rivne1.tv / Проекти / Здорово жити /
«
Народна медицина
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки: новіша  6  5  4  3  2  1

// 11.02.2016
Лікуємо кашель. Народні методи

Лікуємо кашель. Народні методи (переглядів: 2190)

Застуда, бронхіт, плеврит, трахеїт, туберкульоз, пневмонія не обходяться без цього симптому. Тому існує безліч відмінностей у лікуванні кашлю, які залежать від основного захворювання. Існують класичні методи лікування із застосуванням медичних препаратів і народні засоби лікування кашлю.

// 11.02.2016
Натуральні природні антибіотики зміцнять імунітет

Натуральні природні антибіотики зміцнять імунітет (переглядів: 2216)

Кожен день наш організм зустрічається з величезною кількістю мікроорганізмів, багато з них не такі вже нешкідливі. Віруси та патогенні бактерії здатні викликати серйозні захворювання, особливо коли імунітет людини знижений. Організму потрібна допомога в боротьбі з «непроханими гостями», яку нададуть природні антибіотики.

// 10.02.2016
Як підвищити тиск швидко в домашніх умовах

Як підвищити тиск швидко в домашніх умовах (переглядів: 26020)

Запаморочення, слабкість, стомлюваність, втома очей, поганий зір, головний біль та безсоння - це далеко не весь список недуг, причиною яких може стати знижений тиск. Ще один наслідок низького тиску - погане постачання внутрішніх органів киснем і живильними речовинами. Через це людина часто відчуває нудоту, загальну втому або хворобливу ломоту в тілі. Як же підвищити тиск швидко?

// 07.02.2016
Як очистити організм від антибіотиків

Як очистити організм від антибіотиків (переглядів: 5918)

Кожен з нас хоч раз в житті брав антибіотики як засіб лікування від різних захворювань. Але мало хто замислюється про те, що антибіотики, при їх позитивному впливі на організм людини під час захворювання, завдають шкоди, залишаючись в організмі після лікування. Безумовно, потрібно виводити антибіотики з організму.

// 02.02.2016
Поради рівнянам: народні засоби від нежитю

Поради рівнянам: народні засоби від нежитю (переглядів: 1205)

Нежить є одним з найперших симптомів наближення застуди, як у дітей, так і дорослих. Звісно, в аптеці нині можна придбати найрізноманітніші спреї та краплі від нежиті. Але не варто забувати, шо при тривалому використанні вони можуть викликати звикання та потім не допомагати. Пропонуємо вам підбірку народних засобів від нежиті.

// 05.12.2015
Ефективне лікування харчового отруєння в домашніх умовах [поради рівнянам]

Ефективне лікування харчового отруєння в домашніх умовах [поради рівнянам] (переглядів: 6757)

З отруєннями щодня стикається величезна кількість людей і нічого, на жаль, з такою страхітливою статистикою не поробиш. Такого роду проблема цілком зрозуміла, адже сучасний світ сповнений найрізноманітнішої продукції, яка містить у своєму складі барвники, хімікати, консерванти, а іноді і отрути.

// 16.10.2015
Як вилікувати застуду народними засобами

Як вилікувати застуду народними засобами (переглядів: 2029)

Народні засоби лікування простудних захворювань все більше набирають свою популярність. Вони прості у використанні, дешевше ліків в аптеці і допомагають позбутися симптомів за кілька днів. Останнім часом професійні лікарі рекомендують використовувати народні способи як для лікування затяжного кашлю і нежитю, так і для профілактики. Далі будуть представлені найбільш популярні засоби, які допоможуть вилікуватися від застуди за кілька днів.

// 14.10.2015
Народні засоби від похмілля. Як прийти в норму?

Народні засоби від похмілля. Як прийти в норму? (переглядів: 7147)

Народні засоби від похмілля користуються популярністю у населення в наші дні так само, як і багато років тому. Народна любов і визнання пояснюються їх ефективністю, нешкідливістю та доступністю. Навіщо ковтати жмені дорогих таблеток, піддаючи організм додатковим перевантаженням, у той час як домашня медицина пропонує безліч бюджетних рішень, серед яких кожен може знайти щось по душі.

// 21.09.2015
Народні засоби і методи від гаймориту

Народні засоби і методи від гаймориту (переглядів: 50486 / коментарів: 1)

Народні рецепти в медицині - це століттями перевірені кращі методи лікування, засновані на рослинній сировині, простому способі приготування в домашніх умовах і повній відсутності чужорідних хімічних речовин. Найдосвідченіші лікарі включають лікування гаймориту народними засобами в комплекс терапевтичних заходів.

// 28.11.2018
Насіння льону: лікувальні та косметичні властивості

Насіння льону: лікувальні та косметичні властивості (переглядів: 8016)

Користь насіння льону для жінок помічена не тільки лікарями, а й дієтологами і косметологами. Саме в льняному насінні укладена сила, яка допомагає жіночому організму протистояти віковим змінам і дії негативних проявів ззовні.

теги: льон
сторiнки: новіша  6  5  4  3  2  1


*