rivne1.tv / Проекти / Весільний ажіотаж /
«
Традиції
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки:   5  4  3  2  1  старіша

// 05.09.2018
Короткий екскурс в історію весільної сукні

Короткий екскурс в історію весільної сукні (переглядів: 519)

Весільна сукня для кожної дівчини значить набагато більше, ніж просто гарний одяг. Так було, є і буде, але, по суті, історія конкретного весільного плаття почалася лише років 100 тому, а до цього панянки виходили заміж в найкрасивішому туалеті, який знаходили в своєму гардеробі.

// 14.07.2018
Весільні прикмети про фату

Весільні прикмети про фату (переглядів: 1226)

Фату, як і весільну сукню не можна давати нікому приміряти. Після весілля фату зберігають як весільну реліквію. Нею в майбутньому можна накривати хвору дитину для швидшого одужання.

// 11.07.2018
Історія весільної фати

Історія весільної фати (переглядів: 20726)

Одним з головних елементів весільного вбрання нареченої після сукні є фата або вельон. У наш час є величезний вибір цього аксесуару. І майбутній нареченій потрібно обрати фату серед усього цього різноманіття. Повернемось трішки до історії.

теги: традиції, весільна фата, вельон, свадебная фата// 06.07.2018
Flower girl: велика роль маленької дівчинки на весіллі

Flower girl: велика роль маленької дівчинки на весіллі (переглядів: 959)

Щороку на українських весіллях з’являються традиції, запозичені в країнах Заходу. Цьогоріч одним з найпопулярніших таких звичаїв є запрошення на весілля так званої flower girl – дівчинки, яка осипатиме пелюстками квітів шлях прекрасної нареченої до вівтаря. Ці милі янголята встигли завоювати симпатії гостей по всьому світу, а тепер настала черга і нашої країни.

// 05.07.2018
Дівич-вечір: як це роблять в інших країнах

Дівич-вечір: як це роблять в інших країнах (переглядів: 777)

Чомусь прийнято вважати, що дівич-вечори – це сучасна традиція, яка бере свій початок в країнах умовного Заходу. Проте дівич-вечори в різні епохи і в різних країнах були невід’ємною частиною весільної урочистості. Це свято означало прощання з батьківським домом, початок нового, сімейного життя. Як прощаються з дівоцтвом у різних куточках світу?

// 30.06.2018
Чим можна замінити традиційне кидання букету?

Чим можна замінити традиційне кидання букету? (переглядів: 863)

Одним з найцікавіших звичаїв на сучасному весіллі є кидання букета нареченої. До того ж саме цю частину святкового вечора зазвичай найнетерплячіше чекають незаміжні гості урочистості. Але наша фантазія дозволяє розширити кругозір і влаштувати щось незвичне!

// 29.06.2018
Традиції та сучасність. Яким повинне бути ідеальне весілля?

Традиції та сучасність. Яким повинне бути ідеальне весілля? (переглядів: 597)

Якщо ви готуєтесь до весілля, то вже напевно ставили собі питання, якою ж має бути ця особлива урочистість. Розуміння ідеального весілля сучасних молодят кардинально відрізняється від того, яким бачили таке свято їхні батьки, вже не кажучи про бабусь та дідусів.

// 19.06.2018
5 неймовірних весільних традицій світу

5 неймовірних весільних традицій світу (переглядів: 985)

Земна куля населена тисячами різних народів, які відрізняються між собою не лише кольором шкіри, мовою, але й віковою історією та своєрідною культурою. Кожне святкування проводиться за різними обрядами, а найцікавіші з них припадають на весілля. Пропонуємо разом розглянути традиції, яким сумлінно має коритись наречена перед або під час весілля.

// 14.06.2018
Вінчання: потреба чи традиція? [ЧАСТИНА 2]

Вінчання: потреба чи традиція? [ЧАСТИНА 2] (переглядів: 899)

А що ж таке вінчання сьогодні – данина традиціям, моді чи поклик душі? Давайте розберемося!

// 13.06.2018
Вінчання: потреба чи традиція? [ЧАСТИНА 1]

Вінчання: потреба чи традиція? [ЧАСТИНА 1] (переглядів: 895)

Ще століття тому без вінчання неможливо було уявити практично жодного весілля. Потім був період, коли цей обряд вважався неактуальним, тому молодята лише розписувались у РАЦСі.

// 17.05.2018
10 весільних традицій, про які вже можна ЗАБУТИ

10 весільних традицій, про які вже можна ЗАБУТИ (переглядів: 1282)

Ви вважаєте себе традиційною нареченою? Навіть якщо так, то можна побитись об заклад, що вам припаде до душі хоча б одне оновлення для вашої весільної церемонії. Є декілька способів модернізації святкування, які піднімуть ваше весілля на новий рівень.

// 13.05.2018
Топ – 5 нетрадиційних весільних церемоній в світі

Топ – 5 нетрадиційних весільних церемоній в світі (переглядів: 918)

Красива біла сукня, розкішний бенкетний зал, білі орхідеї та троянди, весільний торт з кумедними фігурками наречених та традиційна церемонія в колі рідних і близьких. Можна досхочу милувати свою фантазію цими безперечними уявленнями про ідеальне весілля. Та не всі молодята вважають вищезгаданий сценарій весіллям своєї мрії. Багато хто давно відійшов від традицій стандартного проведення найщасливішого дня у житті, вважаючи біле плаття, фату та лімузин запліснявілою тривіальністю.

// 25.10.2017
Річниці весілля: як святкувати і що дарувати?

Річниці весілля: як святкувати і що дарувати? (переглядів: 15472)

Відзначати річниці весілля почали недавно, у 60‑ті рок минулого століття. Але часто ми святкуємо «вибірково», тільки срібні й золоті весілля, а щодо інших – коли знаємо, а коли й не підозрюємо, що такі є.

теги: Рівне, традиції, весілля, річниці
сторiнки:   5  4  3  2  1  старіша


*