rivne1.tv / Проекти / Порадник /


«
Веселий газда
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки:   68  67  66  ...  3  2  1  старіша

// 12.12.2017
Фінікова пальма: вирощування та догляд у домашніх умовах

Фінікова пальма: вирощування та догляд у домашніх умовах (переглядів: 122)

Фінік – досить-таки не примхлива рослина, якщо ви будете дотримувати нескладних рекомендацій з його догляду, він порадує вас своєю красою.

// 09.12.2017
Для чого потрібне гашене вапно в саду й на городі?

Для чого потрібне гашене вапно в саду й на городі? (переглядів: 162)

У багатьох дачних порадах можна побачити згадування про гашене вапно. Із чим це пов'язане і як його зробити?

// 07.12.2017
Ділянка взимку: перша допомога рослинам після снігопаду

Ділянка взимку: перша допомога рослинам після снігопаду (переглядів: 170)

Під час відлиги є великий ризик, що оголиться земля в прикореневій зоні рослини. Особливо, якщо піде липкий сніг або навіть крижаний дощ. У теплі зими на ділянках, які прогріваються сонцем, рослини можуть вирішити, що настала весна, і в них почнеться активний сокорух. Різке зниження температури, яке йде слідом за відлигою, сильно нашкодить рослинам, що прокинулися.

// 04.12.2017
Коли, як і навіщо проводити вапнування ґрунту в саду?

Коли, як і навіщо проводити вапнування ґрунту в саду? (переглядів: 755)

Про необхідність розкислення ґрунту можна дізнатися як за зовнішніми ознаками, так і за результатами проведених лабораторних досліджень. Проводити негайно вапнування ґрунту необхідно в тому випадку, якщо земля на ділянці отримала білястий або сіро-білий відтінок. Про підвищену кислотність ґрунту говорить і наявність 10-сантиметрового підзолистого горизонту. Розростання бур'янів також може бути показником надмірного окислювання садової землі.

// 03.12.2017
Проводимо підзимовий посів томатів

Проводимо підзимовий посів томатів (переглядів: 1067)

Для деяких дачників підзимовий посів томатів може стати справжнім порятунком: відпаде необхідність вирощувати величезну кількість розсади, звільниться місце на підвіконні і час для інших корисних справ.

// 02.12.2017
Грудневі турботи дачника

Грудневі турботи дачника (переглядів: 862)

Ось і грудень... Перший місяць зими від заморочливої осені відрізняється кількістю турбот у кращий бік. Але, незважаючи на те, що й дерева, і чагарники вже сплять, а грядки давно пустують, турботливому господарю знаходиться робота й у саду, і на городі. Для когось вона може здаватися не такою вже і важливою, але часто від її виконання залежить майбутній урожай, а тому недооцінювати її необхідність ніяк не можна.

// 02.12.2017
Грудень - двері зими

Грудень - двері зими (переглядів: 838)

Прийшов грудень – перший місяць зими і дванадцятий місяць року в григоріанському календарі. Грудень дарує мало сонячних днів, частіше стоїть похмура й холодна погода. Тож і звуть в народі цей місяць – хмурень, студень, ворота зими.

// 01.12.2017
Як зберегти живці винограду до весни?

Як зберегти живці винограду до весни? (переглядів: 1032)

Виноградна лоза, нарізана восени на живці (цибухи) - це основа майбутнього винограднику. І від того, як ви її заготовите або придбаєте, як збережете, залежить вихід саджанців винограду і приживлюваність щеплень навесні наступного року. Головне - завжди пам'ятати, що живець - це живий, дихаючий організм.

// 01.12.2017
Готуємо грядки для сівби овочів на зиму

Готуємо грядки для сівби овочів на зиму (переглядів: 685)

Підзимові посіви особливо ефективно застосовувати на тих ділянках, де ґрунт навесні повільно прогрівається й довго не просихає, а також там, де часто буває посушлива або холодна весна, коли строки весняної сівби значно відсуваються й затягується поява сходів.

// 29.11.2017
Що робити якщо в дереві утворилося дупло?

Що робити якщо в дереві утворилося дупло? (переглядів: 660)

Дупло, навіть зовсім невелике, потрібно закрити не відкладаючи. І кращий час для цього - пізня осінь. Тому підготуйте зараз необхідні матеріали, щоб поставити пломбу раніше, ніж випаде сніг.

// 28.11.2017
Яких кольорів буває буряк?

Яких кольорів буває буряк? (переглядів: 743)

Страви, приготовлені зі столового буряка, легко впізнати за гарним бордовим кольором. Правда, іноді він набридає, і тоді ми починаємо відвертати ніс від цього корисного овочу. На щастя, буряк існує в різному обличчі. Якщо вам час від часу хочеться різноманітити овочевий стіл, зверніть увагу на сорти буряка альтернативних розцвічень.

// 28.11.2016
Секрети зимового розмноження смородини на підвіконні

Секрети зимового розмноження смородини на підвіконні (переглядів: 1089)

Смородина - дуже цінна ягода, що містить велику кількість вітаміну С. Вона не дуже примхлива у догляді, легко розмножується. Саме за це, а також за її смакові якості вона полюбилася багатьма садівниками.

// 22.11.2017
Чи потрібно прибирати листя в саду?

Чи потрібно прибирати листя в саду? (переглядів: 470)

Листопад – це гарний час осені. Однак поряд із цією красою у садівників щоразу виникає одне й те саме питання: «А чи треба прибирати опале листя?». Спробуємо відповісти на це питання.


сторiнки:   68  67  66  ...  3  2  1  старіша


*