rivne1.tv / Проекти / Здорово жити /
«
Здоров’я
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки:   46  45  44  ...  3  2  1  старіша

// 15.11.2018
Ревматизм: причини, симптоми, діагностика

Ревматизм: причини, симптоми, діагностика (переглядів: 273)

Ревматизм - це системне, тобто зачіпає весь організм, захворювання з переважним ураженням серця і суглобів. Сутність захворювання полягає в тому, що через інфікування якимось збудником оболонок серця і суглобових елементів в організмі починають вироблятися антитіла на власні тканини.Простіше кажучи - організм із завидною постійністю атакує власні органи. В даному випадку - серце і суглоби.

// 15.11.2018
Коли слід звернутися до онколога і профілактика раку

Коли слід звернутися до онколога і профілактика раку (переглядів: 474)

Відомо більше 100 різних форм раку, багато з яких піддаються лікуванню за умови, що були діагностовані на ранній стадії. Обов'язково звернися до онколога, якщо виявив у себе такі симптоми.

// 14.11.2018
Кір: симптоми,лікування,профілактика

Кір: симптоми,лікування,профілактика (переглядів: 201)

Кір – небезпечне вірусне захворювання, яке є однією з найпоширеніших причин дитячої смертності у світі. Переважно на кір хворіють саме діти, які не мають щеплень. Однак дорослі та підлітки, яких не вакцинували в дитинстві, також можуть захворіти. Це підтверджує ситуація в Україні: з початку 2018 року кір діагностували у понад 30 тисяч людей.

// 14.11.2018
Сім продуктів, які розріджують кров

Сім продуктів, які розріджують кров (переглядів: 9082)

Стан крові - найважливіший показник роботи серцево-судинної системи людини. Від неї залежить функціонування всіх органів і клітин. Якщо вона дуже в'язка то головна функція - транспортна, утруднюється. Внаслідок чого може порушитися кровопостачання органів, яке потягне за собою розвиток варикозу і тромбозу

// 14.11.2018
Вірусний менінгіт:ознаки,лікування,профілактика

Вірусний менінгіт:ознаки,лікування,профілактика (переглядів: 295)

Вірусний менінгіт - це захворювання, обумовлене вірусною інфекцією, яка характеризується ураженням твердої оболонки головного мозку і протікає по типу серозного запального процесу.

// 12.11.2018
Признаки психологічного насилля у стосунках

Признаки психологічного насилля у стосунках (переглядів: 307)

Психологічне або емоційне насильство - це систематичний руйнівний вплив на іншу людину. На відміну від інших видів насильства, психологічне насильство менш очевидно, тому що не залишає фізичних доказів, але його складніше виявити і визначити. Воно ґрунтується на силі і контролі над іншою людиною і найбільш згубно. Ось кілька ознак того, що ваш партнер зловживає своїм становищем у відносинах.

// 12.11.2018
Як за 20 хвилин по аналізу крові дізнатись про здоров'я

Як за 20 хвилин по аналізу крові дізнатись про здоров'я (переглядів: 267)

Сучасних людей можна назвати щасливими, тому що у них є прекрасна можливість пройти дослідження і визначити ризики розвитку тих або інших хвороб, що, поза сумнівом, дуже важливо для профілактики і запобігання розвитку багатьох хвороб. Рання діагностика і встановлення причини хвороби допоможе вчасно розпочати успішне лікування.

// 12.11.2018
Найкраща операція - це та, якої вдалося уникнути: як вилікувати спину та суглоби без втручання хірургів

Найкраща операція - це та, якої вдалося уникнути: як вилікувати спину та суглоби без втручання хірургів (переглядів: 2212)

Унікальні сучасні технології та висококваліфіковані лікарі. В лікарському центрі «Аксіома» проводять лікування артрозу, артриту, остеохондрозу та міжхребцевої грижі інноваційними методами.

теги: лікування, Рівне, центр, спина, Аксіома, суглоби// 11.11.2018
Що небезпечніше: кальян чи сигарети? Пояснює МОЗ

Що небезпечніше: кальян чи сигарети? Пояснює МОЗ (переглядів: 359)

Кальян рекламують як здорову альтернативу сигаретам. Та чи справді це так?

теги: МОЗ, Супрун// 08.11.2018
Грамотне харчування, в залежності від вашого сну

Грамотне харчування, в залежності від вашого сну (переглядів: 168)

Дієтологи давно вже зійшлися на думці, що індивідуальність людини - основа при формуванні правильної системи харчування. Немає правила, яке підходить абсолютно всім. Однак є режими, який можна сформувати виходячи зі своїх особливостей. Сон і харчування - основа цього графіка.

// 06.11.2018
Як визначити стан здоров'я за зовнішнім виглядом

Як визначити стан здоров'я за зовнішнім виглядом (переглядів: 228)

Чи завжди тебе радує власне відображення в дзеркалі? Звичайно, синці під очима можна приписати недосипання або поганій погоді, а прищ на лобі віднести на рахунок з'їденої напередодні копченої ковбаси. У наш час створені спеціальні комп'ютерні програми, які за рисами обличчя пацієнта з точністю до 70% здатні розпізнавати захворювання і навіть рідкісні генетичні синдроми.

// 02.11.2018
Як уникнути сезонного загострення гастриту

Як уникнути сезонного загострення гастриту (переглядів: 350)

Осінь - час, коли всі хронічні захворювання (після літніх відпусток) знову починають проявляти активність. Особливо це добре відомо тим, хто любить пити і є різні смачні, але шкідливі страви і напої, ті, чий ритм життя не дає можливості дотримуватися самий елементарний режим дня.

// 30.10.2018
Продукти, які не можна їсти на сніданок

Продукти, які не можна їсти на сніданок (переглядів: 1356)

Мало хто знає, що багато продуктів протипоказано їсти натщесерце. Саме з цієї причини деякі люди так погано себе почуває протягом дня. Досить з'їсти що-небудь «неправильне» на сніданок - і день нанівець!

// 30.10.2018
Як нормалізувати мікрофлору кишечника

Як нормалізувати мікрофлору кишечника (переглядів: 301)

Бактерії здатні впливати на харчові уподобання господаря, змушуючи вживати продукти, які сприяють їх росту і розмноження. Деякі бактерії люблять жир, деякі - цукор, а за їх переваги доводиться розплачуватися господареві. Як нам домогтися, щоб бактерії працювали на нас, покращуючи самопочуття і роблячи нас реально щасливими? Найпростіший спосіб оптимізувати мікробіом – за допомогою харчування.

// 29.10.2018
9 сигналів організму про те, яких саме вітамінів Вам бракує

9 сигналів організму про те, яких саме вітамінів Вам бракує (переглядів: 590)

Коли нашому організму не вистачає певних речовин, він завжди дає знати про це. Важливо тільки уважно придивитися до цих сигналів. Дізнайтеся, як проявляє себе нестача вітамінів, щоб вчасно почати приймати саме те, що вам потрібно.

// 26.10.2018
Ознаки, коли біль в лівій руці - провісник інфаркту

Ознаки, коли біль в лівій руці - провісник інфаркту (переглядів: 1708)

Поява болю в руках може бути пов'язано з безліччю причин. Вона може проявитися через порушення м'яких тканин, в кістках, суглобах або кровоносних судинах руки, нервових захворювань. Особливу увагу слід звернути, якщо біль з'явилася в лівій руці. Причини можуть бути різні. Це може як проста біль в м'язах, так і сигнал про інфаркт міокарда.


сторiнки:   46  45  44  ...  3  2  1  старіша


*