rivne1.tv / Проекти / ПрофіБуд /
«
Інтер’єр
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки: новіша  26  25  24  ...  4  3  2  1  старіша

// 15.10.2015
Економія енергоресурсів.  Переваги та недоліки різних типів лампочок

Економія енергоресурсів. Переваги та недоліки різних типів лампочок (переглядів: 1890)

Освітлювальні прилади використовуються повсюдно - в офісі, на виробництві, вдома, чи на вулиці. У якості джерела світла в них використовуються електричні лампи. Для освітлення простору, лампи можуть споживати різну кількість енергії, все залежить від конструкції. Наведемо характеристику, деяких типів ламп, представлених в магазинах, які допоможуть Вам економити енергоресурси.

// 13.10.2015
Нове життя старим дверям. Креативні ідеї для рівнян

Нове життя старим дверям. Креативні ідеї для рівнян (переглядів: 1774)

Ви замінили двері і не знаєте, куди "прилаштувати" старі. Знайома проблема, чи не так? Багато хто без жалю викидає відслуживші двері, але мало хто знає, як дати їм друге життя. Міцні дерев'яні двері можуть стати основою нових предметів інтер'єру.

// 03.09.2015
10 способів прикрасити свій будинок тими речами, які у вас вже є

10 способів прикрасити свій будинок тими речами, які у вас вже є (переглядів: 3753)

Вам хочеться, щось поміняти в інтер'єрі будинку, але на це поки не вистачає коштів? Не переживайте, ви можете прикрасити будинок тими речами, які у вас вже є.

// 02.09.2015
Нове життя старим сходам. Креативні ідеї для рівнян

Нове життя старим сходам. Креативні ідеї для рівнян (переглядів: 3862)

Сходи - це елемент декору, який чудово вписуються в будь-який інтер'єр, надаючи йому колоритний шарм вінтажу. Ви здивуєтеся, скільки чудових речей можна зробити зі стареньких непотрібних сходів. Неспішіть їх викидати, перегляньте дані ідеї, можливо, у ваших сходів з'явиться шанс на нове, стильне життя.

// 31.08.2015
Як рівнянам застосувати кухонне приладдя в інтер'єрі?

Як рівнянам застосувати кухонне приладдя в інтер'єрі? (переглядів: 2088)

Не знаєте, як створити в своєму будинку затишну та комфортну атмосферу, не витрачаючи багато коштів? Зверніть увагу на старе кухонне приладдя. Завдяки фантазії ложки, виделки та тертки можна перетворити на стильні аксесуари для оформлення будь-якого приміщення.

// 22.08.2015
ТОП -10 ідей: Як рівнянам оригінально прикрасити кімнату

ТОП -10 ідей: Як рівнянам оригінально прикрасити кімнату (переглядів: 2470)

Незалежно від того, як вам подобається ваша кімната або будинок, з часом її інтер'єр все одно набридає. Перед тим, як застосовувати масштабні зміни, розгляньте не такі значні варіанти. Краще починати з тих частин кімнати, які подобаються вам найменше. Пересуньте меблі, поміняйте речі місцями, додайте чогось нового.

// 21.08.2015
Поради рівнянам: як зберегти простір на кухні

Поради рівнянам: як зберегти простір на кухні (переглядів: 2438)

Якщо у вас маленька кухня, це не привід впадати у відчай. Все ваше кухоне приладя точно знайде місце на ній, а процес приготування їжі стане зручним. Адже з даними порадами ви навчитеся економити простір. Вам нічого не буде заважати на кухні, але в ній буде все те, що вам необхідно! Як це здійснити?

// 20.08.2015
Як рівнянам вибрати  стиль інтер'єру

Як рівнянам вибрати стиль інтер'єру (переглядів: 2129)

Якщо ви плануєте проведення капітального ремонту в будинку або квартирі, то напевно ви вже починаєте замислюватися про те, якого стилю інтер'єру віддати перевагу. Що краще - класика або сучасний авангард, чорно-біла вишуканість або яскравість у всіх її проявах, затишний кантрі або розкішний бароко? Іноді вибір стилю може бути завданням дуже і дуже непростим.

Також важливо зрозуміти, на що конкретно ми з вами орієнтуємося, роблячи такий вибір. Шукаємо своє або сліпо слідуємо моді? Кілька корисних порад допоможуть вам визначитися з концепцією вашого ідеального інтер'єру, який дасть вам можливість поєднати останні модні віяння і ваші персональні погляди.

// 18.08.2015
Як жити в будинку який розумніший за господаря?

Як жити в будинку який розумніший за господаря? (переглядів: 1367)

Те, що ще якихось десять років тому здавалося фантастикою, сьогодні можливо — будинок, що володіє інтелектом, здатний самостійно вирішувати багато побутові завдання. Що ж може ця система, що отримала назву розумний будинок? Забезпечити вищий рівень комфортного життя для своїх господарів, самостійно керуючи системами інженерної та мультимедійної, системою безпеки і навіть надавати деякі медичні послуги. В розумного будинку всі внутрішні системи пов’язані єдиним керуючим центром, чинним по заданих господарями завданням.

// 12.08.2015
МЕБЛІ-ТРАНСФОРМЕРИ: ТОП 5 ідей для маленької квартири

МЕБЛІ-ТРАНСФОРМЕРИ: ТОП 5 ідей для маленької квартири (переглядів: 4919)

Якщо у вас маленька квартира, ви напевно зіткнулися з проблемою раціонального використання простору, а саме з тим, як зробити дорогоцінну житлову площу максимально функціональною. Хороший вихід з такої ситуації - меблі-трансформер. Зараз дизайнери та меблеві магазини пропонують безліч не тільки зручних, але і стильних варіантів такого плану.


сторiнки: новіша  26  25  24  ...  4  3  2  1  старіша


*