rivne1.tv / Проекти / Святкові канікули / Новий рік та Різдвяні свята /
«
Новорічний корпоратив
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів


// 14.12.2015
Що символізує колір одягу під час зустрічі Нового року?

Що символізує колір одягу під час зустрічі Нового року? (переглядів: 1848)

Обираючи певний колір вбрання варто відштовхуватись від того, щоб ви хотіли отримати у Новому році, на що зробити акцент і натякнути зіркам у чому вам посприяти.

теги: Новий рік, святкові канікули, файний корпоратив, колір одягу// 30.11.2015
Рівняни, хочете зустріти новорічні свята в Карпатах?

Рівняни, хочете зустріти новорічні свята в Карпатах? (переглядів: 4244)

Подорож - єдина річ, купуючи яку, стаєш багатшим!
Як сказав великий Марк Твен: «Тільки про дві речі ми будемо шкодувати на смертному одрі – що мало любили і мало подорожували». Тому потрібно робити все необхідне у своєму житті, щоб одного разу не пошкодувати про втрачений час і можливості.

// 20.11.2015
Під прицілом об’єктиву. Поради щодо фотосесій

Під прицілом об’єктиву. Поради щодо фотосесій (переглядів: 1892)

"Яка з фотографій моя улюблена? Та, що я збираюся зробити завтра." (Імоджен Каннінгем).

Щоб не думати так, як наш герой, потрібно обирати фотографа близького вам по духу. Оскільки ваші фотографії мають стати справжніми зразками мистецтва, тому й митець має бути відповідного рівня. Глибина кадру, експозиція, контрастні елементи, стилістика зйомки – усе має бути дотримано від А до Я.

// 13.11.2015
З чого почати планування новорічного корпоративу?

З чого почати планування новорічного корпоративу? (переглядів: 4646)

Обов'язкова вечірка в будь-якій компанії - це, звичайно, новорічний корпоратив. Як саме він пройде - вирішувати вам. Це може бути костюмований маскарад, танці на disco party або святкування з офіційним дрес-кодом.

Плануючи новорічний корпоратив вам доведеться зіткнутися з вирішенням найрізноманітніших питань. Головне - це враховувати інтереси і переваги колективу. Тому важливі деталі все-таки намагайтеся обговорити з колегами.

// 01.12.2009
Яке воно - корпоративне свято?

Яке воно - корпоративне свято? (переглядів: 13573 / коментарів: 1)

Велику частину свого свідомого життя сучасна людина проводить на своєму робочому місці. Не відходячи від верстата, фігурально висловлюючись. А від роботи, як відомо, і коні дохнуть. Тому відпочивати все-таки потрібно. З ким? З найближчими людьми, природно, якими часто є колеги по цеху.

// 30.11.2009
Корпоративні ігри

Корпоративні ігри (переглядів: 27966 / коментарів: 1)// 26.11.2009

Кафе й ресторани складають меню та розважальні програми (переглядів: 8501)

Новий рік українці звикли святкувати щонайменше тричі. Напередодні свята — з колегами, у Новорічну ніч — з родиною, ну, звісно, не втрачають можливість повторити застілля на Старий Новий рік. Для кухарів та офіціантів зимова пора стає “гарячою”. “ПОРАДНИК” дізнавався, у скільки цьогоріч обійдеться корпоратив, та чим здивують у першу ніч Року Тигра рівненські кафе та ресторани.

Новорічні герої перетворять корпоратив на казку (переглядів: 17471)

Погодьтеся, на Новий рік поринути в казку хочеться не лише малечі, а й дорослим.

Яке ж свято без конкурсів? (переглядів: 42689 / коментарів: 18)

Якщо до проведення свята готуєтесь власними силами, важливо підготувати певну кількість конкурсів. Їх повинно бути не занадто багато, щоб не стомлювати присутніх. Ідеально, якщо конкурси будуть пов'язані зі специфікою роботи.

Як привітати колектив (переглядів: 23079 / коментарів: 3)Правила поведінки на корпоративній вечірці (переглядів: 9144)

Навіть якщо ви не організатор вечірки, а рядовий співробітник – корпоративне свято для вас не просто веселощі, а свого роду святкове продовження робочих буднів. Поведінка на корпоративній вечірці теж має свої тонкощі.

Підготовка до вечірки (переглядів: 10734 / коментарів: 1)

Підготовка до свята повинна починатися за два тижні. Корпоративний Новий рік - той захід, який у жодному випадку не можна пускати на самоплив. Інакше знайомі між собою співробітники розіб'ються на окремі групки, і не буде реалізована сама ідея корпоративності й згуртованості всього колективу. Тому подбайте заздалегідь про розважальну складову свята.
*