rivne1.tv / Проекти / Святкові канікули / Новий рік та Різдвяні свята /
«
Подарунки
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів


// 26.12.2016
Чому люди не раді вашим подарункам?

Чому люди не раді вашим подарункам? (переглядів: 835)

Напевно, з кожним таке бувало: даруєш подарунок і тільки потім розумієш, що це був поганий вибір. Що його покладуть абикуди в комору і забудуть або викинуть. Іноді помилка не так очевидна, і ми дізнаємося про неї через роки, коли знаходимо подарунок в запечатаному вигляді в коробці де-небудь на горищі.

// 30.12.2013
Рік Коня. Як правильно обрати подарунок до Нового року [ПОРАДИ]

Рік Коня. Як правильно обрати подарунок до Нового року [ПОРАДИ] (переглядів: 2593)

Основне правило передноворічного шоппінгу звучить так: вибирайте подарунок не розумом, а серцем. Хай розрахунок відійде на другий план. Символ року - Кінь - щира тварина, і подібних же почуттів чекає від вас. Тому купуйте в подарунок не те, що підвернеться під руку, а те, що неодмінно принесе радість.

// 05.12.2009
Подарунки для жінок

Подарунки для жінок (переглядів: 7092 / коментарів: 6)

Дізнайтеся, який подарунок краще подарувати коханій

// 30.11.2009

Интернет-опрос: что украинцы хотят в подарок на Новый Год (переглядів: 3533 / коментарів: 2)

Несмотря на кризис и политическую нестабильность, украинцы не намерены урезать расходы на празднование Нового года. Если в прошлом году большая часть наших соотечественников экономила на презентах для друзей и близких, то в этом году, наоборот, намерены увеличивать праздничный бюджет. По данным компании Deloitte, больше потратит на подарки 41% граждан. Причем увеличивать новогодний бюджет будет главным образом молодежь, пишет «Дело».

Що  дарують один одному знаменитості

Що дарують один одному знаменитості (переглядів: 4875)

Проблема "Що подарувати?" знайома кожному з нас. Але особливо актуальною вона стає напередодні свята. Цікаво, а як вирішує ці питання та порівняно невелика категорія людей, яка давно (або не дуже), але капітально влаштувалася на вершинах кіношного й естрадного Олімпу? Ось ми і вирішили провести "ревізію" презентів, якими обмінюються найвідоміші люди. Результат - простенький, здавалося б, але зі смаком. Головне - індивідуальний підхід, ну і щоб капіталу вистачило. Тоді і подарунок стане най-най.

Секрети  чоловічих новорічних подарунків

Секрети чоловічих новорічних подарунків (переглядів: 6274 / коментарів: 1)

В останні дні року, що минає, мільйони жінок бігають по магазинах і скуповують тонни всякого непотребу, який потім під виглядом новорічних подарунків втулюють знайомим. Чоловіки чинять розумніше. Вони йдуть в магазин в останній день. Вони купують мінімум подарунків. Вони знають, заради чого все це...

Саме батьки роблять іграшку розвиваючою

Саме батьки роблять іграшку розвиваючою (переглядів: 4698 / коментарів: 1)

Ви хочете, щоб ваші діти були талановитими та здібними? Тоді допоможіть їм зробити перші кроки сходинками творчості, але не запізніться і, допомагаючи, думайте самі. Немає таємниці народження, є таємниця розвитку! У магазині “Всезнайко” ви знайдете легкі, приємні “на зуб”, безпечні дерев’яні гризунці для новонароджених і чудові ігри для всієї сім’ї, а також логічні ігри з паличками К’юзенера, що розраховані для дітей віком від 2 до 9 років.

“Кіндер-shop” допоможе здійснити вашу мрію

“Кіндер-shop” допоможе здійснити вашу мрію (переглядів: 6995 / коментарів: 1)

Розмаїття дитячого одягу від світових європейських брендів, іграшки для хлопчиків і дівчаток знайдете у спеціалізованому магазині “Кіндер-shop”, що в Центральному універмазі на другому поверсі.

У Рівному підліткам купують практичні подарунки

У Рівному підліткам купують практичні подарунки (переглядів: 6065)

Модний одяг, зручне взуття та стильні аксесуари для дітей віком від 3 до 18 років знайдете в салоні-магазині “Восьминіжка”, що на проспекті Миру, 15. Якщо у вашій сім’ї є підліток, котрий прагне сформувати свій стиль і мріє виділятися з натовпу, тоді цей заклад — саме для вас.

Усе найкраще для вас та вашої малечі

Усе найкраще для вас та вашої малечі (переглядів: 4238)

Дослідники стверджують, що до п’ятирічного віку дитина, немов губка, вбирає в себе 90 відсотків загальної інформації, яка в подальшому впливає на формування її особистості. У цей період дуже важливо всіляко сприяти розвиткові маляти, й особливу увагу звернути на іграшки, якими дитина грається.
*