rivne1.tv / Проекти / Порадник /
«
Веселий газда
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки:   69  68  67  ...  3  2  1  старіша

// 21.04.2018
Як і навіщо пророщувати картоплю?

Як і навіщо пророщувати картоплю? (переглядів: 1538)

Необхідно відібрати абсолютно здорові бульби й розкласти на світлі в теплому приміщенні в один-два шари.

// 20.04.2018
Поради городникам щодо вирощування цвітної капусти

Поради городникам щодо вирощування цвітної капусти (переглядів: 1948)

Цвітна капуста – одна з найсмачніших, найкорисніших та найцінніших за вмістом живильних речовин культура.

// 13.04.2018
Прикмети, пов'язані з кімнатними рослинами

Прикмети, пов'язані з кімнатними рослинами (переглядів: 645)

Такий вже ми народ – хоч і говоримо, що не марновірні, а самі нишком плюємо через ліве плече, углядівши чорну кішку, що перебігає дорогу. А скільки прикмет пов'язано з нашими кімнатними рослинами! І, може, після прочитання цієї статті ви зрозумієте, чому у вас так мало грошей, чому ви погано спите, а поруч не водяться чоловічі особини.

// 11.04.2018
Оновлюємо кімнатну драцену

Оновлюємо кімнатну драцену (переглядів: 924)

У дорослої рослини стовбури дуже довгі і тонкі, тому вони перестають утримувати верхівки-«помпони» і починають викривлятися під вагою листя. Така драцена навряд чи має привабливий вигляд. Але не варто викидати рослину тільки через те, що вона перестала прикрашати інтер'єр квартири. Драцені можна повернути колишню красу, а заодно й розмножити рослину. Залишилося тільки навчитися, як це правильно зробити.

// 04.04.2018
Кімнатні рослини, які не викликають алергію

Кімнатні рослини, які не викликають алергію (переглядів: 1265)

Плакали, чхали, але продовжували вирощувати кактуси - так можна перефразувати відому приказку для тих, хто страждає алергією на деякі види рослин. Якщо хтось із ваших домашніх страждає на цю недугу, не поспішайте позбуватися всіх рослин. Деякі з них мають дуже низьку алергенність, тобто є гіпоалергенними кімнатними рослинами.

// 02.04.2018
Небезпечні та шкідливі домашні рослини

Небезпечні та шкідливі домашні рослини (переглядів: 2190 / коментарів: 5)

Прекрасно, коли у квартирі на утепленому балконі можна обладнати міні-сад, а на підвіконні - газон. Це поліпшить мікроклімат приміщення і зробить квартиру затишнішою, якщо, звичайно, в озелененні дотримане почуття міри. Однак варто дотримувати деяких заходів обережності для ваших зелених улюбленців, щоб убезпечити себе від негативних наслідків такого сусідства.

// 02.04.2018
Основні квітневі роботи на городі та в саду

Основні квітневі роботи на городі та в саду (переглядів: 1706)

З приходом теплих весняних днів клопоту у садівників і городників додається. З чого почати і чим закінчити навіть досвідчені городники часто губляться, а що тут говорити про початківців.

// 02.04.2018
Посівний календар на квітень 2018

Посівний календар на квітень 2018 (переглядів: 18128 / коментарів: 1)

Місячний посівний посадковий календар садовода огородника, таблиця наквітень місяць 2018 року по Україні із врахуванням знаку зодіаку Місяця, фази Місяця, положення Місяця в знаках Зодіаку. У посівному календарі на квітень місяць 2018 року Ви зможете знайти точну інформацію про проведення садових і городніх робіт на кожен день квітня 2018 року.

// 29.03.2018
Овочі, які потрібно саджати найпершими

Овочі, які потрібно саджати найпершими (переглядів: 1559)

Догляду за первістками на грядках майже ніякого. Та й землю вони надовго не займуть — найбільш ранні овочі можна забирати вже через 7-20 днів після сходів! Після них запросто можна на ту ж грядку висадити розсаду більш теплолюбних помідорчиків, огірочків і т.д.

// 24.03.2018
Пересадка грошового дерева

Пересадка грошового дерева (переглядів: 720)

Багато квітникарів вважають, що пересадка грошового дерева – операція складна і ризикована. Насправді в пересадці грошового дерева немає нічого страшного. Треба тільки попередньо добре підготуватися і дотримуватися акуратності під час роботи.

// 23.03.2018
Сода підвищить урожайність огірків і помідорів

Сода підвищить урожайність огірків і помідорів (переглядів: 667)

Досвідчені городники застосовують цікавий спосіб підвищити віддачу посадок огірків і помідорів. Для цього вони замочують насіння на добу в одновідсотковому розчині соди (10 г на 1 л води), після чого промивають його чистою водою, злегка підсушують до сипкості й висівають на грядки.

// 14.03.2018
Готуємо теплиці до сезону посадок

Готуємо теплиці до сезону посадок (переглядів: 599)

Ті, хто подбав про установку теплиць на своїх ділянках, уже скоро почнуть висаджувати в ці теплі городи найрізніші культури. Але треба робити все по черзі!

// 13.03.2018
Хвороба чорна ніжка у розсади

Хвороба чорна ніжка у розсади (переглядів: 593)

Хвороба чорна ніжка – це просторічна назва гнилі кореневої шийки сіянців. Найчастіше вона зустрічається у розсади томатів, перцю, баклажанів, огірків, капусти, редису, салату, а також у петунії та інших квітів. Виникає раптово і швидко поширюється по всіх без винятку рослинах. Це пов'язане з етиологією захворювання. Збудник - грибок. Боротьба з чорною ніжкою у розсади повинна здійснюватися вчасно. А як це зробити - ви дізнаєтеся з цієї статті.


сторiнки:   69  68  67  ...  3  2  1  старіша


*