rivne1.tv / Проекти / Весільний ажіотаж /
«
Весільні тренди
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки:   13  12  11  ...  3  2  1  старіша

// 04.07.2018
Весільні обітниці молодят: приклади та варіанти

Весільні обітниці молодят: приклади та варіанти (переглядів: 386)

Незважаючи на те, що конкретні дії та вчинки завжди цінувались більше за слова, шлюбні обітниці важко назвати простими словами, адже саме їх виголошують закохані, коли поєднують свої серця та долі. Дуже рідко момент, коли молодята обіцяють завжди кохати та дбати одне про одного, обходиться без сліз щастя.

// 28.06.2018
Що подарувати молодятам, окрім грошей?

Що подарувати молодятам, окрім грошей? (переглядів: 398)

Мабуть, кожен з нас знає, що найбільш універсальним презентом на весілля є гроші, адже з якоюсь річчю далеко не завжди можна догодити закоханим, а от готівку молода родина неодмінно знайде на що витратити. Проте одруження – подія, погодьтесь, непересічна, і багатьом гостям хотілось би подарувати не лише конверт з грішми, а й щось, завдяки чому пара ще довго згадувала б цей особливий для них день.

// 21.06.2018
Де краще провести медовий місяць?

Де краще провести медовий місяць? (переглядів: 522)

Для чого потрібна весільна мандрівка? Аби зарядитись позитивною енергією перед початком сімейного життя та відпочити від передвесільних клопотів. Сьогодні існує безліч варіантів проведення медового місяця: від найгарніших місць нашої країни до найпопулярніших у світі мегаполісів.

// 20.06.2018
Весільні запрошення: найпоширеніші запитання

Весільні запрошення: найпоширеніші запитання (переглядів: 657)

Одним із головних елементів, який презентуватиме майбутній шлюб, безсумнівно, визнано весільне запрошення. Елегантний весільний атрибут повідомить дорогих вам людей не лише про дату, місце та час проведення весілля, але й вкаже на загальну тематику та стиль свята.

// 12.06.2018
Оберіть весільний букет до типу своєї фігури

Оберіть весільний букет до типу своєї фігури (переглядів: 530)

Кожна наречена є неповторною в день свого весілля, а правильно підібравши сукню та аксесуари, ви можете використовувати свою природну красу по повній та виглядати просто приголомшливо. Перш ніж прийняти рішення про форму, стиль та колір вашого весільного букета, варто з’ясувати, який букет підійде до вашої фігури. Головне - баланс!

// 02.06.2018
Про що говорить мова квітів?

Про що говорить мова квітів? (переглядів: 581)

Квітка, як «посланець серця» стала дуже популярною в дев’ятнадцятому столітті, коли люди мріяли про вік куртуазної любові та вірності, що і стало причиною використання сентиментальної «мови квітів». Ця давня традиція була відроджена і є досить поширеною сьогодні.

// 20.05.2018
Весільний декор. Чого не варто робити?

Весільний декор. Чого не варто робити? (переглядів: 701)

Одним із найголовніших завдань є пошук та декорування бенкетного залу і, коли перше завдання виконано, надходить час для розгляду ідей для завершення іншого. Безліч модних журналів, інтернет блогів, сайтів та весільних агенцій пропонують покроковий план дій у тому, що потрібно робити, проте, мало хто з них звертає увагу на деталі, які потрібно уникати у будь-якому стильовому виконанні весільних мрій. Провідні декоратори святкових подій вирішили дати кілька простих порад щодо елементів, які не потрібно використовувати у дизайні бенкетного залу.

// 14.05.2018
Поради при виборі весільного фотографа

Поради при виборі весільного фотографа (переглядів: 544)

Весільний фотограф — це один з найбільш важливих людей на весіллі. Саме його очима і уявленням про те, що таке краса, ви збережете спогади про цю значущу подію. Ваша співпраця має пройти максимально ефективно і приємно для обох сторін

// 12.05.2018
За якими критеріями обирати весільне агенство?

За якими критеріями обирати весільне агенство? (переглядів: 447)

Ще декілька років тому послуги весільних агенцій – це була примха обраних, проте уже зараз весілля без сторонньої допомоги уявити важко. Якщо загальну організацію можуть взяти на себе молода пара, то декорації, фуршетні столи та їх облаштувати, навряд чи вдасться організувати самостійно.

// 11.05.2018
Образ нареченого: деталі від кольору до форми

Образ нареченого: деталі від кольору до форми (переглядів: 671)

Смокінгом на весіллі не здивуєш нікого. Якщо для слабкої половини вибір образу більш різноманітний,то для чоловіків він значно скромніший. Проте не варто думати, що звичайний костюм не можна зробити ексклюзивним.

// 04.05.2018
"Родзинка" весілля: яким має бути ідеальний букет нареченої.

"Родзинка" весілля: яким має бути ідеальний букет нареченої. (переглядів: 473)

Весільний букет є своєрідною душею свята - він не лише прикрашає й доповнює наречену, а й грає яскраву роль в обрядовій частині події. Саме тому варто приділити достатньо уваги цьому прекрасному атрибуту весілля.

// 27.04.2018
Тренди весільних зачісок 2018

Тренди весільних зачісок 2018 (переглядів: 2023)

Основна тенденція при виборі модних весільних зачісок в сезону 2018 - витонченість, простота і свобода, складні хитромудрі укладання втрачають свою популярність. Сьогодні в моді легка недбалість з натяком на натуральність.

// 26.04.2018
Весільні обручки. Тренди 2018

Весільні обручки. Тренди 2018 (переглядів: 1040)

Вибираючи обручки потрібно пам'ятати, що вони символізують любов і одночасно служать ювелірними прикрасами. Ви обов'язково захочете мати класичні кільця або креативні, виготовлені з урахуванням модних тенденцій.


сторiнки:   13  12  11  ...  3  2  1  старіша


*