rivne1.tv / Проекти / Перший розважальний /
«
Рухай мізками
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки:   5  4  3  2  1  старіша

// 25.06.2018
П'ять помилок поведінки в соцмережах, які згубно впливають на кар'єру

П'ять помилок поведінки в соцмережах, які згубно впливають на кар'єру (переглядів: 1018)

Американські HR-фахівці назвали п'ять помилок поведінки в соцмережах, які згубно впливають на кар'єру. Сучасні технології вже давно стерли межі між роботою та особистим життям, й іноді те, що люди постять в соціальних мережах може безпосередньо впливати на кар'єру. Напевно багато хто стикався з тим, що роботодавці просять посилання на акаунти до або після співбесіди, щоб краще дізнатися про кандидата. Але мало хто замислюється про своїй сторінки і здійснює ряд помилок, які шкодять іміджу та зменшують шанси на працевлаштування.

теги: робота, соцмережі, Перший розважальний, профіль// 21.06.2018
4 питання, які допоможуть завести цікаву розмову

4 питання, які допоможуть завести цікаву розмову (переглядів: 178)

Безпілотні автомобілі, штучний інтелект, редагування генів - ці концепції залишають багато невирішених питань. Подумайте, як би на них відповіли ви самі, а потім запитаєте друзів.

// 20.06.2018
5 несподіваних ознак того, що перед вами психопат

5 несподіваних ознак того, що перед вами психопат (переглядів: 268)

Визначити людину з психопатією досить непросто, оскільки такі люди дуже виверткі і далекі від кінематографічних кліше. Справитися з завданням допоможе наука, а саме кілька досліджень, в яких були виявлені неочевидні риси, властиві психопатам.

// 19.06.2018
Як побороти страх і хвилювання перед співбесідою

Як побороти страх і хвилювання перед співбесідою (переглядів: 363)

Тремтячий голос, блукаючий погляд, руки, які нікуди прилаштувати - знайомо? Як же подолати хвилювання перед співбесідою?

// 19.06.2018
Вчимо англійську разом: підвищуємо словниковий запас

Вчимо англійську разом: підвищуємо словниковий запас (переглядів: 1628)

Почнемо з того, що чарівних способів швидко та безболісно вивчити будь-яку іноземну мову просто не існує, проте є методи, які зарекомендували себе як більш ефективні та здатні полегшити вам навчання, при безумовному їх виконанні.

теги: мова, поради, англійська, словниковий запас, вчимо англійську разом// 18.06.2018
Робота за комп’ютером. Вправи, які полегшать подальшу роботу

Робота за комп’ютером. Вправи, які полегшать подальшу роботу (переглядів: 1174)

Багатьох офісних співробітників мучать болі в спині, остеохондроз, геморой, проблеми із зайвою вагою і багато інші офісні захворювання, пов’язані з сидячим способом життя. Попередити і позбутися від цих недуг нам може допомогти гімнастика на робочому місці. Тому сьогодні ми обговоримо найбільш дієві та ефективні вправи при роботі за комп’ютером.

// 14.06.2018
Як краще запам'ятовувати прочитане?

Як краще запам'ятовувати прочитане? (переглядів: 518)

Більшість людей не можуть що-небудь згадати, тому що у вирішальний момент часу вони не прийняли рішення зберегти це в пам'яті. Постановка мети читання безпосередньо перед самим читанням повинна стати звичкою. Мета читання дозволяє пропускати ті місця і глави, які їй не відповідають, і зосереджуватися на тому, що дійсно важливо.

// 12.06.2018
Як перестати залежати від чужої думки: три простих поради

Як перестати залежати від чужої думки: три простих поради (переглядів: 347)

Раніше люди робили знімки, щоб залишити собі пам'ять, тепер же всі фотографуються заради того, щоб викласти нову фотографію в соцмережу.

// 10.06.2018
Як запам'ятовувати прочитане: поради рівнянам

Як запам'ятовувати прочитане: поради рівнянам (переглядів: 1833)

Читання - це один з кращих способів вчитися, працювати або просто приємно проводити час. Звичайно ж, не всі люблять читати, проте велика частина людей читає без примушення, оскільки завдяки читанню ми отримуємо велику частину необхідної інформації. ТБ і радіо не можуть надати всю необхідну інформацію, як би не старалися. Складність читання для багатьох полягає в невмінні запам'ятовувати прочитане. Читати потрібно швидко, це зрозуміло всім, але як запам'ятати все це? Отож, що радять професійні психологи і просто хто любить читати, які досягли неабиякого уміння в запам'ятовуванні прочитаного.

// 08.06.2018
3 секрети ідеальної самодисципліни

3 секрети ідеальної самодисципліни (переглядів: 456)

Самодисципліна - навик, який піддається тренуванню. Про те, як тренувати свою здатність до самоконтролю і не опускати руки після невдач, розповімо в цій статті.

// 06.06.2018
Як відкрити особистий закон привабливості?

Як відкрити особистий закон привабливості? (переглядів: 947)

Дуже часто люди, навіть не уявляють, які сили взаємного притягання вони тримають при собі. Якщо нам щастить – ми скидаємо все на збіг обставин. Проте варто вибиратись із павутиння застарілих думок і зрозуміти, що усе, що для створення потрібного нам оточення, світу потрібно лише змінити свої думки. А як це зробити дізнавайся далі.

// 05.06.2018
5 звичок, які тягнуть вас вниз

5 звичок, які тягнуть вас вниз (переглядів: 350)

Іноді звички, які ми навіть не помічаємо, дуже впливають на наші думки і вчинки. Багато з них заважають нам насолоджуватися життям в повній мірі.

// 01.06.2018
Ідеї для оригінальних жіночих ніків у мережі

Ідеї для оригінальних жіночих ніків у мережі (переглядів: 3345 / коментарів: 2)

Якщо ти граєш у комп’ютерні ігри, спілкуєшся у соціальних мережах - тоді тобі обов’язково потрібен нік. Тобто, вигадане ім’я, псевдонім, також це ще називають логіном. Зазвичай програма автоматично викидає варіанти ніків, що складаються із реального імені та прізвища. А як придумати оригінальний псевдонім читай далі.

теги: комп'ютер, Рівне, мережа, нікнейм// 31.05.2018
Чи реально запам’ятати інформацію за 40 секунд?

Чи реально запам’ятати інформацію за 40 секунд? (переглядів: 1323)

Згідно з дослідженням доктора нейропсихології з університету Сассекса Кріса Берда, для того, щоб запам’ятати нову інформацію, людині потрібно зовсім не зазубрювання, а всього лиш відтворити її за 40 секунд.

// 29.05.2018
Психологи розповіли, чому рівень IQ не впливає на досягнення успіху

Психологи розповіли, чому рівень IQ не впливає на досягнення успіху (переглядів: 1372)

Коли мова іде про успіх, легко сказати, що є люди з мізками, які можуть його досягнути, однак доля більшості— змиритися з синицею в руці. Якщо ви так вважаєте, то вам необхідно прочитати цю статтю про нове дослідження Стенфордського університету, в якому говориться, що успіх залежить від способу мислення.

// 24.05.2018
Вправи, які можна робити прямо на робочому місці

Вправи, які можна робити прямо на робочому місці (переглядів: 1652)

Люди, що виконують малорухливу, так звану "сидячу" роботу, не пов'язану з фізичними навантаженнями - в офісах, конторах, установах - наносять свого здоров'я найбільшої шкоди, оскільки значну частину дня проводять без необхідних фізичних навантажень, сидячи за столом.

// 23.05.2018
ТОП-5 кращих книг з психології

ТОП-5 кращих книг з психології (переглядів: 1169)

Вчені протягом століть вивчають, як працює людський мозок. Окрім нейробіології — науки, яка тільки частково зачіпає це питання, саме психологія проливає світло на процеси, що керують людською психікою. І погодьтеся, доволі цікаво знати, що відбувається в головах інших людей — це наче читати думки інших, мати суперздатність передбачати дії, реакції людей. Пропонуємо вам Топ-5 захопливих книг, які, подібно до скальпеля хірурга, відкривають перед вами виворіт людських відносин.

теги: книги, психологія// 24.04.2018
Олена Рибінська: «Ти мусиш бути щира на екрані, бо, коли тобі один раз не повірять, потім тебе вже ... не включать».

Олена Рибінська: «Ти мусиш бути щира на екрані, бо, коли тобі один раз не повірять, потім тебе вже ... не включать». (переглядів: 916 / коментарів: 2)

Про себе: щаслива, рішуча, сильна, ранима, тонкосльоза, незалежна, правдива, добра.

теги: ведуча, рівне1, Олена Рибінська// 18.04.2018
Поради двадцятирічним: як не упустити найкращий час

Поради двадцятирічним: як не упустити найкращий час (переглядів: 909)

У віці 20 років критично важливо знайти баланс між короткостроковою і довгостроковою перспективою.

теги: розвиток, поради, психологія
сторiнки:   5  4  3  2  1  старіша


*