт відпочиває, а у мікроорганізмів з'являється шанс більш ефективно переробляти живильні компоненти. Городнику це дає можливість заздалегідь підготувати земельну ділянку до майбутніх посадок, звільняючи час навесні на більш важливі справи.

// 08.09.2018
Догляд за фіалкою у домашніх умовах

Догляд за фіалкою у домашніх умовах (переглядів: 1331)

Фіалка, або сенполія - рід трав'янистих красивоквітучих кімнатних рослин сімейства Геснерієві. Її батьківщина східно-африканські гори Танзанії, де завжди тепло й волого. Для сучасного світу рослину відкрив барон Вальтер фон Сен-Поль у кінці 19 століття. Невеликі сенполії, що постійно квітують, вражають красою своїх квітів, і здатні прикрасити будь-яку кімнату.

// 08.09.2018
Що саджати у першій декаді вересня?

Що саджати у першій декаді вересня? (переглядів: 1880)

У вересні грядки на городі порожніють. Зібраний урожай кабачків, баклажанів, томатів, цибулі, моркви, одна лише зимова капуста сиротливо круглиться в куточку та пузаті гарбузи жадібно ловлять жовтогарячими боками промені сонця, що остигають із кожним днем. Голий і порожній город, але рано опускати натруджені за літо руки. Новачкам на городі часто невтямки, що навіть на початку осені можна знову наповнити город яскравою, смачною та корисною зеленню.

// 07.09.2018
Те, чим не варто перейматися. Три помилки дачників

Те, чим не варто перейматися. Три помилки дачників (переглядів: 1605)

Кінець сезону – заморочливий час. Перевірте себе: чи не навантажуєте ви свою родину непотрібною роботою або додатковими витратами?

// 06.09.2018
Поради та секрети щодо зберігання врожаю

Поради та секрети щодо зберігання врожаю (переглядів: 741)

Виростити врожай – це тільки половина справи, а як його зберегти і бажано до наступного сезону? У переддень робіт зі збирання плодів, ягід ми зібрали різні способи, які допоможуть вам зберегти вирощене. Є серед них і старі, перевірені часом методи для тих, хто не хоче ризикувати. Є й нові – для тих, хто любить експерименти. У всьому цьому різноманітті ви напевно знайдете щось корисне і для себе.

// 05.09.2018
Тонкощі правильного приготування перегною для дачників

Тонкощі правильного приготування перегною для дачників (переглядів: 1044)

Листяний перегній здатний виконати відразу кілька функцій: поліпшити структуру ґрунту, мульчувати, а також підкисювати ґрунт для тих рослин, яким це необхідно для повноцінного розвитку. Як приготувати перегній на дачі?

// 04.09.2018
Вересневі роботи в саду

Вересневі роботи в саду (переглядів: 1699)

Вересень – перший місяць осені, перші думки і перші турботи про вирощений врожай. Дуже важливо зробити все вчасно, щоб взимку з легкістю на душі згадувати минулий сприятливий рік. Саме в цей час необхідно прибрати все вирощене в термін, вибираючи оптимальну, суху і трохи вітряну погоду. Потрібно встигнути підготувати всі приміщення, де будуть зберігатися дозрівати наші овочі. Крім усього потрібно і далі доглядати за літніми та осінніми посівами. Загалом, роботи в саду у вересні вистачить вдосталь.

// 03.09.2018
Що можна посадити на городі на початку вересня?

Що можна посадити на городі на початку вересня? (переглядів: 3932)

На початку вересня грядки на городі стають поступово пустими, майже весь урожай Ви зібрали. Але не варто поспішати завершувати роботу на ділянці. Можна знову освіжити свій город та надати йому нових барв та ароматів. Адже корисно буде вживати вітаміни восени.

// 03.09.2018
Що робити у квітнику у вересні місяці?

Що робити у квітнику у вересні місяці? (переглядів: 2746)

Квіти у вересні на наших клумбах і квітниках вимагає певної уваги. Ще радують пізні рослини, за ними догляд найприємніший – милуйся і зрізуй на букети при необхідності. У нас від приморзка, як завжди, втрималися хризантеми, ще радують цинії та тагетеси. Цвітуть розкішні багаторічні і звичайні айстри, вербена, целозія – очей не відвести. Одним словом – все те, що пропаде при першому ж серйозному заморожуванню, ще поки з нами.

// 26.08.2018
Основні правила обрізки герані

Основні правила обрізки герані (переглядів: 3104)

Герань квітує яскравим буйством фарб, тому кожна господарка зможе вибрати для себе підходящий вид і відтінок.

// 25.08.2018
Кімнатні рослини, які можна легко виростити із живців

Кімнатні рослини, які можна легко виростити із живців (переглядів: 1028)

Живцювання давно стало одним із найулюбленіших способів квіткарів для розмноження кімнатних рослин. Є невибагливі кімнатні культури, які не вимагають ніяких спеціальних умов для вкорінення.

// 24.08.2018
Обережно - ці рослини отруйні!

Обережно - ці рослини отруйні! (переглядів: 996)

Зараз квітує й дозріває безліч ягід. Якщо рослина вам незнайома, не їжте її плоди, не рвіть і не нюхайте квіти: вони можуть бути отрутними. Ось кілька з них.


сторiнки:   75  74  73  ...  3  2  1  старіша


*